Cím: 3534 Miskolc
Kiss Tábornok u. 42
suli@dig-misk.sulinet.hu
Telefon: (46) 370-701
Öregdiákok 1971-1980

1971

A osztály- Matematika-fizika szakosított tantervű osztály

Osztályfőnök: Szepesi László

Balla Ágnes, Csató Ibolya Erika, Dókus Sándor, Fekete Katalin Sarolta, Harsányi László Béla, Illés Ágnes, Jakupcsó Éva Anna, Karaba Zsuzsanna, Kálmánczhei Katalin, Kocsárdi Katalin, Medgyessy Tibor István, Mészáros Endre János, Molnár Ágnes Mária, Pálházi István, Perényi Gábor, Perjési Imre Gábor, Rácsok Barnabás Dezső, Schusztig Márta Mária, Soós István Mihály, Szabó Valéria Ilona, Sziklavári István Rudolf, Takács Magdolna, Tamás Attila Péter, Tavas Mária Anna, Tóth Edit Ilona, Tóth György László, Varsás Barnabás, Zambó Tamás

 

B osztály- Francia tagozat

Osztályfőnök: Módis Árpádné

Azari Ferenc, Balogh Ilona Borbála, Dobi Ildikó, Földesi Mária Judit, Hadnagy Katalin, Jackó Judit, Kamarás György, Kárpáti Anna Ágnes, Kerékgyártó Katalin, Kertész Katalin, Kiss Erzsébet, Kiss Mária, Kondi Ilona Matild, Kreffly Iván Péter Rudolf, Lovász Ilona, Molnár Lajos József, Móricz Katalin Erzsébet, Németh Mária Klára, Ondraschek Iván, Rem Ilona, Rescsánszky Márta, Szabó Éva, Teleki Gábor Zsolt, Tóth Erzsébet Gizella, Török Éva Gyöngyi, Varga Erzsébet, Vesza József, Vincze Ágnes Erika

 

C osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Radits Erzsébet

Balogh Mihály, Berta Zsuzsanna, Bozsik Ágnes, Bucskó Katalin, Budavári Ilona, Demeter Tünde Judit, Dobány Éva, Écsy Rita, Fazekas Anna, Fehér Illés András, Gazdik István, Gácsi Judit, Gál Zsuzsanna, Hajdu Erzsébet, Jánosi Ferenc, Kósa Lajos, Kosovits Mária, Kővári Mária, Kristóf Matild, Lacik Éva, László Gyöngyvér Irén, Makkay Ágnes Klára, Murvai Erzsébet Ilona, Osgyáni Sarolta Mária, Ozsváth Anna, Rácz Marianna Katalin, Richlik Mária Jolán, Rozsnyay Gábor Győző, Sveresek Magdolna, Szombathy Tamás, Szöllősi Katalin, Tiszalezi Adrienne Judit, Toboz Rózsa

 

D osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Bogdán Anna

Balogh Katalin Sarolta, Becht Éva Piroska, Bertók Valéria, Bódi Mária Ilona, Csizmarik Mária, Dargai Ilona Anna, Dobránszky Katalin, Fehér Anna Mária, Fejes Klára, Gubányi Aranka, Kapitány Ágnes Mária, Kánya Anna, Károly Andrea Ágnes, Kecskeméti Márta, Kulcsár Éva Ildikó, Kulik Katalin Julianna, Libárdi Ágnes, Némethy Erzsébet, Pavlanszky Katalin Etelka, Ráki Ilona Erzsébet, Schalkház Sára Katalin, Szécsi Éva Margit, Székely Mária Éva, Vincze Katalin, Zeitl Ágnes

 

E osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Sindel Imre

Aranyi Erzsébet, Bagi Éva, Bakos István, Barva Erzsébet, Binda Borbála, Csikos Magdolna, Deák Tamás, Debreczeni Ágnes Hilda, Dobos Ilona, Dogi Edit Mária, Domján Piroska Ilona, Dorogi Félix Ottó, Emőke József György, Faragó Ágnes, Fazekas Márta Valéria, Győkér János, Hutter Ilona Etelka, Jakab Mária Klára, Jancsó Ilona, Kertész Miklós István, Kiss Mária, Klaj Sándor Gyula, Kovács Klára, Krämer Ágnes, László Magdolna, Molnár Ferenc János, Oravecz István, Pavlik Erika Márta, Sorger Etelka Valéria, Szántai Péter Károly, Szilaj Béla, Tóth Erzsébet Gizella, Tóth Piroska, Várhegyi Judit Ilona

 

1972

A osztály- Matematika-fizika szakosított tantervű osztály

Osztályfőnök: Breznay Gyuláné

Bán László Lajos, Czina Tivadar, Dósa István Attila, Durai Imre, Égerszegi Péter, Fiala Csaba József, Fótos Katalin, Imre Katalin Ildikó, Imri István Károly, Juhász József, Juhász László, Kaczkó Katalin, Kecskés László, Kontra Ildikó, Kővári Gábor, Kromcsik Katalin, Krotos Judit, Kuti István, Marosi Csilla, Molnár Julianna, Papp Erika, Papp Ferenc Pál, Pavlik Olga Gabriella, Rémiás Barnabás, Rivnyák László, Robinson Judit Éva, Ruszkai Zoltán, Sass Tivadar, Sándor Gyula, Szabó Árpád László, Szabó László, Szanyi László, Szentesi Edit, Sziklai Sándor, Szikra István, Takács János, Tóth Barnabás, Török Dezső

 

B osztály- Francia tagozat

Osztályfőnök: Tatár Albertné

Baktai Julianna Mária, Beregszászi Edit, Bodzán Katalin, Botgál Tünde Edit, Dobos Katalin, Énekes Lajos, Farkas Etelka, Gál József László, Gergely Katalin, Gyökér Ibolya Etelka, Gyöngyösi Éva, Hegedűs Róza Judit, Holló Gyula István, Horváth Irén Judit, Jáborcsik Erzsébet Katalin, Janakaki Famula, Jurecskó László István, Kirsch Mária, Kiss Zsuzsanna Erzsébet, Kosztik Ágnes Mária, Kováts Éva Ágnes, Kreffly Iván Péter Rudolf, Lőkös Mária, Lukovszky Ilona, Mészáros Éva Katalin, Mikulák Katalin, Nagy Károly, Pap Erika, Petrán Jolán Aranka, Rescsánszky Márta, Rottenstein Ágnes Ilona, Ruszkai Mária Erzsébet, Sárvári Júlia Erzsébet, Schubert Tibor, Taszner Valéria Julianna, Zinger Katalin, Zsóka Zoltán

 

C osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Fábián József

Ankli László, Báki Ferenc, Bokros György, Bráz Ildikó Márta, Bucska Anna, Buday Ágnes Éva, Czimbolinetz István Ákos, Cserba Lajos, Csumák Erzsébet, Gyöngyösi Albina, Györe János Mihály, Handzó Gyula István, Horváth Tamás Antal, Illyés Zsuzsanna Margit, Kezdődy László, László Erzsébet Julianna, Mannó Ágnes, Mecsek Zsuzsanna Mária, Meszticzki Tibor István, Pálosi László, Salamon Éva, Szabados Beáta Bernadett, Szabari Cecília, Szegedy Gizella, Taba Benő, Tátrai Terézia, Tóth Attila, Ulicsinyi József, Vilez Éva

 

D osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Sir Lászlóné

Alföldi Ágnes Erzsébet, Béres Ilona Erzsébet, Domján Ibolya, Fényes Ágnes, Galambos Ildikó Erika, Galuska Éva Ilona, Gácsi Hilda, Héczey Judit, Karlecz Judit, Kerékgyártó Erzsébet, Kis Ilona Katalin, Kiss Katalin, Kocsis Etelka Magdolna, Kormánszki Ibolya, Korpás Erzsébet, Koszta Rozália Edit, Lujdort Anna, Nemes Irén Mária, Novadovszki Ilona, Oláh Judit Mária, Oravecz Katalin Éva, Pallér Katalin, Papp Márta Ágnes, Pásztor Zsuzsanna Erzsébet, Prill Katalin Ilona, Rábai Ilona, Rémik Olga, Rózsa Éva Valéria, Sáfrán Márta Mária, Simon Évi, Somogyi Erzsébet, Szücs Katalin, Viktor Ágnes Margit, Zsarnóczai Klára Erzsébet

 

E osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Novák Gyula

Bencsik István, Bognár Tivadar, Czerva Júlia, Dudás Erzsébet, Dudás Tamás, Encsi Zoltán, Frigyik Rózsa, Hollós Márta, Hutai Ágnes, Karcagi György, Kormos Katalin, Kovács Lenke, Küffner Teréz, Laczkó József, Laki Ilona, Lange László, László Imre, Lovász Ildikó, Lukács Éva, Mogyorósi Zoltán, Müllmann Erzsébet, Nedea Ede, Németh Attila, Ötvös Zoltán, Schneider József, Szarvas Éva, Szarvas József, Tanicsár István, Tóth Edit, Tóth Péter, Troján Ferenc, Urbán Katalin

 

1973

A osztály- Matematika-fizika szakosított tantervű osztály

Osztályfőnök: Pál Istvánné

Almássy József, Aranyi József, Bertalan Ildikó, Bóta Klára, Dargai József, Földesi István, Grescsák Árpád, Hadnagy Éva, Jármai Károly, Jászai Péter, Konczvald András, Kóródi Edit, Kovács István, László Erika, Lipcsei Vilmos, Lipóczki Imre, Lőrinc Ferenc, Magyari István, Margóczi Győző, Monoczki Mária, Nahalka Ferenc, Novák János, Oláh Adrienn, Polácsik Zoltán, Pataki Ferenc, Pintér Gábor, Piskó Anna, Rankasz István, Simon József, Soltész Gábor, Szalóczi Katalin, Sziklavári Anna, Tepliczky István, Takács Eszter, Varsás Ágnes

 

B osztály- Francia tagozat

Osztályfőnök: Molnár Róza

Andár Alice, Ábrahám Ildikó, Bagi Edit, Béres Éva, Bialoncsik Mária, Bor Ágnes, Bujdos Erzsébet, Csoma Mária, Engel György, Eperjesi Éva, Fekete Ildikó, Gulyás Gizella, Illyés László, Jenei Katalin, Katona Gabriella, Kovács Adrienn, Krokos Magdolna, Létray Éva, Maglay Attila, Mező Erzsébet, Nagy Ilona, Nyíri Rozália, Papp Ferenc, Simon Gábor, Somlyai Ildikó, Tukovics Emília, Uszkai Angella

 

C osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Sólyom Dezsőné

Ács Izolda, Belényesi Gabriella, Bodnár Ferenc, Bokros István, Budai Éva, Czipelle Erzsébet, Cserba Imre, Csik Piroska, Csocsó Mária, Fajkó Judit, Forgács Éva, Garai István, Gergely Ilona, Gümüry Judit, Horváth József, Kiss Katalin, Kiszely Pap Szilvia, Kozma Róbert, Lakatos Erzsébet, Laksai Anikó, László Erzsébet, Megyeri László, Menyhárt Ilona, Nagy Ágnes, Osváth Olga, Papp Sándor, Rácz Mária, Ruzsnonszky Ferenc, Seier Ilona, Smajda Katalin, Szénási Anikó, Tarjáni Péter, Varga Lajos, Zsirka Ilona

 

D osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Dr. Földesi Istvánné

Balázs Zsuzsanna, Balogh Ferenc, Barba Ibolya, Batta Katalin, Biczó Erzsébet, Bíró Tünde, Blaha János, Bodor Irén, Bognár Margit, Bordás Éva, Bók Imre, Buron András, Czakó Edit, Csacsovszky Katalin, Gönczi Zsuzsanna, Hajdú Oszkár, Helmeczi Viktória, Hürcsik Judit, Kormánszki Ibolya, Krajpos Jolán, Kulik Ágnes, Liebher Antal, Matyusz Rózsa, Márkus Mária, Mármarosi József, Molnár Ibolya, Müller Ágnes, Parti Péter, Pálmai Rózsa, Pásztor Katalin, Pásztor Mária, Schubert Kornél, Spisák Ilona, Torkos Ágnes, Tóth János, Tóth Klára, Uliász Gabriella, Vanczák Valéria, Venczel István

 

E osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Németh Lívia

Balázs Eszter, Balla Marianna, Becht Ágnes, Bene Éva, Berzi Marianna, Bíró Ildikó, Czakó Mária, Csabai Tibor, Csomai Zoltán, Daróczi Árpád, Dávid Emma, Dezső József, Écsy Zsolt, Érsek Katalin, Farkas Éva, Garadnai Ilona, Györe Katalin, Járosi Jolán, Kálna Mária, Kánya Gusztáv, Kiss Béla, Koleszár Gyula, Koósa Erika, Kovács Tibor, Laurencsik Judit, Lázár Erzsébet, Ludányi Ágota, Lukovics Ágnes, Malárcsik József, Nagy Zoltán, Páll Zsuzsanna, Papp Júlia, Paulánszky Zsuzsanna, Rogozsán Éva, Schőpl Ágota, Szabó Mária, Tóth Andrea, Tóth Éva, Ujj László, Zemlényi Ildikó

 

1974

A osztály- Matematika-fizika szakosított tantervű osztály

Osztályfőnök: Szabó Kálmánné

Bertók Katalin, Cseh Ferenc, Csorba Márta, Fodor Gyula, Földi Edit, Gulyás Edit, Kasza Mária, Kecskeméti István, Kerekes László, Kiséry Béla, Kiss Klára, Kolláth Gábor, Kőszegi Anikó, Kulyassa Endre, Küss Zoltán, Lovas Judit, Márkus György, Mátyási József, Molnár Edit, Nagy Lóránt, Németh Ilona, Pető Zoltán, Repka Károly, Révész Tibor, Schmidt Hedvig, Somodi Zoltán, Soós Izabella, Soós László, Szabó Aladár, Szabó István, Torma Béla, Tóth Imre

 

B osztály- Francia tagozat

Osztályfőnök: Sindel Imréné

Barabás Mária Erika, Barsi Zsuzsanna Ágnes, Bodnár Kálmán József, Bognár Zita Irén, Csorba Mária, Czerva Zoltán, Elizeus György, Gőz Zsuzsanna, Horváth Katalin, Hudá Erzsébet Mária, Huppauer László, Karcagi Zoltán, Kasza Béla, Kelemen Éva Mária, Kiss Katalin Erzsébet, Körösi Éva, Madaras Péter, Márkus Zsolt Endre, Nagy Ilona, Pollner Erika Zsuzsanna, Szabó Ágnes, Szabó Marianne, Szrapkó Ildikó, Tóth Ágnes Margit

 

C osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Oláh Katalin

Balázs Attila, Bánvölgyi Ferenc Mihály, Bódi Tibor László, Bulla Gábor György, Búza György Attila, Csépányi Adrienn Katalin, Csicsó Lajos, Dragics Emil Tamás, Fóris László Tibor, Gitta Tibor, Gönczi Judit, Gyenes Zsuzsanna, Harsányi Katalin, Horváth Éva, Imreh Zsuzsanna Tünde, Jakab Mária, Jancsó Tibor, Kalapos Alice Judit, Knizner Éva, Kormos-Csáki Judit, Marosvári István Emil, Miskolci Judit Ilona, Molnár Imre József, Mudri István, Nádasi Ilona Márta, Németh Katalin, Nyirkos Angéla, Orliczki Ibolya, Podhajeczky László, Raáb Júlia Ilona, Ravasz Imre Pál, Rögler Gábor, Salga Mária, Skoda László, Szalma István, Tardi Éva, Varga Ferenc, Zolnai Imre Ferenc

 

D osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Peller György

Asztalos Ágnes Erika, Ábrányi Irén, Bársony Péter, Beley Edit, Cséhi Gabriella, Fekete Katalin, Fodor Tamás, Gáll Éva Ilona, Gergely Anikó, Gergely Elvira Ildikó, Hajnal Éva, Hermann Katalin Judit, Kalo Annamária, Kárpáti Erika Judit, Kopilák Katalin, Kosteleczky József, Mészáros Terézia, Molnár Erzsébet, Murányi Csaba, Nagy Judit, Nagy Korsa Judit, Pálmai Gyula, Schrötter Zoltán Béla, Schusztig Géza, Szabó Attila Csaba, Szabó Katalin, Szántó Zsolt, Tokár György, Tóth Anna Mária, Tóth Ágnes, Turjay Erika, Vass János

 

E osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Gazsó Lászlóné

Apatóczky István, Berecz Gábor, Boldizsár Erzsébet, Boros Gizella, Deák Erika, Dudás Katalin, Duli Zoltán, Eperjes Erzsébet, Fényes Judit, Füzes László, Gyimesi Erika, Hencsey Judit, Horzsa Mária, Juhász Attila, Juhász Nóra, Kislaki Gizella, Kocsis József, Kormos Győző, Kós Csaba, Kulik Erika, Lőrincz Ágnes, Marek Péter, Nagy Gizella, Pap Erika, Papp Éva, Papp Margit, Rencz László, Robinson Anna, Sárkány Imre, Simánszki Ágnes, Sógor Ágnes, Szászi Zsuzsanna, Szitka Edit, Tóth Gyula, Tóth Irén, Tóth Tamás, Török Teréz, Varga Ilona, Vaszily Éva, Zelenák Judit, Zöld Irén

 

1975

A osztály- Matematika-fizika szakosított tantervű osztály

Osztályfőnök: Sindel Imre

Agárdi László, Andó Sára, Bíró László Géza, Dudás László, Feszt Edit Katalin, Hizsnyik László, Káveczki Tamás János, Kiss Éva, Komló Ferenc, Kronovitter Béla, Kulcsár László Zsolt, Leskó Péter János, Mariscsák István József, Máriás József, Meskó László András, Molnár József, Morvai István, Munkácsi Lajos, Orbán Ottó, Orbán Tibor, Pósalaky László Péter, Simkó Zoltán Kálmán, Somfai Ottó, Stefán András, Stupzeni Péter, Szalai László János, Tarnai Katalin, Tóth Gizella, Tóth József, Tóth Lajos, Valkó László, Venczel Katalin, Zsigoszki Ágnes

 

B osztály- Francia tagozat

Osztályfőnök: Rátkai Jánosné

Aradi Zsuzsanna, Bacsa Erika Erzsébet, Bana Judit, Berényi Éva Judit, Czeglédy Adrienn, Csépányi Enikő, Fábián Lajos, Garam Lajos Csaba, Garami Marianna, Gyöngyösi Mária, Kiss Mária, Matolay Béla László, Meleg András, Molnár Ilona, Polák Judit Mária, Radeczki Mária, Radványi Zsolt, Répási Sára, Rőczey Zsuzsanna Margit, Ruszkai Katalin, Simon Éva Magdolna, Szántai Tibor László, Szurmai Erika Zsuzsanna, Tóth Éva, Török Szilvia, Tudja Lujza, Vihar László, Virág László

 

C osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Szabó Kálmánné

Balogh István, Balogh János, Barna Csilla, Bálint Ernő, Bobák Erzsébet Zsuzsanna, Borsodi Antall, Butykai Éva, Bűdi László, Csernyi Éva, Csízi Márta, Csirmaz Márta Zsuzsa, Csortán Zsolt Péter, Farkas Judit Izabella, Fűkő Sándor, Hacsavecz Elemér, Hegedűs Etelka, Járdán Erzsébet Éva, Kiss Katalin, Koltay Mária Éva, Ladányi Erzsébet, Ladányi Katalin, Lapis Éva, Malmos Attila Botond, Mándy Mária-Magdolna, Papolczi Tamás, Polcz Judit Mária, Sajtos Miklós Sándor, Soltész József, Szabó Erzsébet Klára, Szaszkó István László, Székely Károly, Tóth Béla, Tóth Kálmán Zoltán, Valter Mária, Vincze Ágnes

 

D osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Tar Lajosné

Barkai Péter, Batuczki Etelka Veronika, Bodgál Erzsébet, Bokros Judit, Gácsi Edit, Grescsák Klára Irén, Halász Katalin, Horváth István Miklós, Hubai Mária, Kánási Mária Erika, Kerekes János, Kisvárdai László, Korompai Mónika Mária, Kósa Ildikó, Nagy Mária Katalin, Nehéz Ildikó, Orosz Margit, Pacsuta Magdolna Erika, Papp Zsuzsanna, Peéry Mária, Rátkai István, Soltész Zsolt Bálint, Soltiszek Éva, Takács Edit Zsuzsanna, Tarjáni Gábor, Tóth Mária, Urbán Erzsébet Ilona, Vass Valéria, Vaszily Judit, Vincze Katalin

 

E osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Szepesi László

Agócs Tamás János, Bérces Erika Erzsébet, Breznay Gábor, Bvjtor Gyula István, Dósa Erika, Gulyás Csaba, Hámori Éva, Hegedűs Zsuzsanna, Hideg Lóránt, Horváth Zsuzsanna, Hudák Katalin, Kiss Ágnes, Kiss Mária, Kiss Olga, Kovács Anikó, Krasznai Zsuzsanna Mária, Kun Miklós Ferenc, Medgyesi Judit, Mészáros Judit Ágnes, Mihalik Erzsébet, Nagy István Béla, Nagy Judit Erzsébet, Palla István, Papp Tibor János, Remete Katalin, Ronkovics Anna, Ruszkay Ilona Anna, Sarkadi Katalin Gizella, Sólyom Dezső Sándor, Somlai István Tibor, Szabó Margit, Szöllősi Mária, Tóth József, Tóth Melinda, Varga Elvira Sarolta

 

1976

A osztály- Matematika-fizika szakosított tantervű osztály

Osztályfőnök: Szabó Kálmán

Bajusz Ilona, Barkóczi Nóra, Barna Tibor, Barsi József, Bárdos Gábor, Dorozsi János, Dudás Attila, Hajtós László, Hruscsák Erzsébet, Ilku István, Iván Ilona, Kiss Éva, Kuti Mária, Ladányi Erzsébet, Marosvölgyi Zsuzsanna, Molnár Béla, Molnár Miklós, Princz Mária, Ruszkai József, Sándor Ilona, Simkó József, Szedlacsek Ágnes, Székely Gábor, Tóth István, Tóth Jolán, Varga Éva, Varga Sándor, Vidra Zsuzsanna, Zsóri Ágnes

 

B osztály- Francia tagozat

Osztályfőnök: Stefán Frigyes

Arnóth Ágnes, Barabás Ildikó, Benes Enikő, Benkei Ildikó, Czeglédy Gabriella, Csoma Judit, Dargai Erzsébet, Dobó Katalin, Fidler Elvíra, Gölöncsér Rita, Gyürky Magdolna, Hoffmann Márta, Jámbor László, Jex László, Kalocsay Ágnes, Kiss Ildikó, Koós Ildikó, Laurencsik Lilian, Majláth Valéria, Matolay György, Molnár Adrienn, Orosz Éva, Szálkai Erika, Szokolay Éva, Tóth Erika, Tóth Ilona, Varga Klára, Vaszily Mária, Váradi Imre, Vígh Erzsébet, Zsóka Emma

 

C osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Sír Lászlóné

Azari Tünde, Boncsér Judit Aranka, Csege Judit, Cserba Attila, Csiszár Judit Mária, Farkas Erzsébet Mária, Fábri Veronika, Gál József Mihály, Hamar György Zoltán, Hegedüs Lenke, Kérik Katalin, Kordováner Péter Árpád, Kornyitás Erika, Krucsai György, Lörinczi Ákos, Majnár Rozália, Mocsári Tamás, Molnár Judit Ágnes, Murányi Ferenc, Sass Gábor Ádám, Schmidt Hildegard, Szabó Anna Erzsébet, Szabó Erika Mária, Szabó László, Takács Ilona, Tokár Mária, Vass Ida

 

D osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Tatár Albertné

Adorján Zoltán László, Bacsa Zsuzsanna, Bacsó Edit, Barkai László Lajos, Bartha Ágnes, Bereczki Bertalan, Bialoncsik Éva, Farkas László, Fazekas Ágnes Éva, Fenyvesi Ferenc, Filed Bertalan, Gilányi Katalin, Horzsa Sándor László, Iglói Ágnes, Illés Péter, Kapusi Éva Klára, Karádi Katalin Irén, Kasaróczki Katalin, Kirner Zsuzsanna Mária, Kishonti Magdolna, Kovács András, Kovács Mária Ilona, Laczkó Erika, Lang László Kálmán, Lóránt Katalin, Marczis Sarolta, Palkó András, Paulyás Katalin Erzsébet, Perényi Barnabás, Reinhardt Béla, Szabó Márta Valéria, Szvetlik Anna Mária, Tóth Erika, Tóth László Nándor, Varga Erzsébet Ágnes, Varga János, Vasas Ágnes, Végh Ágnes Erzsébet, Vilez Lajos István

 

E osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Fábián József

Bajzát Mária, Bárány Zita, Bucskó Katalin, Cziczlavicz Éva Judit, Dévay Ferenc, Dorogházi László, Egerszegi Valéria Margit, Földesi György, Gönczi Margit, Hajdók Katalin, Hajdú Marianna Ibolya, Hallgató Katalin, Hegedűs Tibor, Hideg Ildikó, Hotyek Attila, Juhász András, Kardos Marietta Katalin, Kavisánszky Mária Magdolna, Kiss Attila, Kolay Edit Julianna, Kótai József Tamás, Kőküti Judit Márta, Lőrincz Judit Margit, Magyar György, Máté Márta Julia, Máté Zoltán, Matolay Orsolya Judit, Német Csaba Gáspár, Petrán Vilmos István, Rácz Magdolna Sarolta, Radványi Tivadar, Sóvári Henriette, Szandai Erzsébet, Szigeti Antal, Szögeczki Erzsébet, Szternák Zsuzsanna, Tóth Dániel, Tóth Erika Judit, Tóth Mária, Tóth Mária Magdolna, Tóth Zoltán Csaba, Turóczi Mária, Veres István, Zombori Ágnes Éva

 

1977

A osztály- Matematika-fizika szakosított tantervű osztály

Osztályfőnök: Dr. Földesi Istvánné

Bartus Adrienn, Békési János Emil, Dankó Attila, Elek Zoltán József, Faragó Lajos, Fodor Tibor, Garai István Szilveszter, Hegedűs László, Iván Magdolna, Jaskó Erika, Kiss Csaba, Koch Erzsébet Judit, Koós Tivadar Pál, Meskó Csaba József, Molnári Gábor, Nagy Ádám Zoltán, Pintér Sándor, Rábián Tamás, Resely Tünde Sarolta, Steiner Gyula Jenő, Szabó Gábor, Szabó Katalin Juliánna, Tóth Judit Mária, Veréb Ilona Borbála

 

B osztály- Francia-Orosz tagozat

Osztályfőnök: Sólyom Dezsőné

Árva Melinda Mária, Bánki László István, Csehár Gyula István, Csikai Márta, Csörsz Ibolya, Dobiász Andrea, Dósa Éva Zsuzsanna, File Éva, Gergely Judit Ilona, Hutter László, Karádi Judit Mária, Kárpáti Judit Klára, Kázár László, Kertész Jolán Edit, Kocsis Edit, Kozák Judit Mária, Kós Ágnes, Magyar Katalin Ágnes, Miglécz Erzsébet, Miklós Edit Ildikó, Montovay Péter, Nagy Tünde, Németh Judit Mária, Pataki Karolin, Polgáry Gyula Gábor, Soós Csaba Gyula, Sütő Ildikó Ilona, Szilvási Klára Judit, Szűcs Valéria, Táboros Erika Rózsa, Tóth Melinda Lenke

 

C osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Bereznai Gyuláné

Bagi Anikó, Balogh Judit, Beley Zita, Berényi Zsuzsanna, Bihari Tamás, Boros János, Dienes Sarolta, Eszlári Irén, Figeczki Mária, Garami György, Hirt Valéria, Kakszi Ibolya, Karaszi Katalin, Kardos Ágnes, Kiss Zoltán, Korondi Judit, Koszta János, Kristóf Irén, Lange Péter, László Éva, Liebher Zsuzsanna, Márton György, Mogyorósi Angéla, Olcsvári Erika, Papp Imre, Papp Marianna, Pataki Zsuzsanna, Pető Terézia, Szaszkó Zoltán, Szalánczi Katalin, Szelőczey Szilvia, Sztavronikolopulos Tamás, Szlovák Márta, Szurmai István, Tokár Klára, Ványai István

 

D osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Peller György

Balogh Attila József, Bártfay Anikó, Bániczki Magdolna Mária, Bódis Erika Katalin, Bolla Béla Sándor, Borbély Katalin, Bosnyák Ágnes Gabriella, Bóta Zsolt Ferenc, Bükkhegyi Jenő, Bukszár Gábor, Demeter Marianna, Dienes Zoltán Gábor, Dobra Zsuzsanna Valéria, Dombi Judit Marianna, Drágár Éva Mária, Gelencsér István Ferenc, Gyüre István, Hajts Judit, Horváth István János, Józsa László Zoltán, Juhász Mónika Éva, Kovács Zsuzsanna, Kuremszki Judit, Lechner Lizelotte, Lőrincz Ibolya, Mayer Katalin Ibolya, Molnár Erika Judit, Nagy Izabella, Novák Mária, Patócs Zsolt István, Povázsay Katalin, Ruszkai Judit, Schulhoff Ernő, Seres József, Simig Katalin Csilla, Szabó Erzsébet Judit, Szedlák Judit, Szenczi Judit Gizella, Szilák Judit Valéria, Szilvássy Csaba, Tamáskó Judit Irén, Tóth Judit, Urbán Ildikó Éva

 

E osztály

Osztályfőnök: Németh Livia

Almássy Judit, Almássy Katalin, Almássy Mária, Augusztin Gábor, Azari László, Cserny Ferenc József, Demeter Tünde, Dsupin Judit, Dudás Attila, Fábián Erika Zsuzsanna, Farkas Aranka, Fecske Viktória Mária, Gajdos Anna, Hámori Katalin Piroska, Hanzók Éva, Harmat Zsolt, Holló Irén, Huszti Róza Zsuzsanna, Idrányi Sándor László, Ivány Katalin Mária, Kalo Marianna, Kertész Csaba, Kis Zsuzsanna, Kovács Gyula, Kőhalmi Mária Julianna, Lovász Ildikó, Lukovics György, Óvári Zoltán, Paksy László Zsolt, Pethő Éva, Schwarcz Judit, Síró Ágnes Judit, Szabó Gábor, Szekeres Éva, Szűcs János Pál, Varsás Erzsébet Katalin, Venczel Zoltán, Zombori Ferenc István

 

1978

A osztály- Matematika-fizika szakosított tantervű osztály

Osztályfőnök: Tar Lajosné

Balajti Ferenc István, Bárdos Péter, Béres Marianna, Bónyai Gyula Csaba, Boros Judit Erzsébet, Csala László, Csordás Mihály, Gönczi Benjámin, Grubert László, Hitró László, Hubay Gábor, Jósvai Éva, Kaló Mária Zsuzsanna, Káveczki Vilmos József, Kerekes András, Kiss Tamás, Koós István, Kopcsó István, Lengyel Éva Ildikó, Lukács Zsolt László, Matócsi Márta Mária, Menner Iván, Nagy László, Németh Judit Mária, Orehovszki László, Orliczki Gergely, Sőrés László, Sturm József, Szabó János József, Szamosi Zsolt Ferenc, Szepes Adrienn, Terjék István, Uzsoki Kálmán, Vágó Judit Márta, Vígh Dénes, Vincze Erika Irma

 

B osztály- Francia-Orosz tagozat

Osztályfőnök: Gazsó Lászlóné

Almássy Erika, Baranyai Zsolt, Barczi Ferenc, Bodnár Judit, Borza Zsuzsanna, Breznay Márta, Brunger Margit, Csiszárik Éva, Fenyvesi Katalin, Galambos Attila, Gazdig György, Gedeon Ildikó, Gerő Ágnes, Győri Márta, Horváth Valéria, Keresztesi Gabriella, Kövesdi Judit, Kronovitter Ildikó, Lórency Enikő, Mészáros Márta, Molnár Olga, Najsli Marianna, Németh Mária, Orbán Gabriella, Rucska Zsuzsanna, Sándor Gizella, Szabó Ágnes, Szabó Melinda, Szabó Olga, Szádeczki László, Szinyei Gabriella, Szurmai Zsuzsanna, Tar Ilona, Tarnai Klára, Tatár György, Tkacsik Ildikó, Tömösy Judit, Vaszilkó Zsolt

 

C osztály- Testnevelés tantervű

Osztályfőnök: Pásztor Lajosné

Bári Imre, Bíró György Árpád, Csaba Attila József, Deme Ferenc János, Demkó Mária, Filkóházi Judit, Fodor József Sándor, Göröncsér Zsolt Tibor, Hlavács Attila, Juhász Károly, Juhász László, Kéri József, Komjáthy László, Kosztyi Magdolna, Láczay Györgyi Ilona, Makó Mária, Mancza Viola, Molnár Gabriella, Molnár Mónika, Muri Erzsébet, Pocsai Ildikó, Szakszon István, Szemere Zoltán, Török Mária, Török Sándor, Varga László

 

D osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Sindel Imréné

Bakos Béla, Begala Zsolt, Béres István Miklós, Bistey Attila, Boda Árpád, Bonta Katalin, Dsupin Erzsébet Melitta, Farkas Erzsébet, Fekete Sándor, Fridel Éva Valéria, Gaál József, Hallgató Lajos, Ivánfi Éva Mária, Jaskó Zsuzsanna, Járási Ágnes Márta, Kassai Erika Mária, Kassai Margit, Láng Beatrix, Mészáros László Tibor, Nánási Judit, Neuwirth Györgyi Valéria, Novák Juliánna, Offentaler Mária, Papp Judit Erika, Papp Mária Erzsébet, Rabóczi László István, Rendik Piroska, Rési Magdolna, Sallay Zsolt Ferenc, Sándor Ildikó Mária, Szabó István László, Szücs Pál László, Török Ildikó, Varga Ágnes Julianna, Viezzi Zoltán Csaba, Zsóri Zsolt

 

E osztály - Általános tantervű

Osztályfőnök: Dr. Ferenczi Zsoltné

Asztalos Zoltán Imre, Balázs Béla, Bártfay Mariánna Éva, Boroviecz Judit Ilona, Csengeri Margit, Csernyi Mária Judit, Filip Ágnes Márta, Hoffner Árpád, Horzsa Éva Katalin, Jung Éva, Kallós Tünde, Karl Mariann, Kiss Dezső László, Kovács Bálint, Kovács Lujza, Krivos Mária, Lantos Ottó Sándor, Laskay Ferenc Imre, Lengyel Júlia, Lőrincz Juliánna, Lőrincz Mátyás, Lukács Gabriella Edit, Mészáros Katalin, Mihálka Szilárd László, Motil Irén, Nagy Ildikó Terézia, Nagy Judit, Olcsvári Marianna, Ónodi Imre, Osgyáni Zoltán, Papp Judit Beáta, Romenda Erika Mária, Schósz Katalin, Szabó Márta, Szabó Zsuzsanna, Szántó Ferenc, Szelőczey Andrea Mária, Szőke Judit, Szűcs Ildikó, Tarján István, Tatár Zsuzsanna, Venczel Anikó, Visnyik Erzsébet

 

1979

A osztály- Matematika-fizika szakosított tantervű osztály

Osztályfőnök: Molnár Róza

Balogh Sándor, Bertóti Edgár Frigyes, Bialoncsik Katalin, Boros Bálint, Butka György, Buzellák Barnabás, Csáji Csaba, Csécsi Katalin, Dávid Zsuzsánna, Dezsőfi Tibor, Dobó József István, Domoszlai Imre Zoltán, Farkas Katalin Ágnes, Fekete Béla, Hegedűs Sándor, Hócza Mária, Kiszely József, Kovaliczky István József, Láng György, Leitgéb Julianna, Maczkó Éva, Mádai Attila Péter, Máriás Emőke Mária, Meskó Mária Márta, Molnár Emese, Pécsi Erzsébet, Pintér Gyula, Salamon Ágnes, Sárkóczi Tibor, Spisák János, Szabó Csaba Attila, Szerencsi Sándor, Tóth Izabella, Tulipán György

 

B osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Toró Csaba

Barkóczy Emese Tünde, Boros Miklós, Bóta Csaba, Csege Judit, Fábri Zsuzsánna, Feczkó Erika Ilona, Fehér Erzsébet, Gáspár László, Gergely Csilla Adrien, Gulyás Györgyi, Halász Ilona Ildikó, Jáborcsik Ágnes, Jordán Erika, Kiss Ágnes Erzsébet, Kocsis Mónika, Kriskovics József Ágoston, Lovász Olga, Lövő Klára, Majoros Attila, Mikita István György, Molnár Szilvia Viola, Országhegyi Zsolt, Pollák Judit, Radics János, Remete Zsuzsánna, Szabó Éva Mária, Szabó Ferenc János, Szegedi Emőke Anikó, Tóth Éva, Tóth Zsolt, Várallyai László

 

C osztály- Testnevelés tantervű

Osztályfőnök: Kamarás Istvánné

Antal Erzsébet, Báthori Katalin Mária, Báthori Csongor, Belej Erika, Bohus László, Bukovics József, Cserhalmi Ede, Filep István, Friedrich Zsolt, Galuska Ágnes, Jakab János, Joó Katalin, Jónás Zoltán, Kecskés Éva, Kovács Ágnes, Lakner Annamária, Lengyel Lajos Attila, Magyar Ágnes, Mikó Tibor, Palombi Margit, Paszlóczki Klára, Regdon Erzsébet, Simon Péter, Smiger György, Szabó Zsolt, Szilágyi Tibor, Szöllősi István, Troján Judit, Varga Éva, Zérczi László

 

D osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Oláh Katalin

Andó Mária, Ádám Zsuzsánna, Balázs Valéria, Balku Magdolna Katalin, Bekecs Júlia Erzsébet, Drága József, Dudla Csilla, Durai Károly, Elek Erika, Égerszegi József, Farkas Ildikó Erika, Forgony Ágnes, Grenda Andor, Gyöngyösi Dániel, Hankóczy Zsolt, Jeddi Éva Mária, Joó Mónika, Kerekes Éva Zsuzsánna, Kovács Edit, Kovács Imre, Molnár Erzsébet, Molnár Mária Magdolna, Nemes Zsuzsánna, Péter Katalin Mária, Ruzsinszky Ildikó, Sándor Zsolt, Szopkó Katalin, Szternák László, Tirpák Ilona, Tóth Judit, Virág Attila, Zsargó József

 

E osztály - Általános tantervű

Osztályfőnök: Sindel Imre

Aczél Judit, Bánhegyi Péter, Bári Csaba Béla, Bársony Tibor, Bihari Péter, Branyiczki Ágnes, Csajbók Edit, Dévay Katalin, Fehér-Csanádi Katalin, Fekete Klára, Hajnák Piroska, Hegedűs Katalin, Kakuk Judit, Kavecsánszki Katalin, Kis-Varga Anna, Kovács Zoltán György, Kulcsár Béla, Laboda Ferenc, Lamper Anna Mária, Magyar Mária, Malinkó Zsuzsanna, Molnár Béla Gyula, Molnár Enikő Marianna, Nagy Erzsébet, Nemes Ilona, Némethy Ágnes, Orosz Éva, Riskó Ágnes, Szabó Erzsébet, Szabó Margit, Szabó Péter, Sziklai Judit, Szupkai Nóra, Szűcs Katalin Erzsébet, Termei Katalin, Tóth Péter Tamás, Tóth Zoltán, Veres Anna Enikő, Zsigmond Ferenc

 

1980

A osztály- Matematika-fizika szakosított tantervű osztály

Osztályfőnök: Bagoly Lajos

Batta Istók Edit, Bodnár Tünde Jolán, Budavári Ottó, Faragó László, Guba Attila Tibor, Harsányi István, Ivancsó Judit, Kozma Magdolna, Korompai Ákos Viktor, Liszkai Attila, Marosi Gyula, Matyi Tibor, Paksy András, Papp Sándor, Pálkovács István, Robonyi Teréz Katalin, Simon Marianna, Somosi Mariann, Szakáts Zoltán, Tóth Piroska, Vajnai Tibor, Varga Tamás, Viletel Géza, Wágner Tamás

 

B osztály- Francia-Orosz tantervű

Osztályfőnök: Tar Lajosné

Bagi György, Bartha Erika, Béri István, Berki Éva Judit, Berta Mária Anna, Bukszár Klára, Csellár Ágnes, Dargai Ágnes, Heinik Attila, Jandura Erika, Juszkó Adrien Éva, Kertész Ildikó, Kertész Zsuzsanna, Kubiczki Marianna, Laskay Zsuzsanna, Lechovszki Éva, Madácsi Éva, Megyesi Erika, Menner Ákos, Naán Jolán, Nemes Éva, Németh Dorottya, Oláh Ildikó, Peller György, Rémiás Tibor Gábor, Sipos Katalin, Stadinger Csaba, Steiner Aliz Anikó, Tarnai Éva, Tarnai Márta, Tóth Magdolna, Varga Szilvia, Vasas Andrea

 

C osztály- Testnevelés tantervű

Osztályfőnök: Stefán Frigyes

Balogh Tibor, Barócsi Sándor, Boros Erzsébet, Cseh Terézia Enikő, Dorsánszky Emese, Farkas Erika, Fischer Péter, Galkó Ágnes, Hubicska Ildikó, Kovács Attila, Kubicskó Zsuzsanna, Lechner Éva, Makó Lajos, Mizsik Ildikó, Molnár János, Orosz Mátyás, Papp Edit, Pólik Katalin, Smaltig Zsolt, Steller Erika, Szabó László, Szilágyi Zita, Szirbik Gabriella, Vas Zoltán, Zupkó Erika, Versényi Miklós

 

D osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Tatár Albertné

Antal Adrien Éva, Bana Piroska, Bartus Zsolt, Béres Zsuzsanna, Bertalan Edit, Bihari Judit Klára, Caga Marianna, Figeczki Csilla, Galuska Ilona, Garami Ágnes Éva, Gyöngyösi Ilona, Kánya Edit, Karl Andrea Erzsébet, Kiss Csilla, Kohulák Erzsébet, Kőzsegi Marianna, Leskó Angéla, Lévai Katalin, Molnár Ibolya, Motkó Zoltán, Nagy Attila, Németi Melinda Hajnalka, Novák Csilla, Patik Tibor Zsolt, Petró Enikő Erzsébet, Suta Éva, Szabó Ildikó, Szabó János, Tajti Péter, Tóth Erika, Tóth Erika Gizella, Tóth Gábor, Tóth Márta Mária, Zámbo Klára Mária, Zselinszky Tibor László

 

E osztály - Általános tantervű

Osztályfőnök: Sir Lászlóné

Asztalos László, Boros István, Böszörményi István, Dobi Edit, Fazekas Rita, Gibolya Zoltán Tibor, Hegedűs Zsuzsanna, Hollik Anna, Jakab Péter, Krajnyák Zsuzsanna, Mihalik Péter, Ónodi Judit, Papp János, Pálur Andrea, Pápai István, Petró Mária, Porcsalmi Tamás, Prorok Éva, Rácz József, Szlaboda István, Szűcs Ibolya, Tóth Marianna, Tóth Mária, Tóth Sándor, Varga Erzsébet, Varga Mária, Várkoly Zsolt