Kaja-tanya

A középiskolákra vonatkozó havi étlap megtekinthető a következő linken: Étlap

Jó étvágyat kívánunk! :)

Tisztelt Szülő/ Gondviselő !

Örömmel tájékoztatjuk, hogy fejlesztésünk eredményeként a régi papíralapú étezési jegyeket 2018.09.03. naptól plasztik vonalkódos étkezési kártya váltja fel.

A gyermekek a megrendelt étkezéseket - az e célra kiadott menzakártyákkal - az étkezőben elhelyezett kártyaolvasót használva tudják majd igénybe venni.

A kártya mind addig érvényes, amíg a gyerek az intézményben étkezik, nem kell havonta, illetve évente újat kiállítani.

Az első plasztikkártya elkészítése ingyenes.

Az elhagyott, megrongálódott kártya pótkártya díja 500.- Ft, melyet az MKMK központban (Miskolc, Városház tér 13., 46/500-068) lehet igényelni személyesen vagy az iskolai ügyintéző által, a pót kártyadíj pénztárba való befizetésével.

A törölt, kilépett étkező kártyája nem kapcsolható másik étkezőhöz, nem lehet újra felhasználni. Az elveszett és lecserélt, majd később mégis megkerült kártya nem aktiválható újra.

Új étkező esetén az étkezés megrendelésekor készül a kártya, melyet az MKMK központban lehet átvenni.

Kártya nélkül, ugyan úgy, mint étkezési jegy nélkül nem lehet az étkezést igénybe venni. A lemondott, illetve meg nem rendelt étkezési napokat a rendszer érzékeli, és a kártyát elutasítja.

Az étkezési kártya használatával megszűnik az „ebédjegyek” hó eleji átvételének problémája.

Reméljük, fejlesztésünk elnyerte tetszését.