Tanártalálkozó

Kedves Kollégáink!

A Diósgyőri Gimnázium 2017-ben jeles ünnepet ült. Ekkor volt ugyanis 100 éves évfordulója annak, hogy IV. Károly rendelete alapján iskolánk Ungvárról Miskolcra költözött.

A jubileumi év után ismét egy fontos, sokak számára kedves esemény közeleg. Októberben lesz öt éve annak, hogy legutóbb összejöttünk egy baráti találkozóra. Ezt a szép hagyományt idén is folytatni szeretnénk, immár hatodik alkalommal.

Találkozzunk 2018. szeptember 28-án!

Kedves Vendégeinket 13 órától várjuk az Iskolába.

Szerény vendéglátást tervezünk: kávét, teát, üdítőt és harapnivalót kínálunk a szokásos keretek közt.

Remélhetőleg mindenki jelenlétére számíthatunk. A körültekintő előkészítés érdekében azonban kérjük, hogy részvételi szándékát mindenki jelezze 2018. szeptember 14-ig az alábbi elérhetőségek valamelyikén.

Cím: Diósgyőri Gimnázium - 3534 Miskolc, Kiss tábornok u. 42.
Tel.: 46/370-701
e-mail: suli@dig-misk.sulinet.hu

Szívesen látjuk Önöket és legkedvesebb hozzátartozóikat! A régi szeretettel készülünk a viszontlátásra.

Miskolc, 2018. augusztus 23.

Csillagné Schmidt Hedvig Péter Barnabás
szervező  igazgató