Kaja-tanya

Péntek
2018.09.21.

Ebéd
Tarhonyaleves burgonyávalZöldségleves Citromos zellerkrémlevesSavanyú tojásleves Csirkeraguleves

Kapros halragu, petrezselymes rizs

Zabpelyhes paradicsomos káposzta, sertéspörköltPárizsi csirkemell, vajas burgonya, káposzta salátaZöldborsófőzelék, ízes pulykatokány, vajas burgonyaKrumplistészta, uborkasaláta
 Alma Vajas pogácsa

B menü

Hétfő
2018.09.17.

Kedd
2018.09.18.
Szerda
2018.09.19.
Csütörtök
2018.09.20.
Péntek
2018.09.21.
EbédTarhonyaleves burgonyával Zöldségleves,
kukoricás galuska
Citromos zellerkrémleves Savanyú tojásleves Csirkeraguleves

Rakott zöldbab

Húsos-halas penne sajttalPásztorbulgur, káposztasalátaGombás sertésapró, tejszínes spenótos metéltLekváros fánk
 Alma  Alma

Jó étvágyat kívánunk! :)

Tisztelt Szülő/ Gondviselő !

Örömmel tájékoztatjuk, hogy fejlesztésünk eredményeként a régi papíralapú étezési jegyeket 2018.09.03. naptól plasztik vonalkódos étkezési kártya váltja fel.

A gyermekek a megrendelt étkezéseket - az e célra kiadott menzakártyákkal - az étkezőben elhelyezett kártyaolvasót használva tudják majd igénybe venni.

A kártya mind addig érvényes, amíg a gyerek az intézményben étkezik, nem kell havonta, illetve évente újat kiállítani.

Az első plasztikkártya elkészítése ingyenes.

Az elhagyott, megrongálódott kártya pótkártya díja 500.- Ft, melyet az MKMK központban (Miskolc, Városház tér 13., 46/500-068) lehet igényelni személyesen vagy az iskolai ügyintéző által, a pót kártyadíj pénztárba való befizetésével.

A törölt, kilépett étkező kártyája nem kapcsolható másik étkezőhöz, nem lehet újra felhasználni. Az elveszett és lecserélt, majd később mégis megkerült kártya nem aktiválható újra.

Új étkező esetén az étkezés megrendelésekor készül a kártya, melyet az MKMK központban lehet átvenni.

Kártya nélkül, ugyan úgy, mint étkezési jegy nélkül nem lehet az étkezést igénybe venni. A lemondott, illetve meg nem rendelt étkezési napokat a rendszer érzékeli, és a kártyát elutasítja.

Az étkezési kártya használatával megszűnik az „ebédjegyek” hó eleji átvételének problémája.

Reméljük, fejlesztésünk elnyerte tetszését.