Cím: 3534 Miskolc
Kiss Tábornok u. 42
suli@dig-misk.sulinet.hu
Telefon: (46) 370-701
DSE

2016/2017. tanév eredményei

Kosárlabda

LÁNYOK

Diákolimpia V-VI. korcsoport

„Profi” kategória

Megyei döntő: II. hely

Országos elődöntő: II. hely

A csapat tagjai:

Ádám Lili

Bacsó Zsófia

Czeczán Dalma

Eperjesi Nóra

Frindt Nikolett

 

Halász Zsófia

Jeszenői Dorina

Mészáros Kinga

Ocsenás Flóra

 

Diákolimpia IV. korcsoport

Városi döntő: III. hely

Megyei döntő: I. hely

Országos elődöntő: folyamatban, még nincs eredmény

A csapat tagjai:

Bacsó Zsófia

Balla Sára

Bodnár Lilla

Gyarmati Lili

Krakovszky Virág

Lükő Dorka

 

Ocsenás Flóra

Péderi Vivien

Petercsák Gréta

Pomázi Dalma

Szűcs Virág

Tigyi Zsuzsanna

 

Kosárlabda B 33

Megyei selejtező: III.hely

Országos elődöntő: VIII. hely

A csapat tagjai: Ocsenás Flóra, Bacsó Zsófia, Czeczán Dalma

 

Kosárlabda

FIÚK

Diákolimpia V-VI. korcsoport

„Profi” kategória

Megyei döntő: (Tiszaújváros) III.hely

A csapat tagjai:

Csurgai Ádám

Egerszegi Balázs

Hartman Ákos

Kendi Bálint

Kolozs Krisztián

Kovács Zsolt

Molnár Márk

 

Novák Levente

Orliczki Bence

Szabó Ábel Patrik

Száraz Dániel

Tarján Iván

Veres Tamás

 

Diákolimpia V-VI. korcsoport

„Amatőr” kategória

Megyei döntő: II. hely

A csapat tagjai

Ács Kristóf

Csurgai Ádám

Diczházi Balázs

Egerszegi Balázs

Gyarmati Tamás

Kendi Bálint

 

Kolozs Krisztián

Kovács Zsolt

Molnár Márk

Száraz Dániel

Tamáskó Róbert

Tarján Iván

 

 

 

Karácsonyi kupa (Földes F. Gimnázium) II. hely

Vegyes csapat

Lányok:

 

Czeczán Dalma

Csótai Noémi

Jeszenői Dorina

Kól Vivien

Lükő Dorka

Szávai Luca

Zachar Fanni

 

Fiúk:

 

Csurgai Ádám

Egerszegi Balázs

Kendi Bálint

Kolozs Krisztián

Kovács Zsolt

Molnár Márk

Száraz Dániel

 

XXXI. Kamarás Kupa

 

Lányok: I. hely

 

Ádám Lili

Balla Sára

Bányai Boglárka

Czeczán Dalma

Eperjesi Nóra

Frindt Nikolett

Halász Zsófia

Jeszenői Dorina

Kól Vivien

Ocsenás Flóra

Zachar Fanni

Pomázi Dalma

 

Edző: Petre Márton

 

Fiúk: II. hely

 

Csurgai Ádám

Egerszegi Balázs

Gyarmati Tamás

Hartman Ákos

Kendi Bálint

Kolozs Krisztián

Kovács Zsolt

Molnár Márk

Orliczki Bence

Száraz Dániel

Tamáskó Róbert

Veres Tamás

 

 Edző: Lantosné Hegyesi Edit


 

Labdarúgás

 

Futsal VI. korcsoport

Városi döntő: I. hely

Megyei döntő: II. hely

Országos döntő: I. hely

A csapat tagjai:

Bánhegyi Donát

Géringer László

Géringer Tamás

Kitl Krisztián

Málik Mihály

Mészáros Gyula

 

Orosz Marcell

Palágyi Milán

Schmidt Ákos

Szabó Balázs

Fazekas Máté az országos döntőn

Ivánka Patrik nem szerepeltek

 

Testnevelő tanár: Borbély Péter

 

Torna

LÁNYOK

Diákolimpia V-VI. korcsoport

„Haladó” kategória

Városi döntő: IV. hely

Megyei döntő: IV.hely

A csapat tagjai:

Bűdy Júlia

Kól Vivien

Mezőssy Laura

Mezőssy Lilla

Polgári Brigitta

Veres Réka

 

Testnevelő tanár: Tóthné Horváth Éva

Alpesi sí

Országos diákolimpia:

  • Majtényi Hanna 5. kcs. I. hely
  • Szávai Kinga 4. kcs V. hely
  • Szávai Luca 5. kcs. V. hely

 

Floorball

Diákolimpia VI. korcsoport

Megyei döntő: III. hely

A csapat tagjai:

Dézsi Péter

Kopcsó Dénes

Molnár Máté

Nyeste Ágoston

Simon Benedek

 

Diákolimpia V. korcsoport

Városi döntő: III. hely

 

Diákolimpia IV. korcsoport

Városi döntő: III. hely

Megyei döntő: II. hely

 

Diákolimpia

Országos elődöntő: III. hely

A csapat tagjai:

 

Kurys Levente

Oláh Balázs

Simon Benedek

Tóth Botond

 

Kézilabda

Diákolimpia VI. korcsoport, fiúk

Megyei döntő: III.hely

A csapat tagjai:

Bendász Balázs

Boschánszky Csongor

Farkas Marcell

Kiss Levente

Málik Mihály

Mészáros Gyula

 

Orosz Marcell

Orliczki Bence

Pálffy Zsombor

Szabó Ábel

Zsadányi Róbert

Testnevelő tanár: Pecsét Tibor

 

Úszás

Diákolimpia III. korcsoport

Nyeste Patrik 100 m hátúszás

Megyei döntő: I. hely

Országos döntő: XIV. hely

 

Diákolimpia IV. korcsoport

Tigyi Zsuzsanna 100 m hátúszás

Megyei döntő: III. hely

 

Diákolimpia VI. korcsoport

Somody Dóra 100 m mellúszás

Megyei döntő: II. hely

 

Pocsai Márk 100 m gyorsúszás

Megyei döntő: III. hely

 

Németh Dávid 100 m hátúszás

Megyei döntő: II. hely

 

Csapó Placida 100 m hátúszás

Megyei döntő: I. hely

 

Testnevelő tanár: Petre Márton

 

2014/2015. tanév eredményei

III-IV. korcsoportos ügyességi csapatbajnokság, városi döntő

Leány távolugrás: II.hely

Kovács Tamara - 450
Mészáros Kinga - 422
Kiss Dorka - 353
Svercsók Barbara - 460
Földesi Kata - 336

 

Leány magasugrás: II.hely

Lévai Dóra - 115
Mészáros Kinga - 135
Földesi Kata -125
Svercsók Barbara -120
Kovács Tamara - 135

10 x 200 méteres váltó: II.hely

Kovács Tamara
Gáti Attila
Lévai Dóra
Rónyai Péter
Mészáros Kinga
Bódi Máté
Földesi Kata
Körmöndi Dániel
Svercsók Barbara
Szűcs Kornél

  

2014.09.17.
DVTK stadion

Megyei duatlon bajnokság

IV.korcsoport
Egyéni:

Gáti Attila V. hely

VI. korcsoport
Egyéniben:

Kékesi Márton VIII. hely
Tóth Róbert X. hely
Orosz Péter XVII. hely
Kolozsvári István XIX. hely
Kele Ádám XXI. hely

Csapatban: III. hely

2014.09.18
Miskolc, Repülőtér

 

Megyei atlétika ügyességi csapatbajnokság

V.-VI. korcsoport

 

Leányok:

Távolugrás: I. hely
Bertók Bettina, Edőcs Fanni, Haraszti Gréta, Kól Vanessza, Margóczi Nikolett

Súlylökés: III.hely
Bálint Enikö, Barabás Fanni, Győrik Dóra, Hornyik Lea, Nagy Regina

Gerely: I.hely
Bálint Enikö, Frindt Enikö, Makranczi Rebeka, Margóczi Nikolett, Somody Dóra

Magasugrás: IV.hely
Bertók Bettina, Bódi Zsófia, Edöcs Fanni, Frindt Enikö, Haraszti Gréta

Diszkosz: I. hely
Györik Dóra, Hornyik Lea, Margóczi Nikolett, Nagy Regina, Somody Dóra

4 x 800 m váltó: IV.hely
Bódi Zsófia, Budinszki Szimonetta, Tamás Bianka, Csapó Placida

Svédváltó: III.hely
Kól Vanessza, Bertók Bettina, Edöcs Fanni, Makranczi Rebeka

 

Fiúk: 

Távolugrás: II. hely
Tóth Gergely, Koroknai Gergö, Tóth Richárd, Világi Marcell, Répási József 

Súlylökés: I.hely
Koroknai Gergö , Juhász Krisztián, Buda Szabolcs, Simon Mihály, Rózsahegyi Kornél

Gerely: I.hely
Buda Szabolcs, Pintér Gábor, Orosz Péter, Szávai Péter, Simon Mihály

Magasugrás: II.hely
Kele Ádám, Orosz Péter, Világi Marcel, Répási József

Diszkosz: I. hely
Károly Máté, Lévai Lajos, Juhász Krisztián,Rózsahegyi Kornél, Simon Mihály

4 x 1500 m váltó: III.hely
Molnár Márk, Igó Zoltán,Tóth Róbert,Tóth Richárd

Svédváltó: III.hely
Répási József, Jónás Máté, Világi Marcell, Boros Gabriel

2014.09.23.
Miskolc, DVTK stadion

A 2013/2014-es tanév kiemelkedő sporteredményei

ATLÉTIKA Diákolimpia 2014. május 24-25.

Egyéni pályabajnokság ORSZÁGOS DÖNTŐ

 

Fiú   
V. korcsoport (Pecsét Tibor)

Gerelyhajítás
3000m síkfutás
4x400 m váltó
400 m gátfutás

Simon Mihály
Tóth Róbert

Tóth Richárd

3. hely
5.hely
6.hely
7.hely

 
VI. korcsoport (Pecsét Tibor)
TávolugrásMamrus Balázs8.hely 
    
Lány   
V. korcsoport (Tigyiné Takács Zsuzsanna)

100 m síkfutás
200 m síkfutás
100 m gátfutás

Edőcs Fanni9.hely
8.hely
8.hely
 

 

 

ATLÉTIKA Diákolimpia 2014. május 27.

Egyéni pályabajnokság ORSZÁGOS DÖNTŐ

 

Fiú   
IV. korcsoport (Tigyiné Takács Zsuzsanna)
Távolugrás
300 m síkfutás

Világi Marcell

672 cm
36,25 sec

1.hely
1.hely