Cím: 3534 Miskolc
Kiss Tábornok u. 42
suli@dig-misk.sulinet.hu
Telefon: (46) 370-701
Öregdiákok 1961-1970

 

1961

A osztály

Osztályfőnök: Molnár Róza

Bártfai Pál István, Bozó Erzsébet, Cservenka Attila János, Dancs Mária, Dankó István Imre, Deményfalvi István Árpád, Emőke László Béla, Gadányi Botond Pál, M. Gulyás Erzsébet Mária, Harangozó Mária, Harányi Erzsébet, Kaáli Imre Barnabás, Ládár Emese, Kemecsei Ildikó, Kiséry Csaba, Kiss Lajos István, Lakatos Levente István Béla, Luczó Imre, Matherni Géza Lajos, Nagy Éva Erzsébet, Nemcsák János, Pákrikás Csaba László, Ruszthy Endre, Sebők Károly Csaba, Sereg Éva, Simándi János József, Soós Mária Lívia, Szakáll Mária Magdolna, Szalay László István, Szántó Zoltán János, Szilágyi Sándor, Szopkó Erzsébet, Szűcs László Zoltán, Téglás János, Tél Aladár, Vass Mária, Vályi-Nagy Erzsébet, Weláczky Katalin, Wolf Zsuzsanna Mária Irén, Zádeczki Ágnes

 

B osztály

Osztályfőnök: Weszprémy Jenőné, Soltész Ilona

Bahor Zita Judit, Balázs Pál László, Bánhidi István Béla András, Bohus Zsolt, Buris László Lajos, Farkas László, Fazekas Klára, Fáy János, Felföldi Emese Ildikó, Füle Mária, Füledi Magdolna, Gulyás Borbála Zsuzsánna, Haisza Henrik, Hornyánszky Antal Adolf, Janky Mária Magdolna, Jávor Attila, Károlyi Gyula József, Károlyi Imre Zoltán, Kemecsei Ildikó Erzsébet, Kertész Béla, Kiséry László, Koleszár József György, Konkoly Levente Attila, Karitzky Attila József, Kovács Gyula, Marton Katalin Jolán Judit, Matos János István, Miklós István, Nagy Katalin, Pataki Erzsébet Margit, Peja Márta, Rubleczky Erika Margit, Schmidt Mária Magdolna, Sivák István, Sulyok Erzsébet Mária, Szászfai István Gyula, Szurmai Ágnes Erzsébet, Tóth Edit Erzsébet, Tóth Erzsébet Mária, Vörös Zoltán

 

C osztály

Osztályfőnök: Szegedi István

Baranyai Lajos, Barta Irén, Borki Judit Erzsébet, Bőhm Alajos Károly, Csorba Mária, Daubek Béla József, Fabinyi Erzsébet, Halász Mátyás, Húth Antal, Jeszenszky Ferenc József, Kelemen Zoltán, Kőrösi Anna Erzsébet, Kőszegi Margit Mária, Koszfka Rozália, Majoros Károly Mihály, Molifórisz Zoltán, Müller István, Müllmann Márta Erzsébet, Palásthy Mária Magdolna, Pázsit László Géza, Sevcsik Jenő József, Szamos Gábor, Sztaniszlovszki Erika Mária, Tomasovszki Katalin, Trajter Klára, Török István, Várhegyi József Péter

 

D osztály

Osztályfőnök: Németh Lívia

Adorján Mária Magdolna, Bellei Dezső, Bodnár Margit Terézia, Duday Mária Erzsébet, Hegedűs Mária, Kökény Tibor, Körtvélyesi Imre, Kristóf László, László Terézia, Lerch Etelka Mária, Madarász Pál György, Malinóczki Mária Erzsébet, Mittrpach Judit Zsuzsánna, Molnár György Imre, Molnár József Sándor, Molnár Margit, Nagy Kálmán Csaba, Pónyi Zoltán Dezső, Sikerle Katalin, Sír Erika Ágnes, Szabó János Lajos, Titkos Gyula József, Tóth Katalin Gizella, Veres Ibolya

 

1962

A osztály

Osztályfőnök: Dr. Kíséry László

Balázs József, Bollók János, Dorkó János, Emődi János, Farkas Béla, Garami János, Geller Tivadar Ottó, Gerhard Emőd Kálmán, Glöckner Attila, Hernádi Lajos, Hidas Sándor, Jaczkó József, Káposztás István, Kiss Imre, Kovács Lajos, Kovácsik Sándor, Lukács Pál Tibor, Matherni Levente, Mikulyák László, Mogyorósi Imre, Molcsányi Gábor, Polcz Antal, Sajti Gábor, Stolár Vince, Szily József, Szklenárisz György, Tálas László, Tirpák Ferenc, Tóth András, Tózsa Rigó Zoltán, Vévári Attila, Villányi Zsolt, Vincze László, Zádeczki Sándor, Zemkó Attila

 

B osztály

Osztályfőnök: Soós Ferenc

Bacsó Gyula, Balogh Attila, Bartók György, Bán József, Csehil György, Csók Lajos, Csoma Tibor, Girhiny János, Heiner Zoltán, Mudri Tibor, Jeszenszki Attila, Kalapos György, Kató László, Károsi István, Kígyósy Zsolt, Kollarik István, Kolyankovszki Gusztáv, Kaza Tivadar, Kristóf János, Krompaszki Gyula, Máthé Botond, Megyeri Mária, Menyhért László, Mécs Ernő, Miklós Géza, Nagy Valéria, Réfi István, Sajó Ildikó, Sír László, Szanyi Sándor, Széczy István, Tóth Géza, Vámos Imre, Vágner Ottó, Vojtilla Jolán, Zózód István

 

C osztály

Osztályfőnök:Sólyom Dezsőné, Schrepler Márta

Antal Jusztina, Bencze Rozália, Bodnár Emese, Czakó Borbála, Csaba Mária, Csoó Ilona, Dobrozsi Erzsébet, Eichinger Ilona, Géde Magdolna, Hamvas Erzsébet, Hájer Ágnes, Hornyák Edit, Kiss Margit, Kocsis Piroska, Kovács Gabriella, Molnár Klára, 1. Molnár Mária, 2. Molnár Mária, Nagy Klára, Nádasi Erzsébet, Nyikes Margit, Sebesi Mária, Stern Ágnes, Stubnya Mária, Szabó Zsuzsanna, Szatmári Erzsébet, Szekeres Magdolna, Sztaner Katalin, Takács Zita, Vass Margit, Veres Rozália-Mária

 

D osztály

Osztályfőnök: Módis Árpádné

Almádi Mária, Bálind Ibolya, Berek Piroska Ibolya, Bodnár Anna Margit, Bózsik Marianna Cecília, Brém Éva Gizella, Buday Mária, Dankó Gizella Mária, Eördögh Ildikó, Éliás Mária Rozália, Fügeczki Anna, Grómant Márta, Gyalog Zsuzsánna Erzsébet, Hernádi Éva Mária, Hlavacsek Erzsébet, Horváth Anna Erzsébet, Iván Mária, Kaczvinszki Mária, Kaszaniczky Erzsébet, Kigyósi Margit Anna, Kurucz Piroska, Leányvári Ida, Leszkey Magdolna, Ligethy Lea Margit Klára Ilona, Marti Edit, Mezey Ildikó Judit, Mészáros Irén, Mészáros Mária Julianna, Példeák Mária, Rácz Marianna Zsófia, Sánik Gabriella, Schmidt Elvira, Strausz Erzsébet Mária Krisztina, Szaniszló Ágnes Julianna, Szarvas Erzsébet, Tóth Éva Rozália, Török Éva Zsuzsánna, Török Ibolya, Varga Katalin, Vid Annamária, Wolf Márta Gizella Irén, Zágonyi Ágnes

 

1963

A osztály

Osztályfőnök: Bánk László

Barna Géza, Baska György, Bodó Zsolt, Botos Éva, Briczky Tamás, Buday Katalin, Csató Piroska, Csécsi István, Daruka Judit, Emőke Mária, Farkas Ferenc, Haffner László, Ilniczki Katalin, Jenei Katalin, Jerga Gyula, Kántor Viola, Kerekes Judit, Kertész József, Kiss István, Kláben Ágnes, Kovács Katalin, Králik Katalin, Kristóf Ilona, Leczó Miklós, Lipták-Szvitán Julianna, Márton József, Molnár István, Molnár János, Molnár Sándor, Nemes Klára, Pázsit Mária, Páva Gusztáv, Román Sándor, Solymosi Márta, Somfai Márta, Strausz Sándor, Szabadkai Gizella, Szabó Ilona, Szabó Mária, Szilágyi János, Szondi Mária, Szűcs Zsolt, Tolcsvai Rózsa, Tóth István, Vadas József

 

B osztály

Osztályfőnök: Meskó Sándorné

Antal Erzsébet, Balkányi József, Bauer Ágnes, Bozsán Erzsébet, Cekeházi Éva, Csemeghy Mária, Cserpák Mária, Felföldi Erika, Gönczy Mária, Groszkopf Márta, György Péter, Hegedűs Zoltán, Hornyánszky Erika, Jankovich Márton, Juhász Péter, Kolozsvári István, Kozma Lujza, Laczka Ágnes, László Imre, Lehóczki Béla, Lőrinc Sándor, Maklári Éva, Mészáros Ágnes, Molnár Gabriella, Mórcsák Edit, Nagy István, Novák Mária, Nyitray Péter, Podkorányi Márta, Rácz József, Rontó Dorottya, Roósz Ilona, Sajó Attila, Szabó Barna, Szabó László, Szilágyi Erzsébet, Tóth Géza, Török Lajos, Vilimszky Emőke

 

C osztály

Osztályfőnök: Kun Lajos

Adamovics László, Actnőder András, Bíró Ildikó, Bosnyák György, Bulla László, Buris Mária, Deme Mária, Dobai Ferenc, Gál Márta, Gál Sarolta, Gellért Annamária, Gimesi Mária, Fejedelem György, Herendi Károly, Jászó Márta, Juhos Anna, Kassai Katalin, Káposztás László, Kinizsi Aranka, Kovács Anna, Krakos János, Kucsinai Jolán, Liptai Edit, Lőrinczi Olga, Lukács József, Matiscsák Béla, Németh Gyula, Orto Attila, Pátkai Jenő, Szabó Irén, Szegedi Győző, Tóth József, Vadnai László, Varga Béla, Venczel Ida, Vígh Gizella, Unicze Gizella, Zámba Mihály

 

D osztály

Osztályfőnök: Radits Erzsébet

Angyal Katalin, Balázs Dezső, Bánkuti Katalin, Bencsik Mária, Beregszáni Fonyi Szabó Judit, Csabalik István, Dócza Kálmán, Domonkos Julianna, Erdődi László, Füredi Ágnes, Huth Jenő, Jarács Judit, Káposzta Márta, Káposztás Ferenc, Kondás Andor, Kunsági Károly, Madarassi László, Matisz Anna, Mihályi Erzsébet, Müllmann Gizella, Nagy László, Neuhold Erzsébet, Orosz László, Pikó Tivadar, Réz Magdolna, Schupkégel Zita, Szakács Ferenc, Szilágyi Zita, Tóth Anna, Vas József, Veres Sándor, Vojtilla Marianna

 

1964

A osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Módis Árpád

Antal J. Judit Márta, Balla Erzsébet, Bemcsik Valéria Margit, Bíró Anna Margit, Bodnár Erzsébet Vilma, Bodnár Sándor, Dankó Miklós László, Darmó Eleonóra, Daubek Edit Klára, Dindoffer Margit Erzsébet, Dudra Erika Margit, Elek Ágnes Rózsa, Fényes Ildikó, Füsti Katalin Juliánna, Gedeon István László, Hencsel Katalin Ida, Horváth József István, Kakszi Edit Juliánna, Kovács Attila Imre József, Kovács Béla, Kovács László, Kovács Richárd Károly, Kulcsár Károly, Kulcsár Mária Irma, Kurys Tivadar Antal, Labancz Imre József, Mélypataki Magdolna, Ócsai Katalin Erzsébet, Papp Mária, Rabóczi Margit, Reitter Ferenc, Ruzsinszky Alice Ilona, Saád András, Sahin Sára Borbála, Simon Géza Tivadar, Stefán Erzsébet Judit, Szabó István Péter, Szolnoki Erika Judit, Tajti István Ferenc, Teleki Ferenc Szabolcs, Sz. Tóth László Lajos, Vass Irén Gizella, Vas Mária Piroska, Váradi Zoltán János

 

B osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Gárdus János

Antal Zsuzsanna, Bakos Éva Gizella, Balázs József, Baldóvszky Katalin Mária, Bobák Kornél István, Bocskai László, Bodnár Katalin Julianna, Borsodi Klára Ibolya, Csepák Mária Eszter, Dudás Éva Julianna, Fekete Mária Terézia, Festő Ilona Anna, Fialkovics Judit, Gazsó Erzsébet, Hájer Gusztáv József, Heinisch Zoltán, Hornyák Mária Anna, Kaminski György Román, Kasza László, Kerekes László Sándor, Kiss József, Kiss Margit, Kóródy József, Kovács Zsuzsanna, Kutasi Kornélia Zsuzsanna, Matisz Magdolna, Mócz Mária Ibolya, Németh Ágnes Jolán, Orencsák Márta Mária, Ruszti Géza, Sárai Judit Ilona, Simon Erzsébet Valéria, Smitkó Erika Valéria, Szabó Anna, Szabó Katalin Ilona, Szávai Ágnes, Szeghalmi Gyula Tibor, Szikra Lenke Márta, Szilágyi György Ferenc, Vasas Julianna, Volenszki Erzsébet

 

C osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Demeter Gyula

Árvai Katalin Ilona, Bánhidi Béla Dezső, Bíró Edit, Brever János, Buocz Enikő, Csontó Katalin Ilona, Dernai Edit Margit, Erdélyi Ágnes, Fodor Dorottya Julia, Fodor Klára, Földesi Piroska, Galambosi Bertalan, Galló Erzsébet, Gönczi Katalin, Hegyesi Edit Eszter, Hegyi László, Hidasi Ágnes Irén, Hornyák Jólán, Hudák Cyrill Terézia, Kovács Klára, Kósa Erzsébet, Kuthi Éva Zsuzsanna, Lakatos Zoltán János, Láng Géza Ágoston, Leskó Magdolna, Lippai Judit, Milicz Ilona Margit, Molnár József, Molnár Katalin, Nyírő Margit, Ország Katalin, Palágyi György, Polk Zsófia, Pribelszky Mária, Riskó István Sándor, Simkó István, Somossy Judit, Szatmári Zoltán Imre, Sztanev Károly István, Tátrai Tivadar, Várkoly Margit, Várnai Erika, Zsiros János

 

D osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Szabó Gyuláné

Bajusz József Endre, Bánvölgyi Erika Olga, Béres József Béla, Bordulák Attila János, Czakó Eszter Zsófia, Cserni Imre, Egyed Zsolt Jenő, Fabinyi Mária, Fifik Éva Erzsébet, Frigyik Mária Magdolna, Gaál Eszter, Gorondi Katalin, Gulyás István Gyula Károly, Ignácz Mária Ildikó, Imreh Lenke, Kalotai Katalin Terézia, Kosztelnik Mária, Kovács Miklós József, Lipták Éva, Lőrincz István, Lukács Sándor, Marusi Gizella, Mlinárcsik Sándor, Nagy Mária Ottílía, Sajgál Árpád, Schmidt Sándor, Simkó Zoltán, Székely Mária, Szondi Katalin Magdolna, Szuhár Zita Mária, Tamás Mária Márta, Tamás Veronika, Tomori Ilona Valéria, Varga Ilona, Veres Ferenc László, Zielem Ferenc Tibor, Zilai Imre, Szilágyi György

 

1965

A osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Sindel Imre

Babus Irén, Baráti Judit Erzsébet, Barna Péter András, Berki György, Csik Zsuzsanna Mária, Czirók Julianna, Egyűd Rozália, Gack György, Harangozó Márta Margit, Herendi László András, Horváth Julianna Margit, Hubai Lajos Zoltán, Jánosik Ilona Anna Mária, Juhász Ilona, Kaltenbach Éva Anna Mária, Kánya László Gyula, Kofler László József, Kondás László Tibor, Káródy Katalin Julianna, Krajcsovics Judit Ilona, Kriston Hajnalka Klára, Krusniczky Ervin József, Ládi Katalin Zsuzsanna, Márton József István, Molnár Éva Erzsébet, Molnár Mária Gizella, Mosanyi Enikő Éva Julianna, Orosz Irén Mária, Papp Veronika Róza, Rakaczi József, Rakács István József, Szolári László Béla, Tóth Ilona, Tóth Margit Magdolna, Vancsák Veronika, Veres Gyula, Víg Kiss Péter Pál

 

B osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Németh Lívia

Pánvölgyi Zsuzsanna, Csók Ilona Margit, Dányi Attila Árpád, Dienes Borbála, Foncsik Mária Rozália, Fenyvesi István, Fodor Béla József, Gáspár Magdolna Mária, Harczos Attila, Hegedűs Judit Mária, Horváth Erzsébet Judit Ágnes, Huszár József, Jenkei Ágnes, Kaczkó Erzsébet, Kavesánszki László, Kazár Éva Erzsébet, Kovács Zsuzsanna, Losonczi Magdolna, Mogyorósi István József, Molnár Gábor László, Nagy János, Puskás Gábor, Serege Gizella Mária, Stehlik Tünde Mária, Suller Attila Károly, Szabó Antal János, Szilágyi Imre, Szitovszki Béla, Ternák Ferenc, Tóth Cecília Jolán, Tóth Katalin, Tóth Levente László, Veláczki Mihály Péter, Veres Mária, Víg Péter Imre

 

C osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Pál Istvánné

Adorján Ida Éva, Altnőder Béla Károly, Andráskó Hugó, Bálint Julianna, Bor Klára Ibolya, Brongel Mária, Bulik Mihály, Enyedi Gyula, Forói Gábor Pál, Gönczi Erzsébet, Gulyás Zsuzsanna Katalin, Gyökér Gyula István, Horváth Ágnes, Jees Katalin Terézia, Kovasánszki Erzsébet, Károlyi Ilona, Kiss Etelka, Kiss Tamás, Kökény Béla István, Kricsfalvi Péter István, Láta Gizella, Lenkey Katalin, Nagy Emma, Nagy Judit, Nagy Zoltán Imre, Nyitray Dezső István, Pásztor Mária, Prínyi Gábor Imre, Rászlóczki Éva, Reitter Mária Ilona, Szabó Márta, Szoboszlay István, Tótfalvi Imre András, Tóth Judit Erzsébet, Tóth Katalin, Ujlaki Valéria, Varga Mária, Vágó Brigitta Mária, Zaránod Lajos, Zselinszki Tibor József

 

D osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Dr. Földesi Istvánné

Béres Jozsef, Bíró István, Csíkos Katalin, Ebengényi Edit, Galuska László, Jakab Anna, Kalafusz Erzsébet Terézia, Kalóz Ferenc Tamás, Kálmán Éva Anna, Kisáry Pál, Kiss Erzsébet, Kiss Mária Magdolna, Kiss Zsófia, Kozmány Attila, Krakovszky István, Lakatos Attila Árpád, László Blanka, Lőcsei Mária Erika, Makó Ferenc István, Molnár Ilona Éva, Monori Lajos Antal, Mudri Lajos, Nádasi Ildikó, Nemcsok Dezső, Oravecz Mária, Pasztuzák Anna, Rajczi Erzsébet, Simon Ernő Géza, Solymosi Mária, Stehlik Péter György, Stramszki Ágnes, Urbán Béla, Varga Ferenc, Veres József Lajos, Wildmann Gizella

 

E osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Molnár Róza

Adorján György István, Anday Judit Juliánna, Avar Ferenc, Balázs Dénes György, Csomor Mária Erzsébet, Gál Éva Erzsébet, Gál József István, Hlavacsek Ilona, Kallós István György, Kiss Gizella, Kopcsó Ida Zsófia, Lintner Ferenc István, Lukács Gusztáv József, Molnár István János, Móra Zoltán Gyula, Rónai Miklós, Ruskó Erzsébet Borbála, Sajgó Éva Irén, Szabó Árpád, Szelei Zoltán Tibor, Szemán Ágnes Zsuzsanna, Sziklai Erzsébet Mária, Utry András, Varga Dezső, Varga Tamás Zoltán

 

1966

 

A osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Kiss András

Boda István László, Bodnár János, Borsodi Sándor Károly, Csege Géza, Farkas István Ferenc, Fegyó Tibor Dezső, Halas Csaba Dezső, Harsányi István Béla, Horváth György, Horváth László, Kaukes István Géza, Kovács József, Krakovszky István, Ladányi József, Lenkey Katalin, Miklós Gábor György, Molnár Antal Pál, Oláh Gábor Miklós, Oszkó László Gábor, Papp Tibor, Polyánszky László István, Stolár Pál Antal, Szabó István, Szabó László István, Szaniszló Sándor János, Szanyó Sándor Ernő, Szász-Titus László, Szegi Tamás Lajos, Takács György, Türk László István, Varga Géza Kálmán,

 

B osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Módis Árpádné

Baska Edit Erzsébet, Czelláth Irén Mária, Fodor Irén Erzsébet, Glöckner Katalin, Hárnás Ágnes, Juhász Mária, Káli Katalin Mária, Kiss Ildikó Mária, Kolozsvári Katalin, Kühn Anna, Majoros Ilona, Matesz Irén Zsuzsanna, Molnár Erzsébet, Nagy Anna Adél, Pere Anna Rozália, Pió Magdolna Judit, Pócsi Klára Erzsébet, Puskás Marietta, Reményi Gizella, Sebestyén Dorottya, Szalai Ilona, Szókolyi Piroska, Szuhay Julianna Rozália, Tircs Mária Julianna, Tóth Erzsébet Katalin, Tóth Mária Katalin, Tóth Piroska, Ujházi Márta, Veigli Eleonóra Anna

 

C osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Kamarás Istvánné

Apjok Ildikó, Barkai Valéria Anna, Benke Judit Alma, Bordás Ilona, Bulyovszky Mária, Csákvári Ágnes Zsuzsanna, Fedák Irén, Figuli Mária Erzsébet, File Gizella Mária, Gaál Lenke, Gazdag Piroska, Hajdú Klára Erzsébet, Hamar Judit Gizella, Hájer Sarolta, Javorek Jármila Erzsébet, Jászka Éva, Kinizsi Albina, Koppándi Ilona, Korpás Katalin, Kovács Gabriella Katalin, Ladányi Erzsébet, Lukácsik Gizella Klára, Nagy Mária Ilona, Papp Éva, Rajcsuk Mária Emília, Rádler Ilona Sarolta, Rusznyák Erzsébet, Szegfű Etelka, Szelekovszki Ágnes, Szidor Erzsébet Irma, Szívós Évi Erzsébet, Takács Ilona Terézia, Vercsik Etelka, Virág Éva Rózsa

 

D osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Túrmezei Pál

Barva György, Bányiczki László, Domonyik Ferenc, Dudás István Ferenc, Együd István, Kiss Tibor, Kiss Zoltán Imre, Laczkó László Árpád, Molnár Bertalan, Molnár József Sándor, Máté István, Nagy Béla, Rácz József Sándor, Répási János Ferenc, Szalay Gyula, Szamosfalvi József, Szanyi Péter, Szkiba István, Takács István József, Tóth Nándor Péter, Vári Tamás

 

E osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Weszprémy Jenőné

Annus Éva, Ágotai Mária Julianna, Balog Tibor Tamás, Csuhaj István, Demeter Csongor Gyula, Farkas Edit, Fehér Endre, Galambosi Márta, Garadnai István Ferenc, Hardonyi András Imre, Hámorszki Emília Erzsébet, Hegedüs-Bite Ferenc, Horváth Gyula, Juhos Éva Márta, Kelemen Gábor Béla, Keresztes Nagy Tibor, Kiss László Sándor, Kolumbán Edit Rózsa, Konczvald Barnabás János, Kotsis Katalin, Kovács Ferenc Orbán, Kőhalmi Lenke Mária, Kőszegi Julianna Mária, Karsznai József Sándor, Kunt Ernő, Lassu Éva Katalin, Molnár Éva Katalin, Palkó Ágnes Katalin, Panigay Szabolcs Béla, Peja Angella, Petendi Zsolt László József, Rimán János, Sándor Lajos Csaba, Simonyi Ágnes Piroska, Strohner Orsolya Olga, Szende Károly Oszkár, Szendi László, Szombati Julianna, Taba József Benő, Tóth István, Truppolai Tibor Lajos, Varga Béla, Vincze László

 

1967

A osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Szepesi László

Árvai Károly, Bartku Gyula, Béres László Ferenc, Bodnár Bertalan Imre, Csatlós Ferenc, Csontos János László, Dunai László Béla, Farkas György Gábor, Fülöp László, Fűri Rajmond, Jeney Imre, Jenei Lajos, Jurácsik József, Kozák Tamás Ferenc, Leskó Ferenc, Lőrincz István, Máté József, Mátyás Zsigmond, Ormai Péter, Radóczi Béla András, Rejtő László Sándor Albert, Svéda György László

 

B osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Radits Erzsébet

Belencsák István, Budai Béla, Fehér Lukács, Gaszner László Béla, Gőz János, Hallgató László, Holbusz István Béla, Jenei Szilveszter, Kakszi Edit Julianna, Katona László, Molnár István, Nagy László, Nagy László Ernő, Réz János József, Rozsnászki Péter György, Ruszthi Károly Péter, Szárnya Attila, Tallósi Zoltán Béla, Tóth Zoltán, Turcsányi Gyula, Vasas Ferenc Sándor, Vámos Olivér, Vámosi Antal Sándor

 

C osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Kamarás Istvánné

Benkő Judit Ágnes, Béres Ágnes Irén, Bor Edit Ilona, Borsodi Magdolna Matild, Daróczi Judit, Dévényi Valéria Mária, Erdei Ágnes Margit, Erdős Adél Edit, File Valéria Anna, Fridel Ilona, Horváth Zsuzsa, Hudák Erzsébet, Iványi Ilona, Jászay Sarolta Marianna, Kalóz Zsuzsanna Márta, Kázár Ilona Anna, László Gizella, Lovas Ágnes, Lugosi Katalin Olga, Miknyóczki Mária Erzsébet, Molcsán Judit Márta, Mudri Sára Klára, Nagy Éva Anna, Nagy Éva, Nemcsok Zsuzsa, Oroszlán Ágnes Zsuzsanna, Papp Irén, Perjési Ilona Anna, Póta Mária, Solymosi Zita, Stehlik Márta Katalin, Varga Márta Erzsébet

 

D osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Bogdán Anna

Bagos Zsuzsanna Mária, Barna Márta Ilona, Bazi Erzsébet Jolán, Béres Ágnes Mária, Bulik Katalin, Chalupa Anna Mária, Csomor Éva, Frigyik Katalin Mária, Galamb Mária, Hargitai Ágnes, Horváth Ágnes Erzsébet, Jakubcsó Márta Erzsébet, Juhász Mária Magdolna, Kázár Judit Ilona, Kis Julianna Zsuzsanna, Kiss Erzsébet Margit, Macsók Ilona Katalin, Matiscsák Ágnes Mária, Mihályi Valéria, Mócz Márta Gizella, Offertálek Magdolna, Paál Katalin, Papp Ibolya Erzsébet, Pozsonyi Klára Ágnes, Puskás Mária, Serfőző Erzsébet Ildikó, Tóth Ilona Margit, Weiling Mária Olga, Weisz Judit

 

E osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Dr. Kiséry László

Barkai Ilona, Bártfai Katalin, Bulyovszky Zsuzsánna, Csabai Magdolna, Futó Mária, Füleczki Erzsébet, Gádosi Sára, Idesz László, Janka Géza, Kaczkó Klára, Kakadi Kiss Margit, Kádas Éva, Kerékgyártó Erzsébet, Kertész Veronika, Kovács Zsuzsanna, Lőrinc Éva, Majorosi Ida, Mogyorósi Edit, Nagy Ágnes, F. Nagy Gabriella, Négyesi Mária, Pál Gizella, Sebő Katalin, Szabó Katalin, Szabó László, Szaniszló István, Szegedi Margit, Szűk Éva, Sz. Tóth Magdolna, Török Magdolna, Tulák András, Varga Erzsébet, Veres István

 

1968

A osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Demeter Gyula

Derecskei Attila, Fazekas András, Fülöp Ernő, Kalocsai Éva, Képes János, Kiséry Zoltán, Kiss Katalin, Komlóssy Attila, Lénárt Endre, Pszota Gábor, Simon István, Sneider Mária, Spisák Imre, Suba Irén, Szemán Margit, Tóth László, Tóth Zoltán, Truppolai Erzsébet, Turai Mária, Zvolenszki László, Zselenszki Mária, Gáspár Erzsébet, Héthársi Ágnes

 

B osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Breznay Gyuláné

Balla István, Bajusz Terézia, Bódogh Imre, Czupper András, Demeter István, Hajdók József, Heinzich István, Hornyák Piroska, Kántor Tibor, Kecskés Anna, Kerekes Béla, Kerékgyártó Ida, Lenkey Zsuzsanna, Majoros Margit, Mikó Ilona, Molnár Mária, Nemcsák Erzsébet, Ormai Gyula, Ostorházi István, Pálmai László, Pető Sándor, Szederkényi László, Truzsi József, Zsebik László

 

C osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Gárdus János

Arnóth Klára, Berki Mária, Bodó Sarolta, Büdi Ilona, Csurkó Katalin, Ercsei Katalin, Figuli Ilona, Garadnai Erzsébet, Gál Henrietta, Hevesi Ágnes, Hojevácz Erzsébet, Kamernyiczki Klára, Keresztény Mária, Krajpos Ildikó, Krajpos Katalin, Móré Árpád, Panyik Edit, Polaneczky Márta, Radler Mária, Regőczi Katalin, Simkó Margit, Simonyi Erzsébet, Székely Katalin, Szitka Ágnes, Pernák Magdolna, Tékes Erzsébet, Tomori Márta, Tóth Éva, Tóth Gizella, Újvári Mária, Varga Edit

 

D osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Módis Árpád

Andrejkovics Margit, Barczi Erzsébet, Beregszászi Katalin, Béres Irén, Csató Erzsébet, Csősz Ilona, Dániel Lenke, Farkas Katalin, Fehér Klára, Fridel Anna, Frigyik Ágnes, Galambos Erzsébet, Gede Ildikó, Gelák Mária, Ibrányi Erzsébet, Kapui Erika, Katona Edit, Kotsis Erzsébet, Lehner Julianna, Lukács Erzsébet, Nádasi Ibolya, Réti Gabriella, Rózsa Margit, Vas Ilona, Zombor Anna

 

E osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Peller György

Antal Imre, Békés Gábor, Bartus András, Csocsó József, Farkasóvszky Mária, File Katalin, Fodor József, Gaál Gyula, Gyökér István, Halász Sándor, Honvári Éva, Koszta Erzsébet, Kovács Adél, Magócsi Mária, Malcsófszki Erzsébet, Mihalik Ágnes, Molnár Anna, Oláh József, Ruzsinszky Zoltán, Simkó András, Sóvári Gábor, Sóvári Zsuzsanna, Süttő Ferenc, Tasi János, Totok Péter, Tóth Béla, Varga Judit

 

F osztály- Matematika-fizika és francia tagozat

Osztályfőnök: Fábián József

Bán Ágnes, Bodnár Katalin, Bordás Irén, Erdő Mária, Félegyházi Árpád, Garai István, Görömbölyi Zsolt, Halasi József, Horváth Kázmér, Hutter Zoltán, Kacsír Géza, Kovács Ibolya, Kovács József, Kovács Judit, Kovács Kálmán, Krizsán Gusztáv, Kurdics István, László Ildikó, Markovics Sándor, Marosi Lajos, Mészáros János, Német Ágnes, Orosz Éva, Orosz Zsuzsanna, Pásztor Gyöngyi, Rittenbacher Ödön, Rolek Gábor, Sólyomi Róbert, Stark László, Szabó Károly, Szabó Katalin, Szabó Zsuzsanna, Szalóczi Emilia, Székely Béla, Székelyfalvi Zsuzsánna, Temesi József, Turkoly Gabriella

G osztály

1966-ig két osztály volt: F (osztályfőnöke Fábián József tanár úr) és G (osztályfőnöke Bagoly Lajos tanár úr). Az 1966/67. tanévben összevonták a két osztályt, osztályfőnökük Fábián József.

 

1969

A osztály- Matematika-fizika szakosított tantervű osztály

Osztályfőnök: Molnár Róza

Bodnár József, Bulyovszky Éva, Bükkfalvi Mária Gizella, Deák Kálmán János, Diószegi Marianna Éva, Dósa Imre, Farkas István Béla, Forrai Marianna, Gyarmati György, Gyüjtő Vilmos, Hart Erzsébet Éva, Hegedűs Ferenc Tamás, Kanya Antal, Kolyvek Mária Magdolna, Kozaróczy Károly László, Kőrösi Zoltán János, Lang Éva, Mátrai Gyula József, Medveczky György, Mohila István Zoltán, Mohila Károly József, Nagy Sándor Ede, Obbágy Mária, Patak Iván, Perjés Katalin Gabriella, Petró Gyula Lajos, Simig László István, Soós Zoltán, Szabados Péter, Szabary Ildikó Sarolta, Ternák Ilona, Varga Katalin Éva

 

B osztály- Francia tagozat

Osztályfőnök: Sindel Imre

Balogh Gizella Ilona, Barna Éva, Bogár László Miklós, Bollók László István, Bukovics Mária, Dobronyi Ibolya, Dovák Zsuzsanna, Holló Magdolna Margit, Hollós Katalin, Kamarás István, Karászi Ágnes Irén, Kecskés Gizella, Kovács Katalin, Marosvári János, Mádai Sándor Jenő, Rácz Judit Rózsa, Tompa Ildikó Ilona, Tóth Klára, Ujvári Gabriella Ilona, Virág Ildikó Zsuzsánna, Vityi István Gábor, Weigert Ilona

 

C osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Németh Lívia

Bellovics Ilona, Csongrádi Katalin, Dabóczy László, Daruka Cecília, Dremmel Éva, Gundel Katalin, Gyarmathi Mihály, Hegyi Géza, Hódi József, Jakab Péter, Kernács Katalin, Kiss Erzsébet, Kiss Lujza, Koleszár Erzsébet, Konczvald Ágnes, Korbacska Mária, Mádai Cecília, Mandl Gyöngyi, Matiscsák Ilona, Mizsik Valéria, Müller Mária, Nagy Róza, Papp Károly, Póta Erzsébet, Rajda Mária, Rátkai Mária, Sárközi Ilona, Scharf Ibolya, Sirokai Katalin, Székely Zsuzsánna, Takács Margit, Török Sándor, Varga Klára

 

D osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Dr. Földesi Istvánné

Bartók László Béla, Bíró Zita, Bohoczki József, Derhosich András Lajos, Dobos Éva Eszter, Fincziczki Ágnes, Fortuna Anna, Gál Imre, Illés Erzsébet, Kanócz Sándor József, Kenderesi Anikó, Keresztesi István Gyula, Kovács Imre, Lénárt Lajos, Lugosi Éva Valéria, Macsuga István Ferenc, Margitfalvi Ágnes Magdolna, Molnár Zsuzsanna, Nagy Gábor János, Nevelits László Kálmán, Oláh Eleonóra Gizella, Pap Márta, Polacskó István, Stubna Mária Rózsa, Süveges Lajos, Tóth Katalin Gabriella Ida, Tóth Magdolna, Varga Sándor, Vígh Margit Magdolna, Zelena István, Zsihovszky Mária Veronika

 

E osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Pál Istvánné

Akácz Zsuzsanna, Barát Mária, Borbély Éva Ilona, Burai Éva, Farkas Gabriella, Földes Zsuzsanna Terézia, Galló Katalin Anna, Jakab Barna Dénes, Kaáli Barnabás, Kádas Borbála, Kálna József István, Kocsi Zsuzsanna, Kocsis András, Kormány Zsolt, Kozsil Ágota Erzsébet, Leskó Erzsébet Katalin, Orliczki Márta Klára, Rémiás Piroska Magdolna, Sajti Margit Magdolna, Schulcz Gabriella, Sebesi Éva, Sebők Katalin, Simon Gyula, Skripecz Ilona Erzsébet, Soltész Irén, Somogyvári Gyula Ferenc, Szabó Anna, Szabó Éva Mária, Szántai Judit Zsuzsanna, Tóth Erzsébet Gizella, Tóth Klára, Tóth Márta, Tóth Piroska, Török Erzsébet Mária, Uti Éva Elvira, Vincze Mária Ágnes, Wolf Gusztáv Imre, Zámborszky Lajos

 

1970

A osztály- Matematika-fizika szakosított tantervű osztály

Osztályfőnök: Kiss András

Ács Piroska, Berényi Katalin Judit, Béres Antal, Bihary Gyula, Bodnár Béla József, Bodnár Katalin Judit, Fábri Irén Margit, Fekete Kálmán, Garami László Tamás, Gyimesi Marianna, Halasi György, Hallgató Ferenc István, Hriczó Márta, Iván Zoltán László, Juhász Sándor, Kalocsai Ágnes Anna, Kerékgyártó Mária Magdolna, Korcsmáros Erika, Kovács Mária Katalin, Kupecz Aranka, Lakhegyi István György, Lévai Rudolf, Milos János, Nemes Ágnes, Rémiás János József, Sohajda Béla, Szakács Éva Ágnes, Szatmári János Pál, Szentesi Mária Terézia, Tóth László, Vasvári Éva

 

B osztály- Francia tagozat

Osztályfőnök: Sindel Imréné

Balázs Tímea Sára, Bokor Katalin, Dani Magdolna Mária, Deninger Zsuzsánna, Fodor Dénes, Gardig Sándor, Hajdu Sándor, Havasi Vilma, Lukovszki Judit Anna, Máté László János, Mellnik Katalin, Mélypataki Mária, Minarik György, Popróczky Klára Erzsébet, Simkó Gyula József, Simkó László József, Szabó Ágnes, Szabó Katalin, Szántó László, Taba Zsuzsanna Matild, Totok János, Tóth István József, Tucsek Anna Mária, Varga Zoltán, Vágner Lajos, Vörös Zoltán Elemér, Weiling Olga Róza, Záhorszky Ágnes Éva, Zsáry Judit, Zsíros Gábor

 

C osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Oláh Katalin

Baksay Erika, Barna Éva, Beleznay Mária, Birinyi József, Czupper Mária, Csendes László Mihály, Cserven Klára Irén, Daragó Mária Zsuzsanna, Ditz Erzsébet Etelka, Dunay Éva Mária, Gelsei László, Godó László, Kiss Katalin, Kromcsik Margit, Kunsági Nóra, Lengyel Anna Magdolna, Molnár Judit, Nagy Katalin, Nagy Sándor, Németh Ilona, Oláh Katalin, Szabó-Sándor Piroska Mária, Simánszki János, Simkó Gizella, Sturm Klára Ibolya, Sütő Marianna, Szabó Erika Ildikó, Székely Béla, Szilágyi Sándor, Szögedi Ákos, Vas Katalin Mária

 

D osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Peller György

Adorján Katalin Erzsébet, Barla Sándor István, Blaha Mária, Bujdos Zsuzsánna, Csanálosi Magdolna, Fényes László, Gábori Gizella, Hőrich József, Jenei Márta Magdolna, Kopcsó Zsuzsanna Márta, Kosik Anna Ilona, Kovalcsik Lenke Mária, Lénárt László János, Lenkey Mária Katalin, Magyar Vilmos Géza, Margóczi Erzsébet Ilona, Molnár Mária, Pásztor Ilona, Schalkáz Éva, Schmidt Magdolna, Somodi Mária Sarolta, Stehlik Ágnes Ilona, Tarcai Anna Mária, Tóth András Gábor, Vad Mária Terézia, Váradi Erzsébet Terézia, Váradi Éva, Wildmann Márta

 

E osztály- Általános tantervű

Osztályfőnök: Szabó Gyuláné

Fazekas Jolán, Katona Etelka, Kovács Éva Erzsébet, Lekner Gizella, Molnár Terézia, Nagy Valéria, Németh Magdolna, Pluhár Erika, Sajgó Erika Edit, Sikó Erika Jolán, Szakács Judit Mária, Szammer Zsuzsanna, Varga Edina, Varga Erzsébet, Váradi Irén