Cím: 3534 Miskolc
Kiss Tábornok u. 42
suli@dig-misk.sulinet.hu
Telefon: (46) 370-701
Öregdiákok 1981-1990

1981

A osztály - Matematika-fizika szakosított tantervű osztály

Osztályfőnök: Peller György

Antal Erzsébet, Barcsa István, Barkóczi Katalin, Benedek Sándor, Boros László Csaba, Dudás Mária Erzsébet, Farkas Péter, Ferenczi Zoltán, Galgóczy József, Hankó Zsuzsanna, Idrányi Éva, Joósz Csilla, Kiss Judit, Lázár László, Mikulás Imre, Papp Ágnes, Ranyhóczky András, Révész Zoltán, Solymos Zoltán, Solymosi Ildikó, Stunya Edina, Szilvási Natália, Sziszkosz Vaszilisz, Tamás Zsuzsanna, Trajter Ágnes, Ujhelyi Csongor, Üveges Péter, Virág Viktória, Virosztek Ferenc, Vizy Péter, Veres Imre

 

B osztály - Francia-orosz tantervű

Osztályfőnök: Molnár Mária

Bagdi Zsuzsanna, Bolyós Attila, Csonka Péter József, Farkas Marianna, Fekete Mária, Fodor Zsuzsanna, Illyés Ágnes Márta, Josonits Éva Zsuzsanna, Keksz Éva, Kuremszki Erika, Lipták Judit Adrienn, Malejkó Magdolna, Molnár Katalin, Nagy Györgyi Erzsébet, Nagy Zsuzsanna, Palcsó Ágnes Irén, Pászti Attila, Róth Erika,, Soltész Márta Anna, Somosi Éva, Stefán Beáta Julianna, Téglási Edit Mária, Tóth Erika, Török Anikó, Urbán Ildikó, Üveges Gyula, Varga Erika Zsuzsanna, Varga Sarolta

 

C osztály - Testnevelés tagozat

Osztályfőnök: Dr. Földesi Istvánné

Béres Judit, Borbély Péter József, Durda Csilla, Garami Mária Katalin, Hajdú Lajos, Józsa Edit, Kazuska Ildikó, Lengyel János, Lengyel Tünde Etelka, Lintner Géza, Majoros István, Nedobai Judit, Reszler Marianna Beáta, Tarnóczi László, Varga Tünde Zsuzsanna, Zsiga Éva Ilona, Zsigmond Erika

 

D osztály - Általános tantervű

Osztályfőnök: Sólyom Dezsőné

Barnóth Tibor, Bokor Márta, Borsodi Ildikó, Csonka Richárd László, Farkas Katalin, Figeczki Erzsébet, Hanzók Marianna Zsuzsanna, Imrich Jolán Ildikó, Kassai Mária Margit, Kerekes Katalin, Kovács Gábor, Molnár Erzsébet Erika, Molnár Ildikó, Pusztai Mária, Selmeczi Zsuzsanna, Szarka Sándor, Szegő Judit, Szőke László, Temesi Zsolt Miklós, Varga Beatrix Judit, Varga Emília, Várhegyi Katalin, Zelena László

 

E osztály - Általános tantervű

Osztályfőnök: Szabó Kálmánné

Bacsó Ilona, Bánvölgyi Beáta, Cservenka Zsuzsanna, Danyluk Iván, Dolák Judit, Enyedi Gabriella, Fonyi Ágnes, Győri István, Hordós Andrea, Horváth Róbert, Kerekes Sándor, Kozma Ildikó, Lőrincz Mária, Makara Andrea, Nagy Irén, Németh Éva, Oláh Edit, Pálinkás Márta, Szabados Zita, Szarka Éva, Szilágyi Rita, Szokolai Erzsébet, Takács Borbála, Telihay Katalin, Tóth Csilla, Turcsányi Andrea, Vass Éva, Vass Zsolt, Zbiskó Eleonóra

 

1982

A osztály - Matematika-fizika szakosított tantervű osztály

Osztályfőnök: Pásztor Lajosné

Angyal József, Beszeda Gáspár, Bodnár Judit, Csom Ildikó Ágnes, Dsupin Kinga, Fauszt Zoltán János, Fodor Zsolt, Gulyás Gyula, Hornyák Ildikó, Horváth Emese, Hubicska Attila, Kaló Zsuzsanna, Kazár Attila, Ládi Csaba, Masason László, Mácsai Emilia, Molnár Károly, Nagy József, Náther László, Osvay Károly, Palásthy György, Peiker Tamás, Robonyi András, Szilvási Ildikó, Szinyei Tünde, Szota Judit, Szűcs Péter, Tóth Enikő, Tőzsér László

 

B osztály - Francia-Orosz tantervű

Osztályfőnök: Dr. Ferenczi Zsoltné

Abuczki Éva, Bana Katalin Judit, Bíró Erika, Csiki Csilla Erzsébet, Fukk Enikő, Gajó Erika, Gazda Ágnes Gabriella, Hajdu Andrea, Kelemen Katalin, Kezdődy Judit, Kiss Katalin, Kocsis Ilona, Krakkai Zsuzsanna, Láng Judit Sarolta, Mérész Katalin, Nagy Éva, Nagy Éva Edit, Szlavkovszky Alfréd Alfonz, Szűcs József Tibor, Tardi Gabriella, Toronya Enikő Edit, Urbán Ildikó, Veréb Ágnes Borbála, Vida László

 

C osztály- Testnevelés tagozat

Osztályfőnök: Tatainé Németh Lívia

Baranyi Ferenc, Belley István Zsolt, Bodnár Tibor, Erdődi Marianna, Fabriczius László István, Galambos Irén, Horváth Zsolt, Joó Márta, Kiss Árpád Attila, Kovács Ildikó Csilla, Molnár Ildikó, Némethy Adrienn, Pataki Gabriella, Pisák Tamás Péter, Radványi Erika, Rózsahegyi László, Sebestyén Valéria, Sipos Tünde, Szemes Zsuzsanna, Szkiba Zita, Tóth Éva Judit, Túróczi Csaba Ernő, Varag Irén

 

D osztály - Általános tantervű

Osztályfőnök: Sindel Imréné

Bárdos Mária Zita, Benczkó Ágnes Zsuzsanna, Benczkó Éva Judit, Gál Sándor István, Hornyák Mónika Ildikó, Horváth Adrienn Gabriella, Jávorszky Zoltán, Kamarás Péter Attila, Klibert Ildikó, Koncz Julianna, Krasznai Gabriella, Kugler Ferenc, Lengyel Béla Attila, Menner Judit, Mikó Zsolt, Orosz Csilla, Pázmándi Hedvig Erzsébet, Salétros István József, Szabó Gábor István, Tóth Attila Artur, Turóczi Tünde Gabriella, Zékány Zsolt

 

E osztály - Általános tantervű

Osztályfőnök: Breznay Gyuláné

Andó Ildikó, Bartha Csilla, Belley János, Bilák Viktória, Boncsér Katalin, Boros Zsuzsanna, Bóta Erika Zsuzsanna, Brozmán Judit, Brózsely Ágnes, Deák Ildikó, Fekete Zoltán, Füressy Szilvia, Gutai Enikő, Hlád Judit, Horváth Márta Erzsébet, Kőszegi Judit, Leskó Ilona, Lőrincz István László, Mátrai László Csaba, Pálinkás Erzsébet, Selmeczi Andrea, Szabó Margit Csilla, Szamosközi Erika Anikó, Szele Andrea, Szelekovszky Enikő, Sziklai Zsuzsanna, Tóth Gabriella, Varga Katalin Ágnes

 

1983

A osztály - Speciális francia nyelvi osztály

Osztályfőnök: Dr. Varga Lajosné

Anatal Csilla, Anatal Éva, Berecz Ildikó Ilona, Boroviecz Csilla, Buha Szilárd, Dobó Katalin, Ertner Anikó, Ferencz Marianna, Gecse Éva Katalin, Girhiny Éva, Goór Emese Teréz, Gulyik Éva Judit, Jakab Zsolt, Kocsis Katalin, Molnár Edit, Nagy Éva Zsuzsanna, Pethó Zsolt, Sivák Erzsébet, Soós Éva, Sverla Csilla, Szabó Éva Krisztina, Vágási Erika, Várady Zsolt József

 

B osztály - Testnevelési osztály

Osztályfőnök: Arday Lajosné

Bacsa Péter, Bistey Katalin, Bulik György, Dudás Zsolt, Egyed Dóra, Fedor Árpád, Figeczki István Ákos, Halász Zsuzsanna, Klucs László, Lengyel László, Lovrity Tünde, Matulay Péter, Mágori József Ferenc, Molnár Ildikó, Piti Márta Mariann, Rácz Mónika Ágnes, Szigeti János Csaba, Szilágyi Zoltán, Szomolya Zoltán Lajos, Tóth Erika, Tóth László, Tóth Zoltán József

 

C osztály - Általános tantervű

Osztályfőnök: Mezei István

Arvóczki Irén, Balázs Ildikó, Bánhegyi Gábor, Bárány Éva, Böszörményi Ágnes, Demeter Andrea, Domonkos Ildikó, Dulichár Péter, Frits Zoltán, Gombás Péter, Ipacs László, Kerata Csaba, Kiss Gabriella, Matolay Gábor, Papp Ildikó, Pávai Éva, Romhalmi Ágnes, Stefán Anikó, Szabó Mária, Szalontai Miklós, Szalva Péter, Szöllősi Katalin, Szücs Éva, Tóth Erzsébet

 

D osztály - Általános tantervű

Osztályfőnök: Oláh Katalin

Botgál Gyula, Czeglédy Marianna, Fabryczius Éva Mária, Fügeczky Ágnes, Kertész Anna, Kertész Ágnes, Komenda Zoltán György, Makár Tamás László, Markocsán Sándor, Megulesz Mariann, Mikola Rita, Mocsnik Imre, Molnár Andre Ágnes, Nagy Miklós, Puhl Ildikó, Rózsahegyi Bea, Szalánczi Csilla, Szávai Péter, Sziklai Zoltán, Szotáczki Ágnes, Takács József, Tóth Mária

 

E osztály - Általános tantervű

Osztályfőnök: Toró Csaba

Balázs Ágnes, Bunkóczi Andrea, Csáji Zsolt, Deák Nóra, Dósa Zoltán, Endrész Tünde, Fekete György, Fekete József, Iván Zsuzsanna, Juhász Dóra, Juhász Monika, Kereszti Zsolt, Kotricz Edit, Kovács Szilvia Alíz, Kriskó László, Papp Emese Sarolta, Paul Zsolt Ervin, Petheő Gabriella, Radányi László, Szávai Péter, Szepes Gabriella Erzsébet, Székely Ágnes, Tatár Péter, Tóth Edina, Tóth Eleonóra, Tóth Judit Mária, Üveges Gabriella Éva, Zelen Marianna

 

1984

A osztály- Speciális francia nyelvi osztály

Osztályfőnök: Fábián József

Balázs Ákos, Broszman György Péter, Csurka Mária, Elek Gábor Sándor, Fedor Zsolt, Fóris Hilda Marianna, Gulyik Judit, Karácsony Tamás Dénes, Kassai Ilona, Kertész Andrea, Kocsis István, László Judit, Lossó Judit, Mikulecz István, Nagy Gyöngyi, Nagy Tibor Árpád, Nagy Tibor Ferenc, Nagy Zsolt László, Orosz László Vladimir, Román Erika, Szabó Csilla, Szabó Enikő, Tóth Mária, Tóth Márta, Varga Ibolya

 

B osztály- Testnevelési osztály

Osztályfőnök: Breznay Gyuláné

Almási Csaba, Barati Éva, Beresnyák Ágnes, Bírice Bánk, Bobaly Gabriella, Dávid Melinda, Dobi László, Gáspár Éva, Geri Katalin, Hajdú Katalin, Jancsurák József, Koncsár Sándor, Korondi Csilla, Mentolai Piroska, Nagy Ágnes, Németh Mária, Oláh Marianna, Paluch Erika, Pleszkó János, Sóvári Edit, Szabó Sándor, Szilágyi Attila, Vadász Sándor, Veres Csaba

 

C osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Stefán Frigyes

Bozsvai Marianna, Bujtor Ferenc Béla, Bukta Zsuzsanna, Czibrik Attila, Dudás Viktória, Fodor Zsolt, Garami Zoltán Gábor, Hartai Andrea, Járcsics Emese Ilona, Kardos Nándor, Kiss Erika Anna, Koleszár Gábor, Kotta Kis Zsolt, Kovács Csaba, Kovács Tamás Dezső, Kőrösi Tamás Bertalan, Kőszegi Anikó, Kropkó Zsuzsanna Andrea, Lakó Beáta, Losonczi László Attila, Lükő Zoltán Sándor, Mocsári Dénes, Nagy Péter, Schmidt Beáta, Sindel Zsolt Imre, Szabados Péter János, Teremi Erika Mariann, Tóth Katalin Ilona, Vas György

 

D osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Kun Lajosné

Balázs Ákos, Bényei Ildikó, Boros Mária, Csizmadia Erzsébet Gabriella, Drizner György, Duck János, Földessy Judit, Fromm Ágnes, Garadnai Ágnes, Grubert Hedvig, Hodai Gabriella, Horváth István, Imre Lajos, Ispány Márton, Ivancsó Enikő, Kulhavi Csilla, Méhes László, Mészáros Balázs, Nagy Zsuzsanna, Nyikes János, Nyikes Judit, Osváth Ildikó, Pauliczky Nóra, Szűcs Lajos, Tóth Zoltán, Várady György, Veres Béla, Zékány Tamás

 

E osztály - Általános tantervű

Osztályfőnök: Korályné T. Ilona

Csellár Enikő Ilona, Csikós Marianna, Demján Márta, Dudás István Attila, Farkas Katalin, Fekete László, Gável Dénes Gábor, Kaló István, Kiss-Benedek Zsuzsanna, Kiss Gábor, Kovács Miklós, Lenkefi Ildikó, Mihók Ildikó, Német Zsolt, Offertáler László, Pápai Ildikó, Petrényi-Petrik Péter Zsolt, Petruska Csaba, Saracz Ildikó, Schósz Éva Sípos Judit, Sperka Kálmán István, Szilágyi Péter, Tóth László, Tóth Zsuzsanna, Urbán Irén

 

1985

A osztály- Speciális francia nyelvi osztály

Osztályfőnök: Szabó Kálmánné

Balogh Andrea, Berki Gabriella, Bodnár Ida, Bodnár Mária, Boldizsár Imre, Fejér Tímea, Gutman Ágnes, Huszti Katalin, Koscsák Katalin, Kóthay Péter, Ládi Dóra, Mátyás Éva, Nagy Kornélia, Nagy Zsuzsanna, Patvaros Pálma, Pálinkás Dóra, Sárosi Judit, Szánoczki Katalin, Szilágyi Judit, Szilágyi Judit, Szinay István, Tengely József, Torzsás Krisztina, Viszóczky Ilona

 

B osztály- Testnevelési osztály

Osztályfőnök: Tatainé Németh Lívia

Almási Krisztina, Bobaly László Gábor, Bocsa Marianna, Breznai Attila, Csábrági Zsuzsanna, Dedra Péter, Gáspár Mihály Zoltán, Kocsis József, Kovács Erika, Lengyel Attila, Magyar Péter, Majoros Gyula, Mátrai Adrien, Rákos Enikő, Ress Zsuzsanna, Szabó Valéria, Tóth Gabriella, Tóth Győző István

 

C osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Sir Lászlóné

Almási Árpád, Arday Lajos, Bauer Nóra, Brinoza Zsolt, Bukovszki Edit, Demeter Edit, Dombi Judit, Dukát Sándor, Gotthardt Zsuzsanna, Hamvas Krisztina, Jobbágy Nóra, Juhász Zsolt, Kaló Edina, Kertész Zsuzsanna, Koppány Judit, Kriston József, Krompaszki Csaba, Kunos István, Kurys Attila, Lanszki Melinda, Németh Kinga, Pozsgai Péter, Prak Csilla, Prelog Ildikó, Szászfai Gyula, Szávai Krisztina, Takács István, Telihay Judit, Terjék Andrea, Torba Csaba, Torma Zsuzsanna

 

D osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Mándyné Kerékgyártó Katalin

Bak Judit, Baydik Emese, Bíró Andrea, Csonka Tamás, Fekete Ildikó, Giebiszer Tamás, Hadzsi Andrea, Jáborcsik Emőke, Kaczur Mária, Kolozsi Tóth Péter, Krappai Erika, Kricsfalvi Ágnes, Lénárt Péter, Marczis Mónika, Matolay András, Nagy Attila, Nagy Szilvia, Pataki Nóra, Pásztor Gabriella, Szalai László, Szénaj Zsolt, Tímár György, Tóth Gábor, Tóth Géza, Tóth Mónika, Tóth Zoltán, Tóth Zsolt, Török Péter, Varga Viktória, Zombor Ferenc

 

E osztály - Általános tantervű

Osztályfőnök: Péter Barnabás

Bánfalvi Péter, Borbély Katalin, Diczházi István, Dienes Ágnes, Hadler Andrea, Halász Szilárd, Harsági Judit, Horváth Andrea, Kiss-Benedek Zsuzsanna, Koncz Gábor, Kövér Viktória, Liszkai Tünde, Mag Zsolt, Marosi Ildikó, Nagy Róbert, Orliczki László, Osvay Péter, Piukovics Amália, Prorok Ildikó, Surin Krisztina, Süti Beatrix, Szabados Ágnes, Szabó Rita, Szalay Zita, Szűcs Klára, Tisza Ferenc, Tóka István, Tóth Csaba, Tóth Judit, Tóth Levente, Zsarnay Erzsébet, Zsignár Katalin

 

1986

A osztály- Speciális francia nyelvi osztály

Osztályfőnök: Szabó Győző

Bodnár Erika, Broszmann Zsuzsanna, Farkas István, Gulyás Csaba, Hamzsa Andrea, Jánosi Gabriella, Juhász Ilona, Kassai Beatrix, Kassai Mária, Knizner Mónika, Kovács Mária, Laboda Ildikó, Muzsnay Zoltán, Orlay Krisztina Márta, Orosz Márta, Pásztor Péter Imre, Sándor Zsuzsanna, Sipeki Katalin, Steiber Erika, Szabó Mária, Szupkai Zita, Tóth Katalin, Tóth Péter, Törő Piroska, Vas Ágnes, Várkonyi Dóra Éva, Vésztői Valéria

 

B osztály- Testnevelési osztály

Osztályfőnök: Sindel Imréné

Árvai Attila, Bolgár Piroska Erzsébet, Csordás Márta, Deli László, Gál Ilona, Germus Csilla, Gyenes Krisztina, Gyopár Éva, Juhász Tünde, Kalán Andrea, Kerekes László, Kereszturi Zoltán, Kéki Andrea, Kovács László, Kórik Borbála Zsuzsanna, Matiscsák Béla, Márkus Andrea, Molnár Zoltán, Odrobéna Judit, Oláh Beáta, Palatics Ágnes, Papp Gabriella, Paranai Mónika, Patik Antónia Tünde, Pál Zsuzsanna, Sipos Ilona, Sipos István, Sivák József, Szabó Péter, Szabó Szilvia Mónika, Szeszák Anita, Székely Andrea Mária, Szurdoki Ildikó, Tóth Enikő, Verebélyi Erika

 

C osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Pásztor Lajosné

Bárány Péter, Bojkó Dóra Mária, Cservenka Andrea Katalin, Csire Péter, Hartai Krisztina, Jaskó Zsuzsanna, Jánosik Judit, Józsa Péter, Kertész Judit Mária, Kiss Zoltán Csaba, Koleszár Veronika, Kondrát Tamás, Konkoly Norbert Attila, Kovács Péter, Kovács Zoltán, Mágori László István, Nagy Zsolt, Novák Erika Mónika, Nyirő Ildikó Zsuzsanna, Pacsay János Krisztián, Poczetnyik Csaba, Rimán János, Rimányi Helga, Rózsa Zsolt, Rusznyák Gabriella, Stefán Stefánia Mónika, Steher András, Szabó Elek Károly, Szabó Iván, Szánki György, Szebeni Judit, Szegedi Mária, Szűcs Attila, Szűcs Tamás, Tarnai Tamás Attila, Ujvári Zsolt, Varga Zsolt, Zdraviák Judit, Zékány Péter

 

D osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Molnár Mária

Árvay Norbert, Benedek Zsuzsanna, Csernyi Erika, Darag Péter, Felföldi Enikő, Fukk Attila, Gedeon Géza, Hegyközi Gabriella, Homonyik Judit, Hovanyecz Tamás, Juhász Judit, Kádár Csaba, Kálna Zsuzsanna, Kiss Zoltán, Kőhalmi Zsuzsanna, Leskó Tamás, Mitru Ildikó, Móré Ildikó, Nagy Zsuzsanna, Náther Erika, Ötvös Péter, Peterdy Zsuzsanna, Rózsa László, Rubánszky Márta, Sonkoly Tamás, Stramszky Ildikó, Szabados Ágnes, Sarka Éva, Szigeti Edina, Szitás István, Tornay Judit, Váradi Ferenc, Venczel Péter, Zelena Zsolt

 

E osztály - Általános tantervű

Osztályfőnök: Dr. Ferenczi Zsoltné

Argyel Róbert, Bacsa Gertrud Adrienne, Csibi Andrea Timea, Fazekas Edina, Gelle Zoltán Gábor, Hanyec Béla, Hócza Csaba, Holló Tamás, Horváth Zsolt, Jacsó Tibor József, Juhász Péter, Kaczur Zsuzsanna Teréz, Kereszti Edit, Kincses Zsolt György, Kornyitás Mónika, Korsovszki Ágnes Éva, Korsa Péter Zoltán, Kovács Attila, Kuty Judit Ágnes, Majoros Ágnes, Nagy Péter Bálint, Papp Csilla, Péderi József, Simon Ildikó Mária, Siposs Lidia Erika, Steványik Tamás, Sutyák Tibor, Szabó Endre, Szabó Katalin, Szűts András, Tőzsék Andrea Erika, Varga Edina, Vass Tibor, Vaszilkó Attila

 

1987

A osztály- Speciális francia nyelvi osztály

Osztályfőnök: Tar Lajosné

Ádám Hajnalka, Bocsi Ildikó, Bodogán Éva, Csejtey Réka, Gábor Anikó, Hudák Erika, Imolai Judit, Jálics Edit, Kiss Zita, Koncz Éva, Kovács Adrienne, Leleszi István, Milasán Zsuzsanna, Molnár Tünde, Nagy Ágnes, Nagy Márta, Palányi Krisztina Andrea, Perger Dóra Mária, Rák Mónika, Sebe Imre, Süli Mária, Szanyi Gábor, Szilágyi Sándor, Túrmezei Tamás, Varkoly Klára, Vass Andrea

 

B osztály- Testnevelési osztály

Osztályfőnök: Tarcsi Lajosné

Ádám Zsolt, Asztalos Andrea, Balázs Andrea, Balázs László József, Barna Gábor, Boldizsár Andrea Edit, Bolobás Julianna, Frigyik Ágnes, Füredi Zsuzsanna, Galkó Mária, Gönczi Ágnes, Jánofsy Enikő, Kálna Zsuzsanna, Kublik Andrea, Makranczi Zsuzsanna, Miklós Erika Mária, Mikulyák Henriette Zita, Nagy Emese, Nyíri Zoltán, Papp Andrea, Papp Gabriella, Répás Andrea, Révész Zoltán, Sándor Attila, Szatmári János, Szopkó Csaba Géza, Szurmin Kornélia, Tóth Csilla, Tóth Zita, Vid József Gábor, Vidinszky Emőke, Viszlai Aranka, Zlaczki Edina

 

C osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Toró Csaba

Ábel Judit, Balázs László, Bártfai Andrea Márta, Ecseghy Nóra, Gedeon Magdolna Ágnes, Grescsák Zoltán, Hajdu Zoltán Béla, Karászi Tünde, Kotormán Alíz, Kovács Angéla, Kurovics Erika, Liszek Mónika, Mátrai Erzsébet, Melegh Géza, Nagy Gábor, Nagy Péter, Nagy Zoltán, Petró Rita Edit, Rózsahegyi Péter, Szabó Mária, Szilágyi Sarolta, Sziszkosz Róbert, Thern Gabriella Éva, Tóth Miklós, Türk Tamás, Veres Ildikó, Vincze Ágnes

 

D osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Vargáné Jacsó Hedvig

Balogh Csaba, Bartkó Judit, Batizóczki Zsolt, Bernáth Gábor, Bogsán Zsolt Tamás, Buris László, Csizmadia Károly József, Dávid Marianna, Foki Miklós, Gáti Attila Lajos, Gorbay-Nagy Tihamér, Gödény Rita, Hajdú Szilvia, Horváth Péter, Kereszti István, Kertész Péter, Molnár Márta, Náni Éva, Németh Ákos László, Petőfi Zoltán Péter, Pieldi Erika Ilona, Pisztró Marianna, Pomázi Andrea, Putnoky István, Sándor Terézia, Solymosi György, Váradi Emese, Várkonyi Zoltán, Vida Attila

 

E osztály - Általános tantervű

Osztályfőnök: Arday Lajosné

Babus Attila, Baghy Éva, Baydik Ágnes, Czagány Sándor, Csermely Nóra, Domonkos Edit, Dósa Erika, Drahos Beatrix, Filczer Katalin, Fodor Zsuzsanna, Gajó Csilla, Görcsös Barbara, Hornyák Beáta, Juhász Rita Judit, Kis Andrea, Kocsis Róbert Tamás, Kovács Andrea, Mogyorósi Imre Judit, Molnár Zita, Murányi Emese Anna, Némethi Krisztina, Pásztor Attila, Répási Rita, Szekeres Béla, Szeszák Zsolt, Temesi Éva, Tóka Tibor, Tóth Csaba, Varga Zsuzsanna, Zsoldos Péter József

 

1988

A osztály - Speciális francia nyelvi osztály

Osztályfőnök: Berencsi Gézáné

Ágfalvi István, Czakó Rita Krisztina, Czapák Edina Éva, Erdősi István Péter, Farkas Péter, Horváth Andrea, Ibrányi Erzsébet, Jerga Judit Gyöngyi, Kántor Enikő Etelka, Kerekes Zsuzsanna, Kocsis Kornélia Jolán, Lázár Judit Márta, Majoros Krisztina, Matisz Viktória, Németh Erika, Orosz Ilona Marianna, Pintye János, Selyebi Mónika, Somogyi János, Svirján Krisztina, Svirján Zsuzsanna, Szántó Zsuzsanna, Takács Mónika, Tomay Edina, Tóth Ildikó, Tóth Zsuzsanna, Török Ildikó, Varga Mónika, Vass Krisztina, Viszlai Andrea, Zsoldos Zita

 

B osztály - Testnevelési osztály

Osztályfőnök: Dr. Tatár Albertné

Adriányi Csaba, Antal Miklós, Balogh István, Barna Attila, Bodnár József Zoltán, Bodnár Szilvia, Bolbás Anna, Dzsamár Katalin, Farkas József, Gáspár Tamás, Hallai Imre Zsolt, Haraszti Mónika Sarolta, Ivancsó Mihály, Izrael Péter, Kalmár László, Kövér Tibor, Kuttor Attila, Madarász István, Pulszky Gábor, Sebők Rita Zsuzsanna, Sütő Tünde, Szabó Gyöngyi, Szabó Tamás, Szendrei Gyula, Szirbik Edina Nóra, Szűcs Ákos, Tóth György, Veláczki László

 

C osztály - Általános tantervű

Osztályfőnök: Kun Lajosné

Balogh Tamás, Dabasi Anikó, Csapkó Gábor, Dányi Zoltán, Éles Edina, Farkas László, Gréczi Edit, Gulyás Edina, Havasi István, Horváth Rita Judit, Kersch Péter, Kiss Melinda, Kónya Miklós, Kormos Ágnes, Kovács Gabriella, Mitró Ferenc, Nagypál Viktor, Ozsvári Tímea, Polgár Katalin, Serfőző Emese, Siska Melinda, Szabó Ilona, Szalai Gabriella, Szász András, Szilágyi Péter, Sztanev Edina, Varsás Márta, Veress András

 

D osztály - Általános tantervű 

Osztályfőnök: Dr. Varga Lajosné

Balogh Ágnes, Bíró Zsolt László, Bojkó Imre, Borbély Zsolt Károly, Csáki Tamás, Dobos Márta Ágnes, Ducsai István, Fekete Ágnes, Forgács Krisztina, Garbóczi Annamária, Garbóczi Zsuzsanna, Holop Éva, Hornyák Krisztin, Horváth Róbert Ervin, Kakuk Ildikó, Kakuk Márta, Kiss Beáta Judit, Kiss Gábor, Kubis Rita, Molnár Éva, Meuhauser Attila István, Odrobéna Gábor, Orosz Attila, Ortutay Miklós, Palásti Gábor, Sáfrány Andrea, Svercsók Béla János, Szabó Gabriella, Szarka Zoltán Gábor, Szávó János Gábor, Tamasek Kinga Gizella, Tihor Tamás, Tóth Nóra

 

E osztály - Általános tantervű

Osztályfőnök: Páfrányné Oláh Katalin

Benke Csaba Szabolcs, Bodnár Zoltán, Boros Gyula, Buzál Andrea Zsuzsanna, Demkó Sándor, Farkas Zita Krisztina, Fedor Krisztina, Horváth György Péter, Jaczkó Zoltán, Juhász Judit, Kiss Andrea, Kovács Gyöngyi, Králik László, Kruzsely Attila, Nagy Tímea Krisztina, Ökrös Éva Ildikó, Polonkai István Lóránt, Pósa Zoltán, Rózsa Péter, Siposs István, Szabó Gábor János, Szalay Zoltán, Szűts Noémi, Tomasovszki István Pál, Tóth Ágota Anikó, Varga Gábor, Vietórisz Erika, Wágner Gábor

 

1989

A osztály- Speciális francia nyelvi osztály

Osztályfőnök: Péter Barnabás

Baróczi Péter Imre, Ertner Zsuzsanna, Greutter Zsolt, Györgyik Kamilla Ágnes, Handari László Tamás, Jármai Gyula, Jármai Kinga, Jesztrebszki Éva, Kakszi Dóra, Kádár Krisztina Mária, Kerékgyártó Péter Tamás, Kovács Alexa Katalin, Köteles Tímea, Márkus Erzsébet, Nagy Andrea, Nagy Ibolya, Oláh Melinda Andrea, Planéta Judit, Popelyás Anna, Szánóczki Szilvia, Szentesi Andrea, Szuromi Krisztina, Tamasek Edina Eszter, Tomka Viktória

 

B osztály- Testnevelési és általános tantervű osztály

Osztályfőnök: Buzderné Taszner Valéria

Apáczky Dalma, Dimény Attila, Fekete Erzsébet Andrea, Fekete Ingrid Tímea, Gáspár Gabriella, Helmeczi Bernadett Barbara, Juhász Tünde, Kapusi Zsuzsanna, Kereszti Katalin, Kocsis Beáta, Kormos Judit, Magyari Bernadett, Máté Bertalan, Máté Magdolna, Mester Mária, Moharos Hajnalka, Móri Katalin, Nagy Zsuzsanna, Orlay Beáta Mária, Prókátor Ágnes, Sebe Andrea, Tas Zsuzsanna Ágnes, Tóth Zita

 

C osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Wildmann Gizella

Bálint Erika, Bárány Anna Ildikó, Dávid Attila, Deák Zsuzsanna, Farkas László, Godó Barbara, Gyarmati Tamás, István Márta, Jánosházi Éva, Kákóczki Zita, Kiss Gábor, Kovács Péter, Kovács Zita, Molnár Attila, Nagy Krisztina, Párkányi Tünde Annamária, Pikó Tímea, Práger Ákos, Sántha Ferenc, Sári Gabriella, Síposs Levente, Szabó Sándor Tamás, Szűcs Tímea, Técsi Zoltán János, Tolnai Péter, Tóth Emese Beáta, Tóth Judit Éva, Vajtó Tünde Andrea, Varga Judit Zsuzsa, Világi Zsolt, Virág Katalin, Zaccaria Csilla

 

D osztály - Általános tantervű

Osztályfőnök: Fábián József

Balogh Kinga Mónika, Bodócs Tamás, Boros Tibor László, Dancs Mónika, Dolák István, Dósa Attila, Fridel Anita, Gál Emőke, Gáll Béla, Hajdú Bernadett, Hajnal Sarolta, Harmati István, Karczagi Éva Mária, Katona Róbert, Kiss Nikoletta Szabina, Klaj Ágnes, Kovács Olga, Kovács Rita, Lakosa Edit, Láng Attila Rudolf, Léderer Norbert, Miczán Tünde, Molnár Andrea, Szabó Margit, Szekeres Zsuzsánna, Szoboszlay Balázs, Szomorú Róbert, Szűcs Balázs, Tarcsi Gábor Attila, Varga Beáta, Veszprémi Róbert, Vucskó Zsuzsanna, Zsáki Csilla Judit

 

E osztály - Általános tantervű

Osztályfőnök: Szabó Kálmánné

Balázs Mária Erzsébet, Bók Martin Marcell, Cserpák Eleonóra, Csinos Krisztina, Dankó Patrícia, Földesi Béla, Gutman Tamás József, Janositz Johanna Erzsébet, Kersch Emese Ildikó, Kiss Gyula, Kiss László, Kiss Zoltán, Kovács István, Lakatos Péter Zoltán, Melegh Csaba, Németh Mónika, Orosz Annamária, Peterdy Rita Ágnes, Schablik Viktória, Soltész Andrea, Szabó Gábor Miklós, Szarka István, Sztricskó Mónika, Tasi Endre József, Tóth Annamária, Újpál Tamás, Vladár Emese

 

1990

A osztály- Speciális francia nyelvi osztály

Osztályfőnök: Sír Lászlóné

Becsei Ildikó, Berentés Éva, Borsai Erika, Burján Ildikó, Eperjesi Béla, Fodor Ágnes, Furka Sarolta, Gallyas Gabriella, Greutter György, Illés Virág, Kardos Rita, Koncz Ilona, Laskai Andrea, Liska Csilla, Lukács Erika, Munkácsi Anikó, Nemes Marianna, Rezsdovics Melitta, Szávai Adrienn, Szeghalmi Ágnes, Varga Edit

 

B osztály- Testnevelési osztály

Osztályfőnök: Szabó Győző

Binda Róbert, Birta Gábor, Borkúti Krisztina, Czeglédi László, Drizner Zsuzsanna, Hajnák Attila, Horváth Ildikó, Illés Szilvia, Izsépi Gabriella, Jenet Krisztina, Kocsis Edina, Koroly Ágnes, Lajti Tímea, Málik Zsolt, Mikó Lajos, Nádai László, Pásztor Bernadett, Pasztor Zoltán, Restás Egon, Simkó György, Szajkó Edina, Szarka Róbert, Szirbik Gabriella, Szkibó Zita, Szoboszlai Attila, Tóth Anita, Tóth Béla, Tóth István, Tóth Zoltán, Tőczik Levente, Vízy Mariann

 

C osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Dobos Józsefné

Bányai Mariann, Bárdos Erika, Birkás Henriett, Dévai Marianna, Durda Szilvia, Eperjesi Leonóra, Gyovai Ágnes, György Gábor, Horváth Ildikó, Hudák Zsuzsanna, Jáborcsik László, Joó Gyula, Karányi Zsuzsanna, Kertész Adrienn, Király Edina, Kiss Ágnes, Kiss Gabriella, Kovács Orsolya, Krompaszki Gyula, László Szilvia, Lukács Márta, Misurák Mónika, Molnár Emese, Nagybányai Krisztina, Nemes Beatrix, Pálfalvi Zsuzsanna, Petró Rita, Regős Sándor, Rezes Zoltán, Rivnyák Judit, Román Róbert, Szabó Gábor, Váradi Zoltán, Vízi László, Zajáros Szilárd, Zsignár István

 

D osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Mándyné Kerékgyártó Katalin

Barkóczi István, Bobok Péter, Büdi Árpád, Csáki Anita, Domonyik Ferenc, Ferenczi Gábor, Harczos Edina, Hardonyi Orsolya, Horváth Krisztina, Horváth László, Kálovics Ferenc, Kaszab Károly, Kovács Judit, Kőszeghy Csaba, Labbancz Andrea, Labóczki Rita, Leskó Emese, Mocsár József, Nagy Katalin, Orosz Viktória, Pagher Krisztina, Papp Éva, Reis Zsuzsanna, Sándor Erzsébet, Sándor Zsolt, Schósz Péter, Serbán Ákos, Simon Szilvia, Stubnya Tamás, Szolnoki Beáta, Szolyák Péter, Szomolya Ágnes, Tengely Éva, Tóth Andrea, Tőczik Szabolcs, Váczy László, Végső Péter, Virág Anikó

 

E osztály - Általános tantervű

Osztályfőnök: Pásztor Lajosné

Asztalos Péter Lajos, Babus Angéla, Benke Hajnalka Rita, Blasius Tímea, Bulik Péter, Cselényi Andrea, Csoó Andrea, Debreczeni Eleonóra, Dudás Sándor, Fáy Henriette, Fülöp Anita, Hajnali Edina, Handari Zoltán, Hegedűs Szilvia, Jakab Anita, Jakab Zita, Kelemen Mónika, Kovács Melinda, Kursinszky Veronika, Mezei Róbert, Németh Mónika, Pogány Krisztián, Porteleki Szilvia, Szabó Edit, Szabó Éva, R. Szabó Sándor, Szász Péter, Szigeti Melinda, Takács Dóra, Tasi Judit Andrea, Tokár Edit, Türk Tímea, Urbán Krisztina, Varga Csilla, Vass Csaba Péter, Veréb Viktor, Viszokai Ildikó