Cím: 3534 Miskolc
Kiss Tábornok u. 42
suli@dig-misk.sulinet.hu
Telefon: (46) 370-701
Öregdiákok 1991-2000

1991

A osztály - Speciális francia nyelvi és általános tantervű osztály

Osztályfőnök: Sindel Imréné

Balázs Boglárka, Barczi Ágnes, Bogár Anita, Botkó Mónika, Csépes Inez Tímea, Dányi Viktória, Fábián Edina, Gattzán Éva, Hamvas Szilvia, Horváth László Bertalan, Király Szonja Mónika, Kiss Nóra, Kiss Tünde, Kóthay Petra Erzsébet, Kovács Nóra, Liksay Réka, Mezei Ágnes Zsuzsanna, Mezöfi Imre, Molnár Krisztina, Nagy Nóra, Nagy Sára, Netzer Helga Judit, Polgár Edit, Sándor János István, Ser Magdolna István, Szabó Nóra, Tóth Andrea, Üveges Ilona, Veres Judit, Vida Gábor József, Zakhar Tímea

 


B osztály 
- Testnevelés és általános tantervű osztály

Osztályfőnök: Pusztafalvi Istvánné

Balázs Katalin Mónika, Béres Mónika, Bíró Andrea, Boldizsár Klára, Bódis Réka, Csacsovszky Viktória, Cserpák Krisztina, Erdős Tamás, Fenyvesi Zsuzsanna, Földi Tímea, Füredi Mónika, Héczei Tímea Nóra, Hornyák Klára, Kasza Tamás, Keresztény Zsuzsa, Kocsis Anita, Kocsis Gyöngyi, Korbely Eszter, Kovács Rita, Krajcz Zsuzsanna, Králik Mónika, Kulcsár Judit, Mikesz Tünde, Raguczki Gábor, Ráki Csenge Katinka, Rőthi Ágnes, Sasvári Klára, Spisák Csaba, Szalontai Orsolya, Szilágyi Judit, Tarnóczky Edit, Totok Tamás, Tőkészki Csaba, Veres Mónika

 

C osztály - Általános tantervű

Osztályfőnök: Wildmann Gizella

Balázs József, Balogh Ákos Tamás, Blasius Norbert, Csomós Katalin, Csongrádi Sándor László, Csorba Judit, Ibrányi Imre, Kácsor Nóra, Kollárik Péter, Kormos Katalin, Kovács Viktor Zoltán, Kristóf Tamás, Leskó Péter István, Mészáros Marianna, Molnár Mónika Erika, Murvai Judit, Nagy Attila, Németh Mónika, Pikó Tivadar, Riba Katalin, Ságodi Nóra, Szabó Károly, Szaszák Zoltán, Szákely Zsuzsanna, Tomolya Ágnes, Varga Dénes

 

D osztály - Általános tantervű

Osztályfőnök: Toró Csaba

Branyiczki Péter, Dévai Anita, Dienes Csilla, Futó Andrea, Gácsi Dóra, Holovenkó Zoltán, Karuczka Péter, Klekner Zoltán, Lengyel Ágnes Irén, Molnár Andrea, Nyíri Emőke, Patócs Zsolt, Pocsai Mónika Erzsébet, Pocsai Valéria, Romenda Vera, Rusz Tímea, Sós-Hegedűs Anita, Szabó Judit, Szegedi Norbert, Szomoru Nóra, Tóth Judit, Tóth Katalin, Üveges Zsuzsanna Bernadett, Világi László, Völgyesi Antónia

 

E osztály - Általános tantervű

Osztályfőnök: Nagy Éva

Altrichter György, Bakos Mónika, Balogh Viktória, Baranyi Barbara, Barba Gábor, Bereczki Adrienn, Billik Noémi, Czakó Hajnalka, Dókus Edina, Garzsik Eszter, Horváth Gábor, Kiss Beáta, Kolacsek Gábor, Kovács Kleopátra, Kőmüves Emőke, Ladányi Ákos, Malmosi Tamás, Mrua Szilvia, Nagy Ildikó, Simon Edina, Stuller Edina, Szánóczki Zsuzsa, Szemes Edina, Szeppelfelt Katalin, Tóth Tamara, Vajda Péter, Varga Gabriella

 

1992

A osztály - Speciális francia nyelvi és általános tantervű osztály

Osztályfőnök: Berencsi Gézáné

Cseresznyés Krisztina, Erdélyi Zsuzsa, Hegedűs Ágnes, Koronczai Marianna, Kozma Stella, Kugler Krisztina, Lehel Tímea Mónika, Majoros Gabriella Andrea, Mészáros Éva, Nagy Péter, Orosz Melinda, Pallai Ibolya, Pápai Enikő Mária, Pasztusák Rita, Petus György, Puszta Zsófia, Radics Erzsébet, Rózsa Tünde, Sebe József, Sebe Péter, Szabó Gábor Krisztián, Szabó Mónika, Szendrák Edit, Tóth Anikó

 

B osztály - Testnevelési osztály

Osztályfőnök: Dr. Tatár Albertné

Asztalos Csaba, Balta Viktória, Bráz Gabriella, Busák Mária, Cservenka Orsolya, Dobos Nóra, Gönczi Beáta, Juhász Erna, Kandó Adrienn, Kiss Zoltán, Mahelszki Adrienn, Molnár Edit, Molnár Mónika, Polgár Anasztázia, Radóczi Zita, Sebők Erzsébet, Szántó József, Szücs Ferenc, Szücs Zoltán, Tóth Andrea, Tóth Krisztina, Tóth Levente, Veres Zsuzsanna, Vid Barbara, Vígh Judit, Zaradnik Zita

 

C osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Mónusné Nagy Korsa Judit

Balázs Róbert, Balogh Zoltán, Bohus Attila, Buzál Csaba, Császári Eszter, Cserepes Zsuzsanna, Csongrádi László, Dancs Anita, Dúl Jenő Róbert, Fekete Gábor, Fosztó Ibolya, Gellér Mónika, Gererich Ferenc, Győrffy Zoltán, Hajzler Angéla, Hornyák Marianna, Jálics Károly, Kopcsó Árpád, Kövér Mária, Krausz Péter, Kupcsik Péter, Liszkai Tamás, Mandlik Angéla, Mátrai Zita, Megyes Éva, Molnár Erika, Nagy Attila Róbert, Nagy Tamás, Perlaki Márta, Rimán Zoltán, Rőthi Zsuzsanna, Szávai Kitti, Szücs Orsolya, Vass Judit

 

D osztály- Speciális angol nyelvű és általános osztály

Osztályfőnök: Dr. Répássy Olivérné

Barta Judit, Bartha Márta, Bényei László, Bordás Krisztina, Csorba Imola, Demeter Orsolya, Figler Anita, Gaszner Emilia, Gonda Andrea, Hoffmann Krisztina, Jakó Ildikó, Jánosházi Nóra, Janovich Géza, Juhász Katalin, Kiss Ágnes, Molnár Zsuzsanna, Nagy Renáta, Orosz Ibolya, Pásztor Éva, Pikó Henriett, Pucsok Nóra, Rácz Nelli, Simai Zsuzsanna, Szabó Anikó, Szentpétery Angéla, Szinay Attila, Tóth Beáta, Tózsa Rigó Zoltán, Urbán Benedek, Urbán Péter, Varga Kinga

 

E osztály - Általános tantervű

Osztályfőnök: Páfrány Ferenc

Balázs Gyula, Bárány Beáta, Bóta Henrietta, Csabai István, Csacsovszky Krisztina, Csatlós Krisztina Ágnes, Cseke Mónika, Csizmarik Krisztina, Deák Krisztina Ildikó, Domonyik Szabolcs László, Fábián Andrea, Gál Zsuzsanna, Halász Csaba, Juhász Judit, Károly Ildikó Csilla, Kezdődy László, Kondorosi Klára, Lakatos Judit, Lehoczki Tünde, Mészáros Zoltán, Mihalik Csilla, Minnich Eleonóra, Morar László, Pálinkás Ágota, Pilz Anikó, Rigó Renáta, Stoffa Gábor Béla, Szabó Ildikó, Szabó Zoltán Sándor, Tóth Ágnes, Vinze Orsolya

 

1993

A osztály - Speciális francia és haladó német nyelvi osztály

Osztályfőnök: Dr. Geiger Jánosné

Balogh Rita, Bojtos Rita, Erdélyi Katalin, Galkó Attila, Gere Viktor, Haba Nauzika, Hegedűs Zsuzsanna, Hencsei Adrienn, Juhász Katalin Viktória, Kadlicskó Barbara, Kákóczki Éva, Koleszár Éva, Laczkó Anita, Lipták Lívia, Lukács Viktória, Mikovics Szilvia Mária, Mikulyák Beáta, Orosz Andrea, Papp Henrietta, Pellei Orsolya, Pogány Orsolya Zsófia, Práger Kitti, Riedlinger Judit, Seres Dávid, Serényi Mónika, Sipos Szilvia, Sőrés Judit, Szabó László, Tóth Péter Zsombor, Varga Mónika Mária, Zvolenszki Piroska

 

B osztály - Testnevelési osztály

Osztályfőnök: Tepliczky István

Berencsy Sándor Máté, Béres Csaba, Bodnár Attila Pál, Csépes Beatrix, Dányi Katalin, Darvas Kinga, Dávid Péter, Domoszlai Andrea, Feszner Mónika, Filedkó Richárd, Garamhegyi András, Györgyik Róbert, Győri Noémi, Gyürék Zsuzsa, Kandik Kinga, Kavasánszki Zita, Kovács Tímea, Köteles Andrea, Lukács Éva, Nagy Szidónia, Nemesi Mónika, Nyíri Norbert, Prókátor Ákos, Reich Gábor, Restás Diána, Szabó Viktória, Szakszon Virág, Tatai János, Tóth Zoltán, Veczán Krisztián

 

C osztály - Általános tantervű, angol nyelvi és matematika fakultációs osztály

Osztályfőnök: Arday Lajosné

Bém Henrietta Judit, Csire Tamás Béla, Füster Beáta, Gőz Nikoletta, Huba Eszmeralda, Jámbor Flórián, Juhász Mária Eszter, Kaszab Annamária, Kiss Lilla, Kovács Anikó, Kupai Krisztina, Kurys Tünde Ildikó, Lubinszki Sándor, Mallák Ágnes, Molnár László, Nagy Attila, Pap Noémi Ágnes, Pető Annamária, Sárossy Krisztina, Schuster Judit, Simon Ildikó, Sipos Eszter Margit, Szalai Gabriella, Takács Attila, Teszárovics Natália Éva, Tóth Csilla, Tóth Melinda, Török Nóra, Vass Alexa, Vizes Rita, Zajácz Zsolt

 

D osztály- Speciális angol nyelvi  és speciális német nyelvi osztály

Osztályfőnök: Dr. Varga Lajosné

Antal Mária, Bányai Krisztina, Barna Ágnes, Bartha Erika, Belányi Éva Alíz, Berecz Éva, Buda Klára, Constantinescu Alexandra, Elek Éva, Fajta András, Fáklya Gyöngyi, Fóris Anett, Fülöp Ágnes, Gácsi Viktória Judit, Horváth Igor, Huszár Anita, Janovich Krisztina, Kandó Beatrix Edina, Kiss Gergő, Lénárt Mária, Magyar Ágnes, Naár Erzsébet, Orosz Annamária, Pataki Zsuzsanna, Paulyák Gábor, Petró Iván, Polonkai Pálma, Rémiás Zsuzsanna, Sóczó Péter András, Sulina Szilvia, Vasa Ildikó, Venczel Viktória, Zagyva Norbert István

 

E osztály - Magyar és történelem fakultációs osztály

Osztályfőnök: Kun Lajosné

Bencze Katalin, Botos Viktória, Czumbil Péter, Csabai Irina, Csorba Noémi, Dobronyi Zsuzsanna, Forgács Brigitta, Földi Gábor, Harmati Gábor, Horváth Tibor, Kárpáti Annamária, Kolay Krisztina, Konecsni Tamás, Koscs Éva Mária, Kovács Krisztián, Ládi Judit, Lászka Edit, Lévai Zsolt, Lux Izolda, Magyorósi Melinda, Nagy Ákos, Palágyi Katalin, Soltész Mariann, Szitka Szabolcs, Szűcs Erzsébet, Takács Valéria, Thurn Eszter, Tóth Brigitta, Tóth Tamás, Vári Tímea, Varsás Ágota, Vass Erika

 

F osztály - Általános tantervű és haladó angol nyelvi osztály

Osztályfőnök: Lakatos Gyuláné

Ádám József Csaba, Ardey Zsolt Barnabás, Békési Ivett Zita, Domonkos Eszter Mária, Dsupin Róbert, Ducsai Dóra, Hodai Zsuzsanna Anna, Izrael Nóra, Keresztúri Ferenc, Koronctai Tamás, Kreffly Gábor István, Mokrai Erzsébet, Nádai Ilona, Német Szilvia Éva, Pusztay Orsolya Anna, Regéci Ágnes Emőke, Skripecz Péter, Soltész Péter, Soós Viktória, Szmrek Zsuzsa, Szőcs Márta, Takács Ottó Gábor, Trója Tamás Zsolt, Tóth András Ádám

 

G osztály - Általános tantervű osztály

Osztályfőnök: Szeszák Sándorné

Albert Rita, Bobcsák Katalin, Botos Beáta Krisztina, Csáki Zsuzsanna, Fekete Viktória, Fülöp Szilvia, Gecse Éva, Gyuricsku Annamária, Juhász Judit, Kádas Tünde, Kiss Julianna, Korbely Orsolya, Korom Anikó Judit, Kovács Zoltán, Lovas Zita Erika, Mojzes Gábor, Novek Zsuzsa, Orosz Beáta, Peőcze Viktor, Szabó Orsolya, Szabó Róbert, Szekrényi Edina, Szolnoki Enikő, Szoták Szilvia Mária, Tóth Eszter Erzsébet, Varacskai Gabriella, Vezér Szilvia, Vukovich Attila Tamás, Zsíros Péter

 

1994

A osztály - Speciális tantervű francia, haladó német és haladó angol nyelvi osztály

Osztályfőnök: Gonda Gáspárné

Bokorovics Emese, Dancs Anita, Fedora Gabriella, Fucker Anita, Gácsi Judit, Gálya Anikó, Gulácsy Zsuzsa, Ihring Rita, Kácsándi Judit, Kerényi Zsófia, Kovács Veronika, Kucsinka Gabriella, Láda Gabriella, Makó András, Marosi Erika, Marosvári Szilvia, Mucsonyi Andrea, Nagy Anett, Oláh Gabriella, Oláh Genoveva, Olasz Andrea, Papp Judit, Podráczki Gábor, Rankasz Gabriella, Rusznák Anita, Sipos Szabina, Szabó Csilla, Szabó Péter, Szopkó Éva, Szuhodolszki Gyöngyi, Takács Mária, Tóth Katalin, Török Eszter, Vágási Erika, Viktor Ildikó, Visegrádi Viktória, Vojtilla Anett

 

B osztály - Testnevelés és általános tantervű osztály

Osztályfőnök: Lantosné Hegyesi Edit

Adorjáni Nikoletta, Apró Gergely, Brindza Ádám, Demeter Katalin, Doszpoly Márta, Dudás László, Gőz Melinda, Hajdú Zénó Gyula, Hudák Andrea, Kalina Petronella, Kassai László, Kemény Gábor, Kertész Ágnes, Koppány Róbert, Kosztyu Tibor, Kövy Ádám, Laczi István, László Anita, Lénárt József, Merecicki Anna, Mészáros Viktória, Olajos Csaba, Ősz László, Paulik Rita, Pethő Tamás, Pissinger Bernadette, Stramszky Judit, Svercsók Attila, Sverla Tímea, Szaniszló Márta Erika, Szepesi Márta

 

C osztály - Egyedi tantervű fizika, történelem és magyar fakultációs tantervű osztály

Osztályfőnök: Vargáné Jacsó Hedvig

Bánhegyi Eszter, Behinya Beáta, Benyák Barbara, Bérces József, Bukuja Szilvia, Bulyáki Péter, Domonyik Gábor, Farkas Edina, Ferenczi Zsolt, Gerzsényi Ágnes, Homa Csaba, Jakó Beáta, Juttos Tamás, Kocsis Márta, László Viktória, Mikes Nikoletta, Moharas Éva, Nagy Péter, Nagy Viktória, Nyitray Szabolcs, Pataki István, Pető Endre, Rasztócky Róbert, Spisák Béla, Szabó Csaba, Szabó Szilárd, Szendrei Etelka, Szilágyi Mária, Szlávik Mónika, Takács Ágnes, Terjék Judit, Tóth Dénes, Veres Rita, Vesztői Anita, Vichor Dóra

 

D osztály - Speciális tantervű angol nyelvi és speciális tantervű német nyelvi osztály

Osztályfőnök: Juhász Sándorné

Balog Edina, Bazsányi Judit, Demeter Krisztina Laura, Dóra Réka, Fegyveres Rita, Fignár Andrea, Gonosz Beáta, Herendi Zsuzsanna, Kiss Katalin, Kocsis Erika Dóra, Kóta Judit, Kovács Krisztina, Kovács Titusz, Kurdics Ildikó, László Antónia, Lukács Tímea, Madarász Lívia, Molnár Andrea, Nádaskay Judit, Németh Anett, Oláh Márta Brigitta, Pázmándi Tamás András, Roskovenszki Edina, Simon Eszter Réka, Szabó Viktória, Szarka Erzsébet, Szilágyi Anita Ágnes, Szilágyi Krisztina, Szilvássy Terézia Katalin, Szőllősi Mónika, Sztanev Tamás Károly, Tamás Andrea, Tóth Adrienn, Tóth Edina, Tóth Helga, Vadászi Marianna, Vaszily Krisztina, Zemlényi István

 

E osztály - Általános és matematika fakultációs tantervű osztály

Osztályfőnök: Pusztafalvi Istvánné

Bakos Zoltán, Barta Edina, Bodnár Edina, Bukova Péter, Csordás Sándor, Domonics Krisztina, Fazekas Gabriella, Fodor Anita, Fodor László, Frikton Nelli, Gerebecz Nándor, Hajdú Dorina, Hajzler Edina, Hodobay Viktor Ákos, Hudák Csilla, Jakab Andrea, Juhász Judit, Katona Judit, Kádár Gábor, Kemény Beáta, Kerényi Roland Zsolt, Képes Roland, Képes Tamás, Kulik Aladár, Lénárt Emese, Lukács Henrietta, Márton Andrea, Poczetnyik Dóra, Polonkai Ottó György, Répási Norbert, Réz Roland, Rohály Zsolt, Simon Blanka Judit, Szakáll Péter, Szmoljakova Viktória, Szoboszlai Ferenc, Szűcs Ferenc, Varga Ágnes, Zilai Béla, Zsámbok Ágota

 

1995

A osztály - Speciális tantervű francia és német nyelvi, valamint általános tantervű osztály

Osztályfőnök: Dr. Ferenczi Zsoltné

Balogh Emese, Bihary Edina, Boros Diána, Borza Zsuzsanna, Bóta Gabriella Sarolta, Czifra Éva, Dobai Henriett, Dósa Zsófia, Fekete Zsombor, Fodor Ildikó, Füster Judit, Galyas Károly Zsolt, Kálmánczhey Péter Zoltán, Kántor Anikó, Kerényi Nikoletta, Kékedi Anita, Kiss Zsuzsanna Andrea, Kocsis Róbert, Kovács Gabriella, Lévai Tünde Renáta, Marosváry Zsolt, Mészáros Henriett,, Perjési Ákos, Pető Györgyi, Rácz Edina, Simkó Rita, Soltész István, Szende Gabriella, Szücs Ágnes Terézia, Takács Béla, Takács Ildikó, Tátrai Nóra, Thurn Gábor, Tóth Lajos, Vajtó Anikó, Varga Andrea, Vucskó Vanda

 

B osztály - Testnevelési, haladó angol és haladó német nyelvi osztály

Osztályfőnök: Pásztor Lajosné

Balogh Péter, Bobcsák Krisztina, Császár Imre, Csorba Viktória, Fodor Mária, Gál Szabolcs, Gerebecz Judit, Gönczi Henriett, Handke György, Hidasi Judit, Ikanov Gábor, Kaposvári Zsuzsa, Kis Ferenc, Koncz Judit, Kovács Gábor, Kovács Szilveszter, Kőszegi Zita, Lengyel Zsuzsanna Mariann, Lubinszki Mária, Madácsi Ágnes, Makó Péter György, Mikó Ágnes Karola, Molnár Piroska, Nádkúti Ágnes, Nemes Bálint, Rozsnaszky Edina, Stefán Sándor, Szabolcsi Nóra, Szabó Brigitta, Szalkó Tibor, Tallósi Pálma Anita, Taskó Gyula Sándor, Tresánszki Zsuzsanna, Varga Zsuzsanna, Vincze Tímea

 

C osztály - Egyedi tantervű biológia és fizika, valamint matematika fakultációs osztály

Osztályfőnök: Tóth-Buzderné Taszner Valéria

Balázs Gabriella, Balogh Emília, Bársony Gergely, Bodnár Krisztina, Budaházy Péter, Csubák Attila, Debreceni Krisztián, Demeter Tibor, Derdák Zoltán, Gulyás Olivér, Hajdu Veronika, Hornyánszky Balázs, Iglár Zsuzsa, Jákob Zsanett, Kauka Adrienn, Kertész-Balázs Katalin, Kiss Orsolya, Koós Gábor, Kormos Mária, Lévai Mária, Nagy Ágnes, Németh Richard, Palásthy Zsanett, Pecze Tímea, Polonkai Béla, Pszota Gábor, Radácsi Attila, Rácz Edina, Szabó Zoltán, Szmrek Anett, Tóth Viktória, Varga Anett

 

D osztály- Speciális angol nyelvi és történelem fakultációs osztály

Osztályfőnök: Mándyné Kerékgyártó Katalin

Ács Zsuzsanna, Balogh Nóra, Baranyi Anikó, Bubenkó Gabriella, Csenge Andrea, Csordás Veronika, Demeter Csaba, Farkas Enikő, Fencsik Tímea, Gál Viktória, Gazdig Orsolya, Gyöngyösi Erika, Hajdú Ágnes Tímea, Hajdú Éva, Herédi Zsuzsa, Juhász Zsuzsanna, Kovács Balázs, Mező Attila, Molnár Ágnes, Nyitray Előd, Orliczki Roland, Schirger György, Semega Rita, Soltész Dianna, Szabados Katalin, Szabó Ibolya, Szabó Judit, Sziklai Emil, Szlávik Szilvia Mária, Szőllősi Edit, Takács Eszter, Tomka Boglárka, Tóth Gergely, Tóth Zoltán, Vityi Andrea

 

E osztály - Általános tantervű osztály

Osztályfőnök: Mester András

Angyal Krisztina, Bakk Levente, Balla Anita, Borsi Gábor, Dudás Laura, Eperjessy Annamária, Farkas Angéla, Fenyvesi Mária Viktória, Horváth Katalin, Horváth Tímea, Járdán Judit, Koczka Tímea, Kovács Beáta, Kováts Zsuzsanna, Krasznai Noémi, Ligethy Kyra, Orehóczki Erika, Pap Tímea, Patócs László, Péli Mária, Ritter Péter, Sebestyén Erika, Simon Szilvia, Sonkolyos Rita, Stomp Edit, Sulyok Viktória, Szabados László, Szabó Enikő, Szabó Zsuzsa, Szarka Edit, Szederkényi ZSolt, Szegedi eszter, Szegedi KAtalin, Szűcs Ágnes, Tanka Zsuzsa, Tasnádi Tamás, Ujj-Szabó Anikó, Vámosi Gábor, Vári Orsolya, Vékony Szilvia

 

1996

A osztály- Speciális tantervű francia és német nyelvi osztály

Osztályfőnök: Páfrány Ferenc

Bartos Viktória, Bodnár Hédi, Fazekas Andrea, Fegyverneki György, Hanák Erika, Juhász Beatrix Edit, Kenyeres Lívia, Kiss Szilvia, Koczák Judit, Korpás Marianna, Kovács Viktor Ede, Kurucz Emese, Lipusz Györgyi, Lukács Eszter, Mester Csaba, Mihalik Anett Edit, Rácsok Viktória, Schleicher Ágnes, Szabó Rita, Szarka Katalin Nóra, Szögi Gergely Lajos, Takács Zsófia Zsuzsanna, Tóth Gabriella, Tózsa Rigó Attila, Varga Zsuzsanna Krisztina, Vinkler Gabriella

 

B osztály - Testnevelési, haladó angol és haladó német nyelvi osztály

Osztályfőnök: Tóthné Horváth Éva

Apatóczky Szilvia, Bagjos Csaba, Bányai Éva, Béres Szabolcs, Burka József, Dudás Tamás, Fenyvesi Ferenc, Inokai Réka, Karácsony Adél, Kántor Zsuzsa, Ketskés Barbara Ágnes, Koós László, Kovács Anikó, Lovas Nikolett, Madácsi Adrienn, Makai András, Marosvári Krisztián, Martis Ferenc, Molnár Attila Balázs, Nagy Gábor Géza, Nagy Varga Péter, Nevelős Nóra, Petró Tibor, Pikó Tímea, Sípos Katalin, Spisák Krisztián, Szabó Zoltán, Szekeres Krisztina, Szekrényesi Zsuzsa Andrea, Szintay Márta, Tőszegi Julianna, Váci László, Vitális Ákos Gyula, Zsák Krisztián

 

C osztály - Egyedi tantervű biológia és fizika, valamint matematika fakultációs osztály

Osztályfőnök: Toró Csaba

Akácos Krisztina, Bartha Péter, Czizmarik Rita, Deák Ottó, Dernei Balázs, Fehér Péter, Gazsi Babett, Gergely Gábor István, Gyüker Ildikó, Horváth Máté, Hulyák Richárd, Kalló László, Kiss Lajos, Kocsis Judit, Kökény Ágnes, Lorkó Adrienn, Malejkó Edit, Márkusz József, Nagy Szilvia, Ocsovszki Tímea, Országh Tímea, Pipoly Krisztina, Simon András, Sulina Tamás, Szántó Ágnes, Tőkészki Ákos, Vida Gergely

 

D osztály - Speciális angol nyelvi, történelem és magyar fakultációs osztály

Osztályfőnök: Szabó Győző

Bartók Katalin, Beke Judit, Bubenkó Andrea, Constancinescu Anasztázia, Dósa Eszter, Farkas Róbert Szabolcs, Fodor Éva, Gál Melinda, Hajdú Katalin, Herbák Mónika, Ipacs Mónika Ilona, Kalocsai Edina, Kiss Ágnes, Kiss Éva, Koczka Nóra, Kolláth Zsuzsa, Kovács Attila, Kovács Richárd, Kovács Roland, Králik Judit, Krivián Krisztina, Mészáros András, Mizsák Barbara, Molnár Judit, Nagymáté Angéla, Nyírő Krisztina, Péter Zoltán, Rácz Sándor, Roskovenszki Andrea, Sasfalvi Csilla, Stefán Stefánia Mária, Szász Gábor, Tamás Tímea Boglárka, Tóth Edina, Tóth Ildikó, Veszprémi Beatrix, Végvári Krisztina

 

E osztály- Általános tantervű osztály

Osztályfőnök: Baloghné Dósa Erika

Ács Gyöngyvér, Behinya Mónika, Dobos Krisztina, Elek Alex Adorján, Fazekas Zoltán, Gliba Anita, Gonda Elvira, Gőbl Erik, Görömbölyi Andrea Mária, Jakab Ildikó, Kalászi Ágnes, Kerepesi István, Keresztúri Fruzsina, Kohári Csilla Éva, Kovács Zsuzsanna, Lefkánics Éva, Lőrincz Andrea, Madarász Lívia, Mándy Gábor András, Mikó Zsuzsanna, Nagy Raul, Nagy Zsuzsa, Pápai Ildikó, Pós Tamás, Sándor Andrea Angéla, Sípos Katalin, Szabados István, Szegedi Szabolcs, Takács Rita, Tamási Beáta, Üveges Edit, Valkó Eszter, Veréb Csaba

 

1997

A osztály- Speciális tantervű francia és haladó angol, haladó német nyelvi osztály

Osztályfőnök: Kun Lajosné

Abonyi Tamás, Bartha Zsófia, Budai Márta, Cservák Anita, Csorba Szilvia, Farkas Ágnes, Ferkovics Mária, Győr Zsuzsanna, Helm Gábor, Illyés Gábor, Jakab Lilla, Jamniczki Gergely, Kaderják Csilla, Kiss Zsuzsa, Koleszár Zsuzsanna, Kosztyó Krisztina, Köteles Gábor, Kutasi Rózsa, Molnár Dániel, Németh Bence, Obulányi Ágnes, Papp Nikoletta, Rusz Éva, Soós Gergely, Szabó Melinda, Szabó Zsanett, Szabó Zsuzsanna, Szegedi Viktória, Szögi Anna Mária, Tarcali Ágnes, Tatai Ágnes, Toroczkói Szabolcs, Tóth Ildikó, Totok Tímea, Vajda Éva, Varga Viktória, Zoltán Tamara, Zsadányi Nóra

 

B osztály- Testnevelési és emelt szintű angol, emelt szintű német nyelvi osztály

Osztályfőnök: Buza Attila

Balogh Éva, Benedek Balázs, Bukovszki Mónika, Czél Andrea, Csizmadia Rita, Csonka Ágnes, Dobai Judit, Dudás Viktória, Farkas Béla, Fekete Melinda, Golovics Balázs, Horpácsi Katalin, Kiss Veronika, Kolcza Gábor, Kottman Dezső, Kovács Andrea, Kovács Krisztina Andrea, Kupecz Tamás, Lukács Róbert, Nagy Edina, Nagy Viktória, Nyíri Renáta, Ortó Krisztián, Páfrány Katalin, Pásztor Erik, Pasztucha Adrienn, Puskás Ivett, Sallai Beáta, Síri Norbert, Stefanidesz Beáta, Szabó Péter, Szathmári Krisztina, Szentiványi Lili Nóra, Szilágyi László, Szilva Kármen, Szűcs Viktória, Tóth Tímea

 

C osztály- Egyedi biológia, fizika, valamint általános tantervű osztály

Osztályfőnök: Tóth Zoltán

Bacsó Róbert, Chinorányi Andrea, Csontos Katalin, Debreceni László, Dobos Sarolta Mária, Egyed Anita, Hargitai Marianna, Hernádi Judit, Horváth István, Horváth Nóra, Karcagi Rita, Kecskés Orsolya, Kertész Péter, Kozma Rita, Ladocsi Gábor, Lippai Márta, Ludva Szilvia, Madácsi Gréta, Matula Ágnes, Molnár Csaba Ferenc, Molnár Tamás Ádám, Monoczki László, Nagy Viktória, Pakusza Zoltán, Rácz Nikoletta, Ragány András, Ságodi László, Sándor Tamás, Szilágyi Orsolya, Szűcs Gergely, Tóth Alexandra, Tóth András, Tóth Katalin, Varga Andrea

 

D osztály- Speciális angol, német nyelvi és általános tantervű osztály

Osztályfőnök: Wildmann Gizella

Balajti Ágnes, Balázs Nóra, Balpataki Gergely, Bencsik Gábor Csaba, Benyák Viktória, Bereczki Gábor, Dányi Bernadett, Dobos Attila, Domán Júlia, Farkas Mónika, Hoó Csaba, Icsó Szilvia, Jakab Péter Balázs, Káposzta Péter, Király Júlia Ágnes, Kozma Ágnes, Körtvélyesi Éva, Lajhó Fédra, Lakics Anita, Marosi Zoltán, Márkus Imre, Márton Marietta, Papp Mónika, Pázsit Petra, Polgár Orsolya Melinda, Sóczó Ágnes Georgina, Soltész Péter, Szabó Andrea, Szabó Gábor, Szente Karolina, Szűcs Georgina, Tóth Georgina, Tóth Szilvia

 

 

1998

A osztály- Speciális francia nyelvű osztály

Osztályfőnök: Gáspárné Lovas Tünde

Babos Krisztina, Bulla Péter Krisztián, Fábián Szilárd, Galambos Erika, Gergely Katalin, Győrfi Nikolett, Haraszti Bernadett, Hegedűs Kinga, Horváth Anikó, Horváth Nikolett, Horváth Sarolta, Horváth Zsófia, Juhász Marianna, Kavesánszki Gábor, Keresztes Ildikó, Kiss Gergely, Kisváradi Orsolya, Korcsog Angéla, Kucskár Mihály, Lajter Tímea, Maruszi Ágnes, Márkus Eszter, Molnár Csaba, Muri Szilvia, Nagy Béla, Pásztor Attila, Putnoki Stella, Sáfár Andrea, Stefán Attila, Szabó Krisztina, Szegedi Anikó, Sziklavári Tímea, Ujvári Anikó, Zehofsits Veronika, Veres Judit, Vilez Viktória

 

B osztály- Testnevelési és általános tantervű osztály

Osztályfőnök: Pásztor Lajosné

Balázs Erika Anikó, Barta Gabriella, Czikó Martina, Cselényi Krisztina, Csoma Gábor, Fejes Anita, Frózsi Dalma, Halász Róbert, Jónyer Krisztina, Kajtor Csaba, Keresztesi István Csongor, Kertesi Ramóna, Kovács László Zoltán, Leskó Zoltán, Lipták Evelin, Mátravölgyi Hedvig, Misik Adrián, Novák Ágota, Olajos Tamás, Ortó Áron György, Papp Norbert, Simon László, Stadler Katalin, Szívós Péter, Tamás Eszter Rita, Truppolai Gábor, Urbán Éva, Venczel Anita

 

C osztály- Egyedi biológia és általános tantervű

Osztályfőnök: Dr. Lázár István

Bialkó Alíz, Bonta Zoltán, Brunóczki Ramóna, Büdi Éva, Czimbolinetz Viktória, Demkó Norbert, Dienes Edit Nikoletta, Farkas András Ferenc, Fegyverneki Zoltán László, File István, Fóris Rita, Göbl Johanna Adrienn, Győrffy Péter Béla, Hajdusik László, Hédervári Krisztina, Hegedűs Katalin Zsuzsa, Horváth Anikó, Jakab Péter Dénes, Képes Norbert, Kertész Ágnes, Koleszár György, Lukács Marietta, Lukásczik Tamás, Mérai Lívia, Miklós Krisztina, Miklósi Péter, Nagy Edina, Olajos Andrea Ildikó, Pakusza Klára, Polyák Gergely, Posta Beáta, Rácz Kornél, Rácz Tamás, Simon Richard, Strivinszki Adrienn, Szemán Gabriella, Szigetváry Ildikó, Thúróczy Gergely

 

D osztály- Speciális angol, német nyelvű és általános osztály

Osztályfőnök: Arday Lajosné

Berecz Bernadett, Boros Andrea, Brózsely Anita, Csehil Zsolt, Csurka Krisztina, Dinnyés Kamilla, Farkas Georgina, Fodor Emese, Funák Attila, Halász Gábor, Hegedűs Andrea, Implom Tímea, Juhász Réka, Kalus Nikoletta, Kelemen Gábor 1., Kelemen Gábor 2., Kiss Alícia, Kiss Bence, Kovács Zoltán, Kozma Emese, Lericzky Linda, Mencsik Ágnes, Morvai Péter, Radványi Zsófia Edda, Szászi Judit, Szele Erika, Szentkatolnay Miklós, Szirmai Edina, Tóth Anita Tünde, Vári Beatrix, Vehovsics Éva, Vékony Katalin, Veress Éva Anikó

 

1999

A osztály- Speciális tantervű francia nyelvi és általános tantervű osztály

Osztályfőnök: Dr. Ferenczi Zsoltné

Abonyi Anita, Bakos Péter, Bugill Gergely, Bulla Péter Krisztián, Csecskedy Norbert, Dudás Viktória, Fehér Anita, Gadó Réka, Illésy Adrienn, Jakkel Róbert, Járcsics Réka Piroska, Juhász Virág, Kemény Emese, Lengyel Gabriella, Mazurka Éva, Mihály Róbert, Molnár Krisztina, Molnár Nikoletta, Nyíri Alexandra, Országh Hortenzia, Palánkai Ákos, Palotás Rita, Patolts Judit, Péter Amarilla Krisztina, Plaszkó Diána, Redele Csaba, Romenda Zsuzsanna, Szabó Eszter Gabriella, Tallósi Tünde, Tóth Tímea Judit, Zsadányi Éva

 

B osztály- Testnevelési és haladó német nyelvi osztály

Osztályfőnök: Csillagné Schmidt Hedvig

Ádám Edit, Balogh Zsófia, Csatkó Zsuzsanna, Deres Dóra, Dienes Zoltán, Dizmatsek Emil, Fekete Nóra, Fodor Zoltán, Frindt Balázs, Füvesi Ágnes, Gaál Anita, Kertész Zsuzsanna, Kiss Szabolcs, Kiss Zója Katalin, Kohulák Boglárka, Kollár Mónika, Majoros Zsanett, Márton Tamás, Nagy Gabriella, Nagy Richárd, Ott Gábor, Riczu Zsanett, Rohály Flóra, Simon Péter, Spisák Borbála, Szabó Péter, Szemán Gergely, Seszták Edina, Szopkó Eszter, Szurkos Norbert, Szűcs Roland, Tóth Krisztán, Tóth Zsuzsanna, Varga Emese, Virágh Andrea

 

C osztály- Egyedi biológia és általános tantervű reál osztály

Osztályfőnök: Mándyné Kerékgyártó Katalin

Antal Szilárd, Asztalos Beáta, Dancs Szabolcs, Gárdus Dénes, Göncze Barbara, Hajdu Andrea, Hircsu Ákos, Kalló Péter, Kiss Beáta, Kocsány Péter, Kolár Bálint, Kovács Márton, Kovács Nikoletta, Kőmíves Adrienn, Körmöndi Zoltán, Krocsek Zsuzsanna, Marosi Róbert, Nagy Attila, Oláh Konstantin, Plajos Zita, Pothurszky Beatrix, Rozman Adrienn, Sidló Tibor, Simon Attila, Szabó Tünde, Szalánczy Zsolt, Tóth Gábor, Uzsoki Erzsébet, Vajnorák István

 

D osztály- Speciális tantervű angol és német nyelvi osztály

Osztályfőnök: Dr. Geiger Jánosné

Bahor Zsuzsanna, Balogh Tamás, Barna Irén, Behinya Dóra, Bialkó László, Bulla Henrietta, Csombor Szilvia, Esztrab Adrienn, Farkas Márta, Koseczky Erika, Kovács Péter, Kovács Zsolt, Magyar Bettina, Majó Krisztina, Megulesz Orsolya, Nagy Lívia Tamara, Oláh Adrienn, Polyánszki Zoltán, Prainer Ágnes, Szalontai Éva, Szarka Erika, Szarka János, Szálkay Judit, Szegő Krisztina, Szögi Balázs, Takács Éva, Tóth Noémi, Veréb Ágnes, Virág Zsolt, Veréb Tamás, Zólyomi Norbert

 

H osztály- Hatosztályos gimnáziumi osztály

Osztályfőnök: Brandstätter Györgyné

Béres Krisztina, Brozman Zsuzsanna, Csitkó Csaba, Csorba Vencel, Engel Izolda, Fabók Zsolt, Farkas Tamás, Ficsor Gergely, Hényel Beatrix, Hlács Éva, Jamniczki Ádám, Kádár Viktor, Kormos László, Kós Krisztián János, Mende Zoltán, Németh Gábor, Obulányi Rita, Oláh Zsuzsanna, Oravecz Zita, Povázsay Péter, Sánta Gabriella, Somló Ádám, Stefáni Edina, Szabados Erika, Szakáll Alíz, Tabacskó Nikoletta, Udvardy Regina, Varga Norbert

 

2000

A osztály- Általános humán osztály

Osztályfőnök: Mester András

Balla Emese, Benes Virág, Derján Barbara, Dömötör Gyöngyvér, Drótos Zoltán, Dudás Gábor, Erdősi Viktória, Fráter Éva, Grubett Roland, Kaposvári Adrienn, Karlin Richárd, Kertész Zsuzsanna, Kovács Viktória, Kovács Zsuzsanna, Martis Edina, Mádai Judit, Molnár Krisztina, Móricz Csilla, Orosz Viktor, Ortó Márton, Puskás Andrea, Rácz József, Szabó Gábor, Szecskó Réka, Szegedi Szilárd, Szitás Máté, Szkálasi Tamás, Toronyi Margaréta, Vilez Tamás

 

B osztály- Speciális tantervű francia osztály

Osztályfőnök: Buzderné Taszner Valéria

Boros Ildikó, Borsi Mariann, Békány Andrea, Déri Botond, Gál Zsuzsa Linda, Gelb András, György Krisztina, Hozdik Gábor, Hotter Lili, Illovai Norbert, János Krisztina, Kalina Edit, Keresztes Zoltán, Király Levente, Kovács Nikoletta, Karvjánszki Marianna, Labbanc Gábor, Leskó Zsuzsanna, Maczek Péter, Madarász Anett, Magyar Anett, Merecicki László, Mérten Tímea, Pásztor Tímea, Petus Mária, Ragályi Katalin, Rémiás Róbert, Sike Zoltán, Szommer Ádám, Takács Viktória, Tóth Gabriella, Tóth Katalin, Tóth Veronika, Várhegyi Ivett Ágnes

 

C osztály- Egyedi biológia és általános osztály

Osztályfőnök: Vargáné Jacsó Hedvig

Alföldi Anikó, Beőr Nikoletta, Bodnár Adrián, Czimer Katalin, Éliás Zsóka, Farkas Zsuzsanna, Ficsor Márk, Géczy István, Hollósy Endre András, Jámbor László, Jávor Zoltán, Kiss Viktória, Korpa István, Kovács Bianka, Kovács István, Lónárt Katalin, Makula Zsanett, Mandlik Katalin, Mende Tamás, Nagy Gábor, Nemsánszky Erika, Négyesi Linda, Pszota Attila, Rohály Tamás, Soltész Judit, Sós Hegedűs Tamás, Szabó Zoltán, Szamosfalvi Barbara, Szántó József Szabolcs, Szitás Esztella Judit, Tóth Attila, Vidivenyez Rita, Viski Rita, Zombor Judit

 

D osztály- Speciális angol, német nyelvű és általános osztály

Osztályfőnök: Baloghné Dósa Erika

Armancsik Róbert, Balog Gusztáv, Bartos Anett, Bencze Enikő, Benes Péter, Benes Vera, Bükkhegyi Zita, Cimbolinetz Ákos, Dani Zoltán, Fodor Tamás, Fónagy Edit, Ilyés Réka, Jánosi Viktória, Kármán Anita, Kertesi Alexandra, Kiss Gábor, Lemák Andrea, Leskó Edina, Márkus Szilárd, Minden Dalma, Molnár Tamás, Oláh Dorina, Pásztor Melinda, Pongrácz Ágnes, Peleskei Bence, Samkó Eleonóra, Soós Krisztina, Szakolcai Tímea, Szentkatolnai Kristóf, Tanda Emese, Telegdi Virág

 

H osztály- Hatosztályos képzés

Osztályfőnök: Mesterné Csordás Judit

Balogh Ádám, Egyed Gabriella, Farkas Melinda, Gál Sándor, Gédl Ádám, Gondos Tímea, Gyökér Péter, Ignácz Dávid, Kaderlyák Nimród, Kiss Andrea, Kovács Zsuzsanna, Margitics Attila, Mészáros Tamás, Nagy László, Pálosi László, Plajos Rita, Pusztafalvi Zsuzsa, Rakaczki Anett, Rakaczki Zoltán, Rencsicsovszki Tímea, Réti Hajnalka, Rögler Viktória, Szabó Enikő, Szabó Orsolya, Szabó Balázs, Sztancsik Tamás, Szűcs Dániel, Tocsef Eszter, Tóth Lídia, Toronyi Balázs, Várfalvi Eszter