Cím: 3534 Miskolc
Kiss Tábornok u. 42
suli@dig-misk.sulinet.hu
Telefon: (46) 370-701
Öregdiákok 2011-

2011

 

A osztály - Általános tantervű humán és szakosított tantervű testnevelés osztály

Osztályfőnök: Pecsét Tibor

Balogh Ádám, Czető Márk, Deák Bárdos Máté, Deli Vanda, Ducsai Anett, Fábián Kristóf, Fazekas Péter, Homoky Tamás, Homoky Zsófia, Jánosi Csenge, Kerekes Bernadett, Komjáti Dániel, Lenkey Dorottya, Litványi József, Margóczi Adrienn, Marosi Milán Adrián, Marosi Tamás, Mogyorósi Zsanett, Murvai Orsolya, Nagy Zsanett, Novák Dorina, Orosz Gábor, Pócsik Balázs, Sebők Balázs, Somogyi Szabolcs, Szaszkó Máté, Takács Lili, Tar Daniella

 

B osztály - Egyedi tantervű biológia és általános tantervű reál osztály

Osztályfőnök: Mesterné Csordás Judit

Bíró Cintia, Buda Áron, Czégel Máté, Czomba Máté, Dudás Róbert, Egresi Balázs, Fényes Ildikó, Fülöp Katalin Boglárka, Gönczi Gergő, Habi Tamás, Hajdú Cintia, Haraszin Kinga, Hegedüs Dávid, Kátai Réka, Kovács Vivien, Lőrincz Laura, Mata Alex Zoltán, Ménesi Ivett, Molnár Anett, Nyikora Zsanett Evelin, Oláh Kristóf, Orosz Martin, Pónuzs Róbert, Radványi Ádám, Sóvári Bernadett, Sütő Dávid, Szendei Gergő, Szendei Szabolcs, Szepesi Balázs, Szűcs Diána, Várallyay Julianna, Zöldi Orsolya

 

H osztály - Angol-magyar két tanítási nyelvű hatosztályos gimnáziumi osztály

Osztályfőnök: Buza Attila

Almási Balázs, Asztalos Ádám, Bazsányi Réka, Békefi Zoltán, Bérczes Edina, Bíró Bianka, Bőhm Bence, Császár Balázs, Fekete Márk, Ficzere Kitti, Gál Milán, Godzsák Ádám, Goralszki Réka, Greisinger László, Horváth Tamás, Kazup Dávid, Keserű Tamás, Kolláth Gábor, Kővári Klára Tímea, Lövey Bianka Andrea, Majoros Eszter, Majoros István, Majzik Csilla, Matusek Anett, Nagybányai Dalma, Nyitrai Gábor, Nyitrai Nikolett, Papp Zsófia, Pusztai Dorina, Pusztai Patrik, Sepsi Bernadett, Szabó Lilla, Sziklavári István, Szitka Ákos, Tilaji Ádám

 

C osztály - 5 évfolyamos angol nyelvi és 5 évfolyamos német nyelvi tagozat

Osztályfőnök: Kovács Miklós

Alföldi Szandra, Barati Enikő, Berec Tímea, Bodó Viktória, Bozó Vivien, Budavári Anna Fruzsina, Bukszár Dalma, Czakó Péter, Czomba Zsófia, Csiszár Anett, Dudás Dóra Daniella, Égerszegi Róbert, Gonda Rita, Gömöri Péter Zsombor, Gyökeres Bálint, Horváth Viktória, Kőhalmi Cintia, Králik Anna, Magyar Attila, Mikes Orsolya, Nagy Tibor József, Pásztor Petra, Salamon Balázs Ádám, Simkó Tamás József, Smajda Tímea, Stadinger Zsófia, Szántai Viktor, Szarka Nikolett, Török Norbert

2012

 

A osztály - Általános tantervű ás emelt szintű testnevelés osztály

Osztályfőnök: Tóthné Horváth Éva

Bánhidi Karolina, Bánhidi Katalin, Bedécs Angelika, Bósz Richárd, Czeglédi Márk, Füstös Ádám, Horváth Nikolett, Horváth Zoltán, Jánosik Csilla, Kerényi Márk, Kiss Péter, Lőrincz Vanda, Martin Éva, Megyesi Judit, Mitterpach Gina, Putnóczki Bianka, R. Szabó Róbert, Szabó Bence, Szávai Péter, Szantidai Richárd, Szöllősi Richárd Róbert, Tamás László, Tóth Gábor, Túróczy Rebeka Sára, Viola Viktor

 

B osztály - Reál osztály

Osztályfőnök: Dr. Geiger Jánosné

Baraskó Alex, Cserhalmi Lilla, Csüllög Vivien, Dobai Viktória, Ducsai Dániel, Ecsedi Balázs, Fehér Zoltán, Horváth Eszter, Kallus Bence, Keksz Boglárka, Keszei Kitti, Kirilla Péter, Kiss Viktor, Kovács Anett, Kracskó Bence, Mészáros Rebeka, Molnár Bence, Molnár Tamás Koppány, Munkácsi Éva Katalin, Orosz Viktor, Szőke Tímea, Szücs Kornél, Tomek Leila, Vizi Balázs, Zombor András Áron

 

H osztály - Angol-magyar két tanítási nyelvű hatosztályos gimnáziumi osztály

Osztályfőnök: Dr. Lénárt Attila

Bartucz Márk, Benkó Alexandra, Dapsy Klaudia, Dávid Felícia Zsüliett, Fazekas Petra, Főző Anna, Hamar Zsófia, Holácsik Réka, Hricz Zoltán, Karádi Márton, Kiss László, Kovács Kinga, Kovács Péter, Kovács Tibor, Kőszegi Norbert, Márton László, Nagy Gabriella, Nagy Zsófia, Ónodi Ivett, Palácsik Adrienn Fanni, Petrovics Dorina, Régi Péter, Rusz Dávid, Sipos Ádám Ferenc, Szeszák Eszter Nóra, Tokaji Alexandra, Ungvári Ákos, Veréb Tamás

 

C osztály - 5 évfolyamos angol nyelvi és 5 évfolyamos német nyelvi tagozat

Osztályfőnök: Komlósi Imre

Bagi Ádám, Bandura Ágnes, Bóta Csaba, Cserba  Nóra, Csionek Eszter, Csont Tamás, Fehér Annamária, Harangi Ágnes, Hocza Dávid, Juhász Erik, Kárpáti Bettina, Kovács Eszter, Kovács Zófia, Kürti Orsolya, Lengyel Bence, Matta Dániel, Minyó Viktor, Petykó Ádám, Shenon Gréta Shems, Stadler Tamás, Szemes Róbert, Szigeti Csenge, Tímár Soma Márton, Tóth Máté, Varga Dorottya Csenge, Vass Tímea

2013

 

A osztály - Általános tantervű és emelt szintű testnevelési osztály

Osztályfőnök: Viczián Tamás

Bartha Ákos, Bodnár Boglárka Emőke, Czizmarik Szabolcs, Dániel Patrícia, Fajcsák Csaba, Farkas Lilla Annamária, Gáll Brigitta Tünde, Gyurcsó Tekla, Hegedűs Krisztina, Jancsó Bettina, Kaskó Ferenc, Kiss Fruzsina, Kohán Lili, Majoros Virág, Molnár Ádám, Orosz Gergő Csaba, Pápai Viktória, Papp Cintia, Soós Tamás, Stumpf Anita, Szabó Richárd, Szemery Péter, Szendrei Tamás, Virányi Gábor Csaba

 

B osztály - Reál osztály

Osztályfőnök: Mesterné Csordás Judit

Arad Zsófia, Csávás Zsófia, Csernák Vivien, Darvas Csaba, Gecs Zsófia, Gombár Krisztián Gergő, Gulya Boglárka, Illés Albert, Jóna Balázs, Kovács Dániel, Kovács László Alex, Kubus Regina, Miklós Bálint, Moskovits Kitti, Nagy Béla, Nagy Nikoletta, Ruszó Viktor, Soltész Tamás, Szakmáry Olivér, Tomek Szabolcs, Tugyi Levente, Váradi Alex, Varga Márton András

 

H osztály - Angol-magyar két tanítási nyelvű hatosztályos gimnáziumi osztály

Osztályfőnök: Demjén Zoltánné

Balogh Fani, Bartek Viktória Csilla, Békefi Eszter, Bene Brigitta, Bódi Szimonetta, Böhm Lilla, Dobiász Dávid, Drozsdik Nóra, Földi Zsófia, Kazup Anikó Dóra, Kelemen Petra, Kozaróczy Kata, Nagy Boglárka, Nyitrai Gabriella, Pap Fruzsina, Pinczés Laura, Popik Dorottya, Répási Róbert, Selyem Laura, Simon Klaudia, Skribanek Ádám, Spiczmüller Inez Anna, Sztupák Mihály Tamás, Takács Dalma, Tóth Barbara, Vincze Berta Füzike, Vízy Viola

 

C osztáy - 5 évfolyamos angol nyelvi és 5 évfolyamos német nyelvi tagozat

Osztályfőnök: Mihók Ildikó

Alexa Márk, Bányai Bernadett, Barancsi Flóra, Boros Flóra, Bratu Evelin, Csávás Boglárka, Erdődi Zsófia, Fízer Roland, Gáti-Kiss Dániel, Horváth Fruzsina, Imri Katalin, Juhász Balázs, Kakuk Zsófia, Kiss Balázs, Klencs Alexandra, Kovács Lídia, Körtvélyesi Alexandra, Krompaszki Patrícia, Kun Adrienn, Kun Eszter, Matiscsák Márton, Mecsei Katalin, Mikó Flóra, Misley Ágnes, Orosz Andrea, Pálinkás Réka, Papp Roland, Purcsel Luca, Tóth Alexandra, Tóth Zsófia, Zöldi Beatrix

2014

 

A osztály -  Általános tantervű és emelt szintű testnevelés osztály

Osztályfőnök: Diószegi István

Barcsák Linda, Bodnár Attila, Boncsér Adrienn, Diczháci Dominika, Fábián Áron, Fülöp Regina, Gábor Patrícia, Juhász Richárd, Kalinszki Zsófi Kriszta, Lehóczki Milán, Mahovics Márk József, Mamrus Balázs Ádám, Sütő Inez, Szilágyi Eszter, Szokolai Krisztina, Tekse Bence, Tóth Balázs, Tóth Laura Helga, Türk Petra

 

B osztály - Reál osztály

Osztályfőnök: Kónya György

Asztalos Flóra, Bujdosó Bence János, Cservák Dávid, Glonczi László, Gulyás Márk, Harangi Tünde, Huszár Levente, Jancsurák Bence, Király Zsófia, Kőhalmi Boglárka, Kökény Alexandra, Lakatos Piroska, Matyi Henriett, Orehovszky Veronika, Sepsi Nikolett, Somody Áron, Szalai Péter, Szampiás Marcell, Szinai Bence Krisztián, Ungvári Zoltán, Varga András Ámon, Vizi Regina

 

H osztály - Angol-magyar két tanítási nyelvű hatosztályos gimnáziumi osztály

Osztályfőnök: Orosz Beáta

Ádám Krisztián, Arnóczki Zsombor, Balajti Máté, Balázs Dorottya, Bálint Johanna Blanka, Birinyi Mátyás, Bojsz Erik Bence, Delisz Stella, Gáspár Ajna Zsuzsanna, Hájer Tamara, Halász Réka, Hauer Tamás Péter, Heinik Bence, Imre Krisztián Viktor, Jantek Barbara, Juhász Martin Roland, Kovács Eszter Rebeka, Kubus Renáta, Kurucz Katalin, Molnár Nóra, Munkácsi Eszter Rozália, Nagy László, Nagy Máté, Olmos Adrienn, Palotás Bence, Simon Patrícia, Szilágyi Zsófia, Szobonya Szabolcs, Takács Botond, Tökölyi Gabriella, Urbán Kata, Valánszki Luca, Varga Gábor, Zachar Márton Gábor, Zubcsik Vanda

 

C osztály - 5 évfolyamos angol nyelvi és 5 évfolyamos német nyelvi tagozat

Osztályfőnök: Szilágyiné Major Judit

Balogh Boglárka Katalin, Burkus Krisztina, Csonka Márton, Éliás Dorottya, Gajó Gábor, Gál Janka, Gulyás Dalma, Gulyás Petra, Gyökér Gábor, Gyöngyösi Balázs, Harangi Tamás, Kamarási Zsolt, Kiss Brigitta, Lantos Cintia, Lányi Máté, Martossy Alex Márk, Medvecz Brigitta, Molnár Zsanett, Nagy Tünde, Óvári Kinga, Papp Regina, Pócsik Zsófia, Szabó Brigitta, Tóth Péter Richárd, Vécsei Sándor Márk

2015

12. A – Emelt Szintű Testnevelés, Általános Tantervű

Osztályfőnök: Veres Pálné

Aranyi Eszter, Bazin Levente Dávid, Bereczki Tünde Krisztina, Dajka Gergő, Dienes Ádám, Elek Attila, György Patrícia, Hajnal Fruzsina, Hankó Ágnes, Ivancsó Dominik, Karnóczi Norbert, Kékesi Márton, Kele Ádám, Kiss Evelin, Koleszár Mátyás, Kolozsvári István Márton, Kundráth Kiara Laura, Lakatos Dzsenifer, Lengyel Ádám, Makai Mariann, Orosz Péter, Pető Dávid, Regőci Bettina, Répási József, Seprényi Máté, Simon Mihály, Szepesi Vince, Tóth Alex, Urbán Richárd Dávid

 

12. B – Reál Tagozat

Osztályfőnök: Espán István

Buda Szabolcs, Dócs Dávid, Dócs Róbert, Girhiny Márk, Halmi Nikolett, Hornyik Lea, Kocsis Emília, Kövér László Gábor, Kukó Gergely, Lénárt Fruzsina, Makranczi Rebeka, Margóczi Nikolett Beatrix, Miknyócki Judit, Miknyócki Kinga, Nagy Regina Edit, Révay Bernadett, Rigó Márk, Rózsahegyi Kornél, Siktár Péter, Szekeres Dániel, Szirmai Gréta, Tátrai Áron, Valaska Marica

 

12. H – Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Osztály

Osztályfőnök: Dr. Ficsór Józsefné

Abuczki Mátyás, Adámy Tamás, Borbély Laura, Czeglédi Katerina, Fekete Ákos, Fekete Melinda Ingrid, Hajdu Dániel, Haraszti Gréta Petra, Ilku Luca Franciska, István Dávid, Karádi Bálint, Károly Máté, Kiss Dorottya Fanni, Kiss Kristóf Péter, Kiss Tamás, Kostyó Viven, Lévai Lajos Szabolcs, Matiscsák Vivien, Nagy Gergely, Palácsik Marcell, Sághy Ábel, Szabó Gábor, Szabó Réka, Szalai Dávid Levente, Szávai Péter, Sztahura Orsolya, Takács Zsombor, Varga-Koritár László Őrs

 

13. C – Angol 5 Évfolyamos Nyelvi Előkészítő, Német 5 Évfolyamos Nyelvi Előkészítő

Osztályfőnök: Dr. Árnyasiné Nyeste Éva

Banga Renáta, Bánhalmi Linda, Barancsi Janka, Bodó Bogdán, Bodonyi Ádám, Császári Patrik, Duch Milán, Erdős Márk, Erdősi Dávid, Gédl Anett, Horváth Márton, Jánosik Gergő, Juhász Márk, Kerekes Bernadett, Koncz Barbara, Kovács Attila, Kramcsák Gyöngyi Katica, Lajkó Lívia, Lengyel Tímea, Mérő Kitti Zsuzsanna, Mihály Máté, Mogyorósi Fanni Klára, Olasz Máté, Palkó Márk, Péderi Ákos, Pretl Zsófia Ágnes, Puhl Krisztina, Puskás Anna, Sebák Réka, Sveda Viktória, Terdik Ramóna, Tóth Norbert Tamás, Varga Zsófia, Vaszily Martin, Veres Bence, Vonga András

 

2016

12.A - Általános tantervű és emelt szintű testnevelés osztály

Osztályfőnök: Pecsét Tibor

Al-Bdour Lejla Petra, Balogh Bence, Balogh Martin Ádám, Bárdos Bence Zsolt, Bódi Joan Patrícia, Boros Gabriel, Budinszki Szimonetta, Csató Péter Dávid, Fritz-Nagy Dániel, Göndör Vivien, Kerekes Máté, Koroknai Gergő, Kovács Konrád, Kovács Márton Vilmos, Kukó Gergely, Orosz Réka, Petró Tamás, Pintér Gábor, Potyka Attila, Román Anna, Szakáczki Csanád, Szász Balázs, Sziklai János, Tar Zsuzsanna Fanni, Ternován Patrik, Tóth Richárd, Tóth Róbert Ferenc, Vojtovics Dávid

 

12.H - Angol-magyar két tanítási nyelvű hatosztályos gimnáziumi osztály

Osztályfőnök: Baloghné Dósa Erika

Adámy Réka, Bálint Enikő Nóra, Barabás Fanni, Déri Nikosz, Drozsdik Tamás, File Bence, Földesi Máté, Földi Szonja, Frindt Enikő, Győrik Dóra, Javorek Dénes, Kalotai Martin, Kelemen Réka, Kiss Balázs Bence, Légrádi Sophie, Lehóczki László Péter, Lipták Sándor, Nagy Balázs, Nagy Bálint, Nógrádi Mercédesz Evelin, Pálóczi Helga, Pap Dániel, Rozsák Patrik, Szovák Tamás, Veláczki Flóra Emma, Vincze Virág Bianka

 

13.C - 5 évfolyamos angol nyelvi és 5 évfolyamos német nyelvi tagozat

Osztályfőnök: Bükiné Kárpáti Éva

Balog Míra, Balogh Adrienn, Balogh Nóra, Bárány Zsombor, Benczés Balázs, Berta Zsófia, Biró Eszter, Boros Dorina, Brindza Dávid, Csendes Gergely, Cservák Bence, Csonka Orsolya, Csurgai Lilla, Dávid Cintia, Demeter Dóra, Éles Melinda, Késely Dávid, Kindl Anna Petra, Kovács Mira, Molnár Dániel, Molnár Márk, Németh Richárd, Pásztor Botond József, Péter Martin Róbert, Radványi Fruzsina, Tóth Norbert, Varga Gréta, Varga Viktória Laura, Zsadányi Karolina

2017

12.A - Általános tantervű és emelt szintű testnevelés osztály

Osztályfőnök: Tóthné Horváth Éva

Béresy Renáta, Csík Barnabás, Dobi Attila, Dobóczi Lívia, Edőcs Fanni Andrea, Eperjesi Nóra, Fazekas Máté, Hajdók Szilvia, Ivánka Patrik, Jónás Máté, Kopcsó Dénes, Krucsai Erik, Lengyel Gabriella, Lipák Szabina Beatrix, Lukács Patrik, Málik Mihály András, Mészáros Gyula, Mida Ákos, Palágyi Milán, Pócsi Alex, Sándor Teodóra, Somody Levente, Szabó Benedek, Szabó Levente, Tóth Jázmin, Tökölyi Csilla, Trembeczki Dávid, Varga Ágnes Dóra, Varga Dominik, Varga Máté, Wachter Luca

 

12.C - 5 évfolyamos angol nyelvi és 5 évfolyamos német nyelvi tagozat

Osztályfőnök: Komlósi Imre

Ács Petra, Bódi Bence Zoltán, Bohán Bálint, Czine Zsuzsanna Szonja, Csizik Marcell, Dobos Martina, Ésik Ákos, Fazekas Soma Zsolt, Flekács Alexandra, Flich Tamás, Garabuczi Zsófia, Gotthardt Adolf Zsolt, Győry Ramóna, Hajdú Dorottya, Hegedűs Eszter, Homoki Kinga, Katona Zsófia, Lates Laura, Maticsek Klára, Matula Márk, Molnár Viktor, Németh Dávid, Rónyai Kornél, Szakács Vivien, Szedlák Ármin, Szirmai Zsófia, Taba Márk Bence, Tavaszi Alexa

 

12.H - Angol-magyar két tanítási nyelvű hatosztályos gimnáziumi osztály

Osztályfőnök: Gáspárné Lovas Tünde

Balázs Zsolt, Bánhalmi Kristóf, Birinyi Alexa, Birinyi Laura, Boros Ádám, Bósz Tamás, Czeczán Dalma, Csapó Placida Modeszta, Darnyi Petra, Dávid Kamilla Luca, Fazekas László, Fekete Anta lKristóf, Gonda Gergely, Ilku Zsófia Fruzsina, Koós Anita, Kovács Dávid, Lénárt Anna, Lévai Roland, Máthé Ádám, Molnár Máté, Pekár Alexa, Repei Dóra, Suba Renáta, Szabó Balázs, Szalai Szabolcs Attila, Szárnya Róbert Tamás, Szendi Gerda, Szentesi Áron, Varga Zsófi, Varga Zsófia Kincső, Varsás Gábor, Vas Marcell

2018

 

12. A – általános tantervű, emelt szintű testnevelés tagozat

Osztályfőnök: Kormány Emese

Balázs Róbert, Baranzó Ákos, Bencsik Kitti, Berta Dóra, Bitó Márk, Búza Csenge, Fehér Fanni, Fehér Gergő, Fehérvári Viktória, Géringer László, Géringer Tamás, Gönczy Ákos, Halász Zsófia, Heinrich Máté István, Huszár Levente, Kapusi Dominika, Koncz István, Koroly Ábel, Kovács Zsolt, Körmöndi Dániel, Krakovszky Tamás Áron, Lovász Tamás, Matyi Konrád, Mészáros Kinga, Németh Viktória, Palácsik Vanda, Pocsai Márk Zsolt, Somody Dóra, Szatmáry Zsanett, Szilágyi Gergő, Tarján Iván Dániel, Tatár Péter Patrik, Tóth Gergő, Tóth Norbert Mihály, Veres Réka

12. H – angol-magyar két tanítási nyelvű osztály

Osztályfőnök: Tóthné Számadó Éva

Áfra Patrícia, Bertók Adrienn, Fekete Róbert, Földi Eszter, Gantner Bence, Gecse Enikő Rebeka, Karlinger Martin, Kató Gitta, Kendi Bálint László, Kiss Roberta Barbara, Kolozs Krisztián, Lánczi Evelin Nikolett, Mádai Zita, Martossy Georgina Menta, Mezőssy Laura, Molnár Anna, Molnár Márk, Nagy Katalin, Nógrádi László Krisztián, Omaszta Zsolt, Palkó Petra Dorina, Szabó Krisztina, Szarvasi László, Toldi Dominik, Valaska Gergő, Vanczák Gyöngyvirág Mercédesz, Varga Petra, Világi Marcell, Vimmer Viktor

12. C – angol 5 évfolyamos nyelvi előkészítő, német 5 évfolyamos nyelvi előkészítő

Osztályfőnök: Kovács Miklós

Bendász Balázs, Borsodi Gergő, Bosnyák Marcell, Csurgai Ádám János, Egerszegi Tekla, Háger Petra, Jobbágy Péter, Jónás Roland, Kavasánszki Réka, Kiss Fanni, Kondás Gabriella, Krompaszki Patrik, Molnár Szabolcs, Ónodi Eliza, Orliczki Bence Barnabás, Roskó Nelli, Sári Dávid, Sári Patrik, Simon Eszter, Sulkovszki Marcell Ferenc, Szabó Ábel Patrik, Szabó Bence, Szambanisz Jorgosz Balázs, Szilvási Balázs, Tamáskó Róbert, Troznai Nóra Csilla, Vincze Balázs, Vincze Dóra

 

2019

12. A – általános tantervű, emelt szintű testnevelés tagozat

Osztályfőnök: Komlósiné Bodnár Judit

Bagi Bettina, Balog Ádám, Bencze Dániel, Boschánszky Iván Csongor, Budaházi Levente, Bűdy Júlia Eszter, Csáki Boglárka, Csáki Zsófia, Czipa Anett, Demcsik Emma Eszter, Fülöp Levente, Gönczi Sándor, Horváth Rebeka, Iván Dávid, Jeszenői Dorina, Kiss Levente, Kolozsvári Gergő, Kól Vanessza Vivien, Mezőssy Lilla, Mikola Györgyi, Obrzut Szabina, Orosz Marcell, Oszterman Gréta, Pálffy Zsombor, Pereszlényi Kincső, Pető Ádám, Poczók Atina, Podhenszky Adél, Póti Árpád Dávid, Tóth Attila, Viszokai Evelin Bianka, Zsadányi Róbert

 

12. H – angol-magyar két tanítási nyelvű osztály

Osztályfőnök: Farkas Andrea

Batizovszki Tamás, Bódi Bence László, Bodnár Zoltán, Csikos Luca, Földesi Kata, Gyarmati Tamás, Juhász Petra, Kiss Dorka, Kolozsvári Lilla, Kovács Kristóf, Lakatos Kitti, Medgyasszay Hedvig Mariann, Melhardt Ferenc, Paranai Ádám, Rónyai Péter, Szabó Márton, Szabó Sára, Száraz Dániel, Szávai Luca, Szilágyi Gábor, Szőcs Panna Zsófia, Szűcs Martin, Tirk Dániel, Tisza Anna Krisztina, Vajnorák Zsófia, Váradi Virág, Varga Gréta, Vörös Martin

 

12. C – angol 5 évfolyamos nyelvi előkészítő, német 5 évfolyamos nyelvi előkészítő

Osztályfőnök: Viczián Tamás

Ádám Lili, Al-Bdour Mejszún Sztella, Bacsó Gréta, Bagjos Dóra, Balogh Bianka, Banga Brigitta, Belina Dzsesszika, Bércesi Richárd, Czagány Dorottya, Csarni Eszter Zsófia, Csilik Noémi, Derekas Zoltán Ferenc, Farkas Ámon Szilárd, Gombár Boglárka Ágnes, Karika Veronika Magdolna, Keszthelyi Kristóf, Kiss Attila, Kohulák Csilla Dóra, Kovács Adrián, Kovács Máté, Kovácsik Csenge Klaudia, Kvaszta Fanni, Marosvári Gergő, Nagy Gergő, Oláh Kamilla, Pálóczi Nóra Lili, Szepesi Marcell, Szilágyi Tamás, Tamás Bianka, Tamáskovics Dorottya Lilla, Telihay Panna, Urbán Judit