Cím: 3534 Miskolc
Kiss Tábornok u. 42
suli@dig-misk.sulinet.hu
Telefon: (46) 370-701
Öregdiákok 2001-2010

2001

 

A osztály - Általános tantervű humán osztály

Osztályfőnök: Kun Lajosné

Alexai Ádám, Bodnár Ildikó, Deáki Róbert, Demeter Olivér Márió, Faul Beatrix, Gál Glória, Jekkel Szilvia, Kaló Mariann, Kerepsi Éva, Kiss Gábor, Kiss Szabolcs, Kurusta Ildikó, Kutranyik Melinda, Lábas Edina, Lévai Lilla, Markovics Judit, Serflek Emese, Suha Viktória, Szemán Zsuzsanna, Szilágyi Szabolcs, Szirmai Georgina, Trozsák Nikolett, Vancák Viktória, Zavaczki Zoltán

 

B osztály - Egyedi biológia és testnevelés tagozatos osztály

Osztályfőnök: Tóthné Horváth Éva

Arnóth Emőke, Balovics Réka, Boros Gergely, Budai Julianna, Csipkó Barbara, Csőke Zsuzsanna, Ecsegi ZSolt, Grolmusz Zsuzsa, Grubert Orsolya, Gyenge Anett, Kelemen Fatime, Kiss Tibor, Lovász Beáta, Marosvári Linda, Nagy Annamária, Novák Rita, Pamlényi Zsuzsa, Révész Viktória, Soltész László, Solymosi Péter, Szabó Árpád, Szatmári Zoltán, Szikszay Sándor, Tersánszky Zsófia, Tugyi Attila, Varga Attila, Váradi Viktor

 

C osztály - Speciális tantervű angol és német nyelvi osztály

Osztályfőnök: Wildmann Gizella

Békési Edit, Bodnár Anita, Boros Angéla, Brógli Laura, Csécsi Enikő, Ferenczi Krisztina, Gáll Gabriella, Gáti Katalin, Gulyás Zsolt, Hornyászky Simon, Kardos Tímea, Kolozsi Judit, Krajnyák Rita, Lakatos Andrea, Lengyel Melinda, Márkus Alíz, Molnár Csaba, Muri Éva, Nagy Diána, Panczák Ágnes, Putnoki Balázs, Schöppl Eszter, Soós Szilva, Sztancsik Eszter, Tóth Bernadett, Varga Emese

 

H osztály - Hatosztályos gimnáziumi osztály

Osztályfőnök: Lange Péterné

Bacsó Adrián, Balogh Péter, Bíró Orsolya, Bódi Gergely, Deli Eszter, Dudás Enikő, Elekes Stella, Fejér Csaba, Fekete Máté, Hebák Krisztina, Horváth Ádám, Kerekes Gergő, Kertész Éva, Kiss Judit, Kis Sándor, Kovács Zsuzsanna Lídia, Németi Attila, Pálos Bence, Penderik Rita, Pozbai Orsolya, Simonfi Dávid, Szarvas Gyula, Szűcs Edit, Tisza Annamária, Tóth Noémi, Trajter Ádám, Vadnai Péter, Varga Balázs, Varga Gábor, Varga Krisztina, Varró Judit, Veres Zsuzsanna, Verebélyi Tamás 

2002

 

A osztály - Általános tantervű humán osztály

Osztályfőnök: Dr. Lázár István

Angyalosi Tímea, Balogh Attila László, Bubenkó Alexandra Zita, Csabalik Ádám, Csecskedy Gábor, Derdák Csaba, Geleta Andrea, Gyökér Judit, Gyuricskó Andrea, Gyüre Péter, Hegedűs Csaba, Horváth Nóra Kata, Kecskeméti Viktor, Kiss Katalin, Korály Adrienn, Kovács Szilvia, Kucskár Éva Bernadett, Ládi Katalin, Leskó Nóra, Malárcsik Anita, Menner Ádám, Nagy Károly Gábor, Pásztor Zsolt, Rácz Renáta, Ruzsa Mónika, Sallai Ádám, Serflek Csilla, Szabó László Székely Orsolya

 

B osztály - Egyedi biológia és testnevelés tagozatos osztály

Osztályfőnök: Pusztafalvi Istvánné

Ádám Ottó, Bálint Ágnes, Balogh Richárd, Bárdi Sebestyén, Bató Izabella, Becző Tamás, Béres Tamás, Bogdán Gergely, Czető Diána, Czuder Ágnes, Dancs Szabina, Erdély Zsuzsanna, Fehérvári István, Fodor Edit, Gáll Veronika, Gyarmaty Attila, Homa Péter, Horkay Balázs, Horváth Attila, Hriczu Nóra, Hutkai Orsolya, Hutter Szabolcs, Jászka Krisztián, Juhos Barbara, Kántor Krisztina, Koleszár Krisztina, Kovacsidisz Gergő, Marossy Balázs, Nagy Nikolett, Németh Zoltán Péter, Pacz Ivett, Vizsolyi Nikolett

 

C osztály - Speciális angol és német nyelvi osztály

Osztályfőnök: Veres Pálné

Babják Mónika, Bagdi Veronika Ildikó, Balázsi Enikő, Barta Tamás, Blaha Eszter, Bodor Orsolya, Czilik Mercedes Katalin, Cservák Ferenc, Dienes Melinda, Fülöp Roland, Gazsi András, Győri Virág Viktória, Hegedűs Edit, Hevele Ágnes, Inzsók Nándor, Juhász Tamás, Jurinka Tímea Katalin, Kállai Rudolf, Kormos Kitti, Krivián Marianna, Láda Péter, Mátrai Anita, Meleg Noémi, Pindur Balázs, Somogyvári Zsuzsa, Soós Nóra, Süveges Gábor Béla, Szabó Gábor, Szabó Tímea Rita, Szankai István, Szász Gábor, Tóth Gábor, Tóth Péter, Váradi Ildikó, Venkovits Balázs

 

H osztály - Hatosztályos gimnáziumi osztály

Osztályfőnök: Pecsét Tibor

Ádám Zsuzsa, Bacsó Krisztián, Bernáth Ágnes, Csáki Mária, Farkas Nikolett, Fellegi György, Gál Adrienn, Horváth Éva Szilvia, Kaló Mónika, Kerekes Levente, Kiss Bernadett, Kovács Dóra, Kovács Sarolta, Lódi Petra Szilvia, Magyar Máté, Marossy Zsófia, Mészáros Judit, Molnár Katalin, Mongyik Dávid, Móré Andrea, Pálos Bence, Papp Krisztina, Schulcz László, Takács Emese, Tari Róbert, Tóth Zita, Török Márton Róbert, Üveges Anett

 

2003

 

A osztály - Általános tantervű humán és testnevelés tagozatos osztály

Osztályfőnök: Csillagné Schmidt Hedvig

Azari Adrienn, Bató Izabella, Bodnár Gergely, Bukta Krisztián, Emőke Máté, Fecsó Zsuzsanna, Fekésházi Gergő, Garics Gábor, Gelsei Róza, Havrán Luca, Hollósy Andrea, Horváth Tímea, Hutnyik Andrea, Javorek Kata, Juhász Zsolt, Kádas Anita, Katona Zsuzsanna, Kavalyecz Edina, Kocsis Adrienn, Kormos Zsuzsanna, Kós László, Könyves Viktor, Kurucz Lénárd, Lipták Máté, Orosz Ildikó, Radványi Judit, Radványi Nikolett, Szalkó Imre, Szőke László, Terjék Csilla, Veres Zsuzsanna, Zsoldos Mónika

 

B osztály - Egyedi biológia és általános tantervű reál osztály

Osztályfőnök: Sziszkosz Róbert

Árnyasi Márton, Babus Valéria, Dolovics Anett, Dudás Viktor, Éles Veronika, Feledy Roland, Fintor Adrienn, Futó Orsolya, György Gábor, Hadobás Zsuzsanna, Jámbor Tamás, Kabdebon Lívia, Kassa Emese, Kerepesi Péter, Kiss Csaba, Kocsmárszky Anett, Kovács Gergely, Kovács Melinda, Kriston Emese, Lóczi Péter, Mester Gabriella, Molnár Péter, Petre Luca Ilona, Pusztai Árpád, Rákosi Valéria Lívia, Ruszkai Csilla, Sipos Máté, Szilágyi Boglárka, Szomorú Gergely, Szovák Rita, Szőcs Levente, Tóth Szabina

 

C osztály - Speciális tantervű angol és német nyelvi osztály

Osztályfőnök: Dr. Geiger Jánosné

Balogh Roland, Bárdos Zsolt, Behinya Bettina, Borsodi Gergely, Bükkhegyi Péter, Domby Tímea Katalin, Dudás Attila, Hegedűs Réka, Ignácz A. Natália, Járó Bernadett, Kelemen Éva, Koroknai Petra, Kovách Réka, Kuremszki Csilla, Lévai Gábor, Majoros Lili, Mácsi Bernadett, Nagy Bernadett, Nyíri Viktória, Papp Viktor, Pásztor Ádám, Schöppl Dalma, Szabó Judit Ágnes, Szabó Zita Margit, Szakál Gyöngy, Szarvas Attila, Szeghő Péter, Szerényi Dávid, Takács Anna, Untisz Rita, Valent Gréta, Varga Judit, Vebczel Melinda, Verebélyi Beáta, Vozár Zsuzsanna

 

H osztály - Hatosztályos gimnáziumi osztály

Osztályfőnök: Szamosfalvi Tamás

Albert Laura, Balák Andrea, Berzy Borbála, Biró Zsófia, Boriszenkó Miklós, Csordás Gergely, Dúl Boglárka, Fráter Gergő, Füleki Ágnes, Huszár Melinda, Kalmár András, Kiss Zuzsa, Kókai Zsófia, Koncz Viktória, Kovács Péter, Makatura Judit, Malinák Anikó, Marosi Krisztina, Nagy Péter, Radics Gergely, Sánta Eszter, Szabó Ádám, Szolgai Beáta, Tímár Adrienn, Tobákos Lilla, Tóth Melinda, Tóth Nándor, Vas Andrea, Vas Gábor, Vizsolyi Dalma, Zsigmond Száva

2004

 

A osztály - Általános tantervű humán és testnevelés tagozatos osztály

Osztályfőnök: Bodnár Judit

Ártim Richárd, Bárdos Ede, Battyáni Tünde, Bonta Adrienn, Csecskedy Renáta, Fekete Judit, Fucsku Andrea, Gergye Mónika, Geyer Nikolett, Hedrik Henriett, Hencz Adrienn, Igó Szonja, Kassai Gergő, Kiss Ákos, Kocsis Viktória, Kósa Zoltán, Kőhalmi András, Máté Melinda, Megulesz Petra, Mélypataki Gábor, Mészáros Mária, Rőthi Judit, Sebők Nikoletta, Szabó Katalin, Szabó Nikoletta, Szászi Péter, Szuhásznki Ditta, Teplicki Andrea, Tóth Kaludia, Türk Esztella, Vizy Gábor

 

B osztály - Egyedi biológia és általános tantervű reál osztály

Osztályfőnök: Mester András

Balogh Ágnes, Barna Ádám, Bodnár Balázs, Bodnár Péter, Czakó Mária, Előhegyi Viktória, Fánya Szilvia, Farkas Dániel, Fodor Szabolcs, Földi Bernadett, Galyas Martina, Galyas Szabina, Gárdonyi Gergely, Hallgató Krisztina, Hankó Anita, Kállai Melinda Katalin, Kiss Máté, Kiss Renáta, Kovács Adrián Péter, Kovács Ágnes, Kracskó Bertalan, Lehóczki Gábor, Lukács Dávid, Mertusz Milán, Okos Viktória, Pollák Rita, Póta Gábor, Romcsik Ibolya, Sonkoly Mariann, Sós János, Tircs Gergely, Tóbis Mihály

 

C osztály - Speciális tantervű angol és német nyelvi osztály

Osztályfőnök: Dr. Ferenczi Zsoltné

Bacsó Dorián, Balajti Diána, Balogh Gábor, Balogh Norbert, Bódi Andrea, Bussa Beáta, Danyi Tímea, Debnár Kitti, Fenyvesi Krisztina, Furin Erika Rita, Garadnai Tamás Péter, Haraszti Zsuzsanna, Juhász Ivett, Kárpáti Attila, Kiss Gábor, Kocsis Ágnes, Kun Anita, Majoros István, Medve Nikolett, Nagy Judit, Novák Anikó, Oláh László, Puskás Norbert Sándor, Radeczky Rita, Redele Tamás, Réti Lilla, Révész Ádám Tibor, Ropczky Georgina, Seres Eszter, Szőke Georgina, Tardi Andrea, Tóth Ádám, Vincze Zsuzsanna 

 

H osztály - Hatosztályos gimnáziumi osztály

Osztályfőnök: Gáspárné Lovas Tünde

Bíró Péter, Budaházi Réka, Bugil Emőke, Cseh TAmás, Cselényi Anita, Demjén Petra, Fellegi Ivett, Forgács Ádám Barna, Hamernyik Tímea, Horváth Ákos, Kozma Karina, Madácsi Beáta, Megyes Balázs, Molnár Péter, Nagy Nóra, Paulik Lotti, Pintér Tamás, Polnai Krisztián, Rakaczki Péter, Sándor Zita, Sehr József Róbert, Sipos Anett, Szalai Melinda, Szaláncz Ádám, Tóth Edina, Tóth Zsuzsa, Várszegi Zsuzsanna, Veréb Anita, Veres Réka

2005

 

A osztály - Általános tantervű humán és testnevelés tagozatos osztály

Osztályfőnök: Tóthné Horváth Éva

Baráth Edina, Barnóth Roland, Bodnár Dániel, Botos Eszter, Buron Krisztián Zsolt, Czelláth Tünde, Donka Nikolett, Éles Anett, Farkas Alex, Kolozs Anita, Kórik Krisztina, Kovács Petra, Kovács Renáta, Kovács Sándor Róbert, Krajnc Balázs, Krajnyák Ádám, Lovász Péter, Lövei László, Mátyás Viktória, Monostori Mariann, Nagy Tamás, Nemes Anikó, Ondrejovics Zsófia, Orlicki Attila, Ötvös Katalin, Pleskó Tamás, Pusztai Ádám, Roszoly Andrea, Surányi Georgina, Szabó Ágnes, Szathmáry-Király Adrienn Lilla, Szotyori Péter, Tóbis Milán, Tóth Fruzsina Ildikó, Vályi-Nagy Zsófia, Varga Beáta 

 

B osztály - Egyedi biológia és általános tantervű reál osztály

Osztályfőnök: Buza Attila

Balogh Balázs, Balogh Zsuzsanna, Bánhegyi Csilla, Béres Anikó, Bobcsák Gábor, Dávid Gábor, Drótos Emese Regina, Fenyvesi Renáta, Flach Péter, Fodor Zoltán, Göböly Ádám, Halász Ádám, Hudák Henriett, Karcagi Balázs, Kerékgyártó Zoltán, Kopcsik Nikolett, Kozenkai Zsuzsanna, Kürti Gyula, Lőrincz Angéla, Magyar Edina, Mák Nóra Virág, Markovics Szandra, Nagyhaju Nóra, Oprendek Krisztina, Pápai Beatrix, Pém Bálint, Rácz Fruzsina, Somlai Gergő, Szakács Katalin, Szeghalmi Orsolya, Szűcs Ádám, Szűcs Máté, Tóth Dániel, Virág Lóránt

 

C osztály - Speciális tantervű angol és német nyelvi osztály

Osztályfőnök: Dr. Árnyasiné Nyeste Éva

Barta Péter, Baumgartner Attila, Becse Ádám, Boros Péter, Enyedi Dóra, Ferenczi Balázs, Golovics Zsolt, Hajzer Henrietta, Hölcz Eszter, Huszár Ágnes, Juhász Bianka, Kocsis Tímea, Kürti Marcell, Laczkó Ágnes Edina, Menyhárt Judit, Nehrer Péter, Németh Dalma, Novák Ildikó Viktória, Pálfi Helga, Pás Eszter, Rémiás Róbert, Sárközi Ágnes, Simon Tímea, Szacsuri Ágnes, Szamarasz Fédra, Szűcs Éva, Uzonyi Zsuzsanna, Venczel Tamás, Vincze Zsuzsa

 

H osztály - Hatosztályos gimnáziumi osztály

Osztályfőnök: Mándyné Kerékgyártó Katalin

Berei Andrea, Bereczki Zsuzsa, Császár Anita, Cserhalmi Dávid, Erdei Dóra, Felföldi Zoltán, Gyurcsik Orsolya, Habony Tamás, Havasi Vanda, Hegedűs Marianna, Hegedűs Richárd, Juhász Ivett, Kálna Balázs, Makó László, Ozsvárt Zsófia, Prihoda Adrienn, Sasfalvi Anita, Schuller Balázs, Szoták György, Temesvári Melinda, Terjék Katalin, Tóbis Pál, Tóth Balázs, Udvardy Dániel, Vanyó István

2006

 

A osztály - Általános tantervű humán és testnevelés tagozatos osztály

Osztályfőnök: Pecsét Tibor

Barcsák István, Brájer Brigitta, Budai János, Budavári Imre, Bűdi Bettina, Czingul Erika, Dobos Ádám, Dóczi Alexandra Ágnes, Fülöp Szandra, Galambossy Andrea, Halász Beáta, Hizsnyik Vanda, Homor Ádám, Igó Milán, Kánya Renáta, Kosik Viktória, Kovács Gyula, Marosi Zoltán, Orosz Dávid, Pál Szabolcs, Pálinkás Petra, Papp Barbara, Papp Krsiztina, Saska Máté, Sass Rita, Szabó Viktória, Szalay Tünde, Szilágyi András, Szklenárik Péter, Takács Attila, Tamás Gábor, Tomkó Katalin, Tóth Adrienn, Vajsz Karolina, Vángor Adrienn, Vaszi Ádám, Vozárik Melinda

 

B osztály - Egyedi biológia és általános tantervű reál osztály

Osztályfőnök: Lange Péterné

Antal Gabriella, Boda Kinga, Cselepák Balázs György, Farkas Zsolt, Fazekas Réka, Fuhrmann Milán, Győrke Gergő, Györkei Gergő, Hegedűs Viktória, Horváth Ádám, Hurai József Péter, Iván Tamás, Jenei Réka, Juhász Diána, Kárpáti Eszter, Kerényi Nóra, Kormos Réka, Kovács Tamás, Kuszka Alexandra Leticia, Lakatos Gergely, Lukács Ildikó Eszter, Molnár Imre, Oláh Mónika, Romenda Roland Róbert, Ruszó Erika, Sebestyén Gábor, Simon Andrea, Szarvas Emília, Száraz László, Szelekovszky Eszter Vanda, Szigeti László, Szilágyi Zsófia, Tamás Mária Anita, Varga Tünde

 

C osztály - Speciális tantervű angol és német nyelvi osztály

Osztályfőnök: Farkas Andrea

Aranyosi Gergely, Barna Csilla, Békési Tamás, Czecze Orsolya, Csepregi Dávid, Dobrosi Ágnes, Domán Zsófia, Fekete Annamária, Görzsöny Alíz Ildikó, Hajdú Máté, Halász Roland, Havril Ágnes, Horváth Bence, Javorek Dóra, Kardinál Krisztián, Kisiczki Dóra, Kocsis Bernadett, Kordováner Bálint, Kovács Krisztián, Köteles Petra, Laskay Ferenc, Lauf Andrea, Lizák Orsolya, Lukács Dalma, Macsuga Dávid, Mida Renáta, Molnár Ágnes, Nagy Bernadett, Novák Mariann, Orgován Rita, Sándor József, Sári Tamás Imre, Szabó Tímea, Ujhelyi Anna, Vágó Bianka, Varga Dániel, Varga Zsófia Réka

 

H osztály - Hatosztályos gimnáziumi osztály

Osztályfőnök: Baloghné Dósa Erika

Benedek Balázs, Bodó Alex László, Budavári Zsófia, Buday Zsuzsanna, Csatári Nikoletta, Cseh Andrea, Dávid Ádám, Fángli Enikő, Farkas Dávid, Fehér Zsuzsanna, Fekete Dávid, Felméry Gábor, Ferenczy Kinga Katinka, Győri Ákos, Hegyesi Sándor, Horváth Zsuzsa, Király Ákos, Kolodzey Judit, Kórán Virág, Kővári Krisztina, Kriskovics Levente, Pavlicsák Tekla Eszter, Pollák Eszter, Pósalaky Dóra, Rácz Anita, Radányi László Ádám, Riba GYörgy, Rózsa Bernadett, Rusz Tamás, Svercsók Kriszta Eszter, Szabó Kristóf, Tóth Bettina Erika, Valkó Eszter, Vichor Kinga Andrea

2007

 

A osztály - Általános tantervű humán és testnevelés tagozatos osztály

Osztályfőnők: Kun Lajosné

Ádám Tímea,Bányai Péter, Bók Roland, Bollók Gábor, Boros Georgina, Brájer Barbara, Dakó Dávid, Farkas Nándor, Fodor Fruzsina, Fodor Szonja, Földesi András, Füstös Balázs, Holy Kinga, Homoky János,Kis Alexandra, Kiss János, Kovács Ádám, Latorcai Csaba, Lugosi Zsuzsanna, Molnár Tímea, Nagy Viktória, Orosz Edina, Pallós Tibor, Papp Andrea, Rónai Tímea, Sándor Ivett, Szaniszló Szabina, Szárnya Zsolt, Tóbis Anita, Vanczák Gergő, Váradi Eszter, Varga Szilvia, Volyák Henriett, Wingendorf Mónika

 

B osztály - Egyedi biológia és általános tantervű reál osztály

Osztályfőnök: Veres Pálné

Barati Milán, Barcsa Balázs, Bihari István Béla, Boskó Gábor, Csóka Attila, Darvas Tamás, Erős Alexandra Judit, Fekete Anna, Garzó Tibor Gábor, Kiss Dávid Áron, Kós László, Kovács Ádám, Kovács Botond András, Kozaróczy Péter, Körtvélyesi Julianna, Krajecz Enikő, Kublik Zoltán, László Péter, Lengyel Anett, Luong Dávid Thien, Májerszky Gábor, Mata Maximilla Marietta, Mokri-Kovács Máté Attila, Orliczki György, Papp Ildikó, Pataki Tamás, Pém Imre, Petrényi Katalin, Rögler Gábor, Sikerle Alexandra, Szabó Petra Zsuzsanna, Szendrei Beatrix, Szigeti Lóránt, Szirmai Olivér, Szűk Ildikó, Takács Csaba, Tóth Katalin, Veszprémi Tamás

 

C osztály - Speciális tantervű angol és német nyelvi osztály

Osztályfőnök: Dr. Geiqer Jánosné

Árvai Ágnes, Baptiszta Beatrix, Bodnár Dénes, Budai Dávid Lajos, Csellár Adrienn, Csitári István, Fekete Noémi, Furin Lilla, Harangi János, Hutnyik Erika, Joó László, Juhász András, Kalina Attila, Kocsis Nóra, Kóródi Tímea, Kovács Krisztina Gyöngyi, Lőkös Attila, Molnár Tímea, Montvai Ádám, Nagy Péter András, Németh Alinda, Orgován Bence, Pollner Kitti, Publik Fruzsina Julianna, Révész Dalma, Ruskó Balázs, Sápi Kata, Szabó Diána, Szunyogh Ádám, Tarr Tamara, Tomcsányi Renáta, Tóth Barbara, Tóth Eszter, Tóth Orsolya, Zapreskó Gábor

 

H osztály - Hatosztályos gimnáziumi osztály

Osztályfőnök: Mesterné Csordás Judit

Áfra Júlia, Baranyi Ágnes Tímea, Bíró Zsolt, Czoborczy Anett, Éliás Katalin, File Norbert, Ginovszky Márk, Horváth Anikó, Kalocsai Zita, Kertész Máté, Kosik Tamás, Kronovitter Lilla, Laskay Richárd, Molnár Judit, Nagy Anita, Nyitrai Zsolt, Ónodi Réka, Rácz Anett, Rácz Noémi, Radványi Krisztina, Rakaczki Orsolya, Rézsó Tamás, Soltész Adrienn, Szabó Alexandra, Varga Gabriella

2008

 

A osztály - Általános tantervű humán és testenevés tagozatos osztály

Osztályfőnök: Csillagné Schmidt Hedvig

Csáji Tímea, Dávid Brigitta Barbara, Faludi Tamás, Fehér Emese, Fekete Pál János, Gaburi Klaudia, Gál Norbert, Gável Anita, Ilonka Gábor, Iván Artúr, Jónás Zoltán, Joó Tamás, Kerchner Rita, Kéri Réka, Kleiber Dávid, Menyhért Gergő, Mező Enikő, Nagy Orsolya Sarolta, Nemes Rita, Orosz Kinga, Őri Ildikó, Papp Ádám, Papp Alexandra, Papp Nándor, Petre Márton József, Petre Máté István, Polényi Tamás, Sélley István, Suszter Mór, Szász Tamás, Takács Gergő, Tóth Beatrix, Török Tamás, Tőzsér Dorottya, Üveges Orsolya

 

B osztály - Egyedi tantervű biológia és általános tantervű reál fakultáció osztály

Osztályfőnök: Hegedűs Zsolt

Dócs Roland, Erdős Gábor, Fazekas Gábor, Flaskó Adrienn, Galló Andrea, Gramantik Máté, Gulyás László Gábor, Hegedűs István, Ilkó Beáta Ágota, Iván Ágnes, Ivanics Emese Gyöngyi, Juhász Enikő, Kálna Hedvig, Kisszely Papp Gergő, Kohr Viktória, Komlósy Tamás, Lődár Tamás, Makróczi Krisztián, Mende Péter, Ménesi Norbert, Molnár Ákos, Molnár Barna Kata, Mosonyi Zoltán, Oláh Bence Károly, Ronyecz ildikó, Schmidt Titanilla, Simkó Zsolt, Szilvás Balázs, Tóth Bettina, Török Anita, Urbán Laura, Varga Balázs, Zoltai Erika

 

H osztály - Angol-magyar két tanítási nyelvű hatosztályos gimnáziumi osztály

Osztályfőnök: Komlósi Imre

Agócs Tamás, Barta Kondás Mátyás, Benedek Bence, Benkocs Norbert, Borics József Károly, Borovszki Nóra, Buday Ferenc, Csele Barbara, Debnár Lilla Dóra, Dudás Edit, Flaskó István, Fodor Péter, Godzsák Zsolt, Győrffy László Árpád, Hegedűs Alexandra, Imri Zsuzsanna, Káposzta Norbert, Keserű Zsuzsanna, Kővári Tamás Zoltán, Krakovszky Tamás Máté, Lódi Zsuzsanna, Molnár Boglárka Melitta, Szekrényesi Gergő, Varannai Eszter, Vichor Viktória

2009

 

A osztály - Általános tantervű humán és szakosított tantervű testnevelés osztály

Osztályfőnök: Mester András

Barnóth Krisztián, Békési Anett, Béres Dávid, Bereznay Boglárka, Borbély Gábor, Bordás Alexandra, Budai Péter, Csap István Gyula, Csiszár Anna, Csontos Bence, Dobos Andor, Hegedűs Bence, Kecskeméti Veronika Anikó, Kerényi Richárd, Kozák Enikő, Kun Tamás, Marján Bianka Barbara, Mecsei Máté, Meixner Nóra Orsolya, Nagy Sándor Norbert, Pém Zoltán, Romenda Hanga Ramóna, Selmeczi Éva, Serflek Lúcia, Szabó Dóra Emese, Szepesi István Gergő, Tar Szilvia, Tóbiás Orsolya, Tóth Tamás, Turi Petra, Ulrich Péter, Veress Alexandra

 

B osztály - Egyedi tanetrvű biológia és általános tantervű reál osztály

Osztályfőnök: Mándyné Kerékgyártó Katalain

Balog Eszter, Bánhegyi Kitti, Barta-Kondás Erzsébet, Berczik Judit, Czakó Emese, Dankó Ádám, Durst Dániel, Görcsös Fanni, Hegedűs Ildikó, Hornyák Gabriella, Hubert Adrián, Kalászi Hajnalka, Kaló Dóra, Kassai Csilla, Kovács Krisztina, Malecz Bianka, Márton Bianka, Márton Bettina, Miknyócki Kitti, Mogyorós Nóra, Molitorisz Ádám, Nagy Zsolt, Orosz Sándor, Pásztor Diána, Pető Levente, Sass Péter, Szegedi Máté, Szerencsés Nikoletta, Szmik Márta, Szolnoki Tamás, Tóth Eszter, Viczián Dániel Tibor, Vidovenyecz Dóra, Virág Csaba, Zsáry Hajnalka

 

H osztály - Angol-magyar két tanítási nyelvű hatosztályos gimnáziumi osztály

Osztályfőnök: Sziszkosz Róbert

Balázs Dániel, Barta Nikolett, Csáti Zoltán Csongor, Danás Edina, Dudás Bence Csaba, Gönczi Arnold, Horváth Melinda, Horváth Zsófia Eszter, Koncz Krisztina, Kozaróczy Tamás, Kundrát Luca, Máthé Enikő Mária, Molnár Erzsébet Blanka, Oláh Nikoletta, Prion Barbara, Radányi Éva Beatrix, Seres Lehel, Simkó Szabolcs, Soltész Gábor, Szabó Adrienn Zsanett, Szabó Zsuzsanna, Szakács Zsófia Mária, Szatmáry Zsombor, Szovák István Gábor, Takács Máté, Tóth Nóra, Varga Ádám, Vég Ádám, Vichor Viktória, Zsigmond Vanda

 

C osztály - 5 évfolyamos angol nyelvi és  5 évfolyamos német nyelvi tagozat

Osztályfőnök: Komlósiné Bodnár Judit és Veres Pálné

Barócsi Petra, Benkovics Attila, Béres Evelin, Bodolóczki Beáta, Bodor László Máté, Dargai Viktória, Farkas Attila Ádám, Farkas Zoltán, Gyula Judit, Horváth Dávid, Horváth Krsiztián, Jászay Gino Richard, Kósa Viktória, Kozma Dániel, Macsi Tamás, Mádi Orsolya, Molnár Andrea, Ostváth László Balázs, Páhi Kitti, Papp Helga, Pazicsák Rita, Rácz Gábor, Russzó Mária, Seres Dávid, Szabó Marcell, Szaniszló Adelina Bianka, Szűcs Áron, Tábori Gábor, Tóth Balázs Gábor, Tóth Eszter, Tóth Gergő, Vascsák Brigitta

 

2010

 

A osztály - Általános tantervű humán és szakosított tantervű testnevelés osztály

Osztályfőnök: Espán István

Barta Máté, Besenyei Csaba, Bodnár Nikolett, Deme Attila, Gável Balázs, Gulyás Lilla, Hajdu Gergő, Illés Richárd, Jakab Tamás, Kele Nikoletta, Kocsis Bettina, Kopasz Zsolt, Kovács Bence, Kovács Máté, Kovács Szilárd, Kramcsák Adrienn, Leviczky Péter, Mészáros Balázs, Mogyorósi Tamara, Nagy Anett, Orliczki Szabolcs, Őri Annamária, Papp Nikolett, Pipoly Dalma, Sándor Hajnalka, Szabó Lejla, Szűcs Ádám András, Szücs Balázs, Terbócs Anett, Urbancsik Attila, Veres Boglárka, Virág Lili, Zsóri Zsófia

 

B osztály - Egyedi tantervű biológia és általános tantervű reál osztály

Osztályfőnök: Baloghné Dósa Erika

Barta-Kondás Enikő, Bencze Gréta, Boros László, Buda Levente, Czapár Edina, Cservenyák Alma, Demeter Nikoletta, Demián Szabolcs, Erdősi Máté, Fieder Andrea, Görgényi Mór, Gulyás Csaba, Gyüker Magdolna, Habi Károly, Kaulics Gábor, Kazup Dávid Gábor, Király Dénes, Kiss Enikő Virág, Kollár Tünde, Krajecz Katinka, Landi Tekla, Lukács Patra, Majoros Erika, Mandzák Ákos, Pásztor Péter, Péter Klaudia, Petykó Dávid, Rácz Alexandra, Ráczkevei Balázs, Rusz Valter, Sári Norbert, Szarka Adrienn, Szilágyi Eszter, Tóth Dalma, Urbán Károly, Vámos Azár, Várkoly Tamás, Vass Viktor

 

H osztály - Angol-magyar két tanítási nyelvű hatosztályos gimnáziumi osztály

Osztályfőnök: Gáspárné Lovas Tünde

Antal Péter, Arday András Gyula, Árvai Eszter Lilla, Bander Dalma, Behinya Botond, Domby Katalin Mária, Hegedüs Ádám, Heinik Sára, Heinrich Róbert, Holácsik Dávid Tibor, Jeney Gabriella, Kajuha Gergő Zoltán, Kocsis Gábor, Kolyankovszky Kitti, Kovács Péter, Kőszegi Balázs, Kronovitter Ádám, Molnár Zoltán Rudolf, Nagy Gábor, Nagy Zsuzsanna Nóra, Nyilasi Márk, Radványi Róbert Krisztián, Stuller Dávid, Surányi Olivér, Sütő Dávid, Szarka Eszter, Szepcsik Zsolt, Szobota Viktor Gergely, Virányi Réka Vanda

 

C osztály - 5 évfolyamos angol nyelvi és 5 évfolyamos német nyelvi tagozat

Osztályfőnök: Dr. Árnyasiné Nyeste Éva

Almási István, Balogh Balázs, Beregi Eszter, Borza Renáta, Buzás Petra, Csorba Virág, Gazsi Nóra, Gyökér Ádám, Halász Ramóna, Hamvai Alexandra, Iván Zsófia, Iváncsik Virginia, Jakubik Nóra, Koczán Anikó, Kolozsvári Petra, Kovács Krisztina, Kovács Zsófia, Lengyel Barbara, Leskó Balázs, Matesz Attila, Nagy Szabolcs, Orosz Dávid, Óvári Gábor, Riczu Gábor, Rigó Fanni, Sáfrány Enikő, Sebestyén Flóra, Sipos  Máté, Somogyvári Zsolt, Szabó Csilla, Szarka Dániel, Szenderák Barbara, Szénégető Zsófia, Tóth Eszter, Tóth Gábor, Tóth Veronika, Vágó Dalma