Cím: 3534 Miskolc
Kiss Tábornok u. 42
suli@dig-misk.sulinet.hu
Telefon: (46) 370-701
Öregdiákok 1951-1960

1951

Osztályfőnök: Szabó Gyula

Benyó Rudolf, Csáki József, Héjja Sándor, Iski Károly, Jakoby Vincze Vilmos, Kaló Imre, Király Géza, Kovács István László, Kovács Zoltán, Nagy Gyula, Oravecz János, Oszlányi Miklós, Pázsit János György, Prókaj László, Pusztai Miklós, Rákóczi Béla, Solt Dezső, Soós László, Szőnyi Elvira Mária, Takács Zoltán, Vágvölgyi Oszkár Vincze

 

1952

Osztályfőnök: Szepesváry Pálné

Baán Emil, Bakonyi József István, Balázs Aladár István, Borbély József Lajos, Dévai György Rezső, Dobozy János Béla, Gedeon Emil Gábor, Gersei István, Hankó Béla Sándor, Jener Mihály, Kovaliczky Ilona Mária Magdolna, László István Gyula, Letek János Jenő, Lóránt Ilona Valéria, Menner Iván, Najsli József, Novák József Ottó, Pente Antal, Perényi Miklós Károly, Pongó Aranka, Sajgál Dénes Károly, Sajó Aladár Gyula, Sebők Zoltán, Surovszky Oszkár Kálmán, Takács Zoltán, Valkó Lajos, Vizy György László

 

1953

A osztály - Humán tagozat

Osztályfőnök: Benkő László

Barla Oszkár, Barth Márta, Beszeda Gáspár, Broszmann Zsófia, Csorba Judit, File Mária, Gál István, Görzsöny Erzsébet, Huszár Éva Mária, Kelemen Veronika, Kis Judit, Komora István, Koren Gábor, Linkesch Éva Mária, Matyuka Janka, Menner Sarolta Margit Ilona, Nagy Éva Rozália, Nagy Márta Mária, Páldeák Éva Mária, Rusz Katalin Jolán, Schmidt Sára, Schmeider Etelka, Topscher Zoltán Ede Rezső, Üveges Zsuzsanna, Viktor Éva, Zeithaml Judit

 

B osztály - Reál tagozat

Osztályfőnök: Nádasdi Irén

Barkóczi István, Beránek Ervin, Dvaják János, Éles Béla, Fazekas Margit, Fórisch Pál, Fülöpp Mária, Garadnai László, Halmi Gyula, Hercsik István, Jablonovszky Eleonóra, Jakoby Mária, Judt Mária Ilona, Kenesi István Károly, Kirschner Mihály, Klein Julianna, Kocsis János, Lajkó Antal, Lakatos Teréz, Lang László, Lang Valéria, Marton Ágnes, Mogyorosi Katalin, Nagy József, Németh Ottó, Novák József, Pázsit Zsuzsanna, Simonváros Gyula, Soós Imre, Szanyi Béla, Szeghy Éva Jolán, Tasnádi Margit Olga, Tárkányi Sándor, Tóth Eszter, Tóth Gábor, Varga Sándor, Vass Ilona, Volosinovszki Zoltán, Winkler Katalin

 

C osztály

Osztályfőnök: Weszprémy Jenőné

Arnóth Sára, Balogh István, Bartha László, Baska József, Berzy Árpád, Bérces Éva, Boda Julianna, Bodolai István, Bordás Imre, Csacsovszky László, Csernyán József, Czapák Tivadar, Dobozy László, Erdélyi Katalin, Füredi Oszkár, Geller István, Hirtling Mária, Hütter Attila, Jeney Vilmos, Kiss Ilona, Kis Zoltán, Krájcs Gyula, Latzkovits Ágnes, Menner Ödön, Nagy József, Oravec Zoltán, Pálosi Éva, Pásztor Lajos, Rózsa István, Somosi Jenő, Tóth Edit, Tóth Lajos, Török Valéria, Tusay Zoltán, Urszin Sándor, M. Varga Ernő, Vas Jolán, Vas Ottó, Vissy Károly, Zsigmond Ferenc

 

1954

A osztály - Humán tagozat

Osztályfőnök: Zavadzky Gusztávné

Balázs István József, Béres Alfréd, Bordulák Zoltán Árpád, Boronkay Katalin Erzsébet, Boross Géza, Csehil Éva Mária, Dicső Zsuzsanna Margit, Dukát Ilona Hilda, Fülemüle Dorottya Margit, Héjja Mária, Hütter Vanda, Kaszab Mária Valéria, Király Lilla, Kladiva Éva, Klész Magdolna, Kozma Zsuzsanna, Krajcsi Edit Erzsébet, Ligethy Lívia Sarolta, Matula Edit Margit, Molnár Katalin, Nagy Katalin, Novák András, Pálos Mária Anna, Podrczky Ilona Emma, Saád Katalin Sarolta, Sajgál Katalin Mária, Sidló László József, Simkó József, Stenczel Gizella Szidónia, Szabó Katalin, Újság Piroska Éva, Urszin László, Varga Edit Julianna, Vermes Vilma Albina

 

B osztály - Reál tagozat

Osztályfőnök: Bárány András

Abonyi Ildikó Ágnes, Bodnár Klára, Csömöri Vilma, Elek Tamás, Jakó Ilona Etelka, Klucs László, Lükő Katalin, Pázsit Ágnes Katalin, Rákosi Tibor, Rátvay Ibolya, Schiller József Oszkár, Simkó Szilvia, Soltész Imre, Szabó Éva Mária, Szajlai Rafael, Szerdahelyi János, Szénási Gabriella, Vida Éva, Zigán Anna

 

C osztály - Reál tagozat

Osztályfőnök: Weszprémy Jenő

Batári János Pál, Béres József Ferenc, Buday Ferenc József, Chlumetzky Tamás, Dékány József, Füzedi Károly Imre, Heinz Béla, Iván György Ferenc, Kirschner Vilmos, Karsárik Nándor József, Kovács Endre Béla, Körmöczi György, Letrich György, Páldeák László Iván, Solymosi Zoltán Sándor, Szabó Kálmán, Telihay László Zsigmond

 

1955

A osztály - Orosz tagozat

Osztályfőnök: Radics Erzsébet

Agócs Ildikó, Baroch Ágnes, Bérces Katalin, Boross Judit, Choma Ágnes, György Katalin, Halász Margit, Kocsis Erzsébet, Kollár Izabella, Kovács Márta, Kuti Ilona, Lévai Éva, Matyuka Erika, Mikulnák Paula, Nagy Éva, Németh Erzsébet, Orosz Ágnes, Regős Margit, Terjéte Erzsébet, Tóth Erika

 

B osztály - Reál tagozat

Osztályfőnök: Bánk László

Bahor Valéria, Bokros Jolán, Dudits Olga, Fekete Klára, Fucker Ildikó, Futó Magdolna, Hadházi Róza, Hamza Julianna, Hegyi Edit, Hütter Elvira, Keller Teodóra, Lipusz Ilona, Mocsár Margit, Molnár Anna, Molnár Magdolna, Pfaff Éva, Pongó Ildikó, Schmieg Ágnes, Sós Mária, Szabó Éva, Szabó Ilona, Torjai Irén, Tulák Hedvig, Újj Mária

 

C osztály- Reál tagozat

Osztályfőnök: Dr. Szabó Gyula

Czapátz László, Egerer Frigyes, Faul Jenő, Haris Ferenc, Kalas István, Kalas László, Kiszela József, Komjáti Miklós, Kralicsek László, Letek László, Mádai Attila, Mérnyi Béla, Mihályfy Sándor, Novák János, Ónodi János, Radványi Imre, Sárai István, Sinkovics Béla, Szaniszló Árpád, Szirmay Tamás, Topscher András, Vas Sándor, Veszprémi János, Volosinovszki László

 

D osztály - Reál tagozat

Osztályfőnök: Törő Gábor

Bakos István, Berthóti Lajos, Bores Gizella, Bulik György, Demeter Tibor, Ferenczi György, Filló Sámuel, Hajdu Lajos, Kavecsánszki Gizella, Kálna Magdolna, Kotvász Edit, Köves Erzsébet, Lövei János, Mikola Klára, Palkó László, Szalay Zoltán , Szűcs Zoltán, Teschler Andrea, Tóbis István, Weiling Károly

 

1956

A osztály - Orosz tagozat

Osztályfőnök: Demeter Gyula

Boross Matild, Brenez Ibolya, Demkó Márta, Dobroczky Olga, Horváth Mária, Hupka Mária, Juhász Éva, Kapui Márton, Kádár Erzsébet, Kovács Erika, Kőhalmi Katalin, Krasznai Gábor, Lázsló Ferenc, Majdik Emma, Molnár Péter, Némethy Katalin, Oláh Erzsébet, Orliczki Frigyes, Ózsvári Mária, Pető Aranka, Piskó Imre, Pongrácz Erzsébet, Romenda Erika, Smizsánszky Gabriella, Szalontai Katalin, Száraz István, Szinvavölgyi Oszkár, Valkó Jacqueline

 

B osztály - Reál tagozat

Osztályfőnök: Szabó Gyuláné

Áfra Anna, Bajzát Margit, Bajzáth Róza, Budai Margit, Gadóczi Piroska, Gábor Gabriella, Gergely Zsuzsanna, Kecskeméti Gizella, Kisida Terézia, Kocsárdi Magdolna, Kovács Ilona, Kóta Lili, Kőszegi Emma, Köteles Éva, Molcsányi Anna, Nagy Ida, Pozsa Erzsébet, Sipos Ilona, Terebesi Etelka, Tóth Ilona, Veres Jolán

 

C osztály- Reál tagozat

Osztályfőnök: Dr. Kiséry László

Almási Tibor, Balogh Rudolf, Beszeda Zoltán, Emődi Barnabás, Judt István, Juhász Sándor, Kerekes István, Kistelegdi Ernő, Kolumbán Zoltán, Kőszeghy Gábor, Kruzsely Károly, Kurys Csaba, Laubert Miksa, Lenkei Lajos, Leidgeb László, Makay Dezső, Marosi Attila, Mierziva István, Ocsenás Tibor, Paul Ervin, Szabó Lóránt, Szamos Emil, Szente Béla, Trestyánszky Tibor, Tóth István, Velner Gyula, Weiling Gábor

 

D osztály - Humán tagozat

Osztályfőnök: Weszprémy Jenőné

Bácskay Julianna, Berek Mária, Birkó Éva, Bukó Emma, Dvorszky Borbála, Fenyves Edit, Fodor Judit, Gallovich Ibolya, Gémes Katalin, Gulyás Gyöngyi, Hütter Ilona, Imrecze Erzsébet, Incze Ilona, Kiss Irén, Kollár Judit, Kolos Éva, Kots Anna, Kovács Mária, Laboda Ilona, Mierziva Mária, Molnár Piroska, Nagy Erzsébet, Nagy Katalin, Peja Edit, Remenyik Lenke, Vissy Ágnes

 

1957

A osztály - Humán tagozat

Osztályfőnök: Weszprémy Jenőné

Barát Mária, Boksán Gyula, Blaskó Tibor, Cserhalmi Ágnes, Eiben Erzsébet, Gál András, Hartyányi Edit, Kaposi Erzsébet, Katona Edit, Kelchen Erika, Krisztián Ágnes, Lóránt Mária, Mihalecz József, Pavlanszky Ervin, Pócsik Mária, Radóczi Ilona, Rajczi Magdolna, Reményi Éva, Sercsik Ágnes, Stark Sára, Szabó Jolán, Szabó Lajos, Szénási Károly, Szilágyi Imre, Teslér Katalin, Tóth József, Tóth Magdolna

 

B osztály - Reál tagozat

Osztályfőnök: Németh Lívia

Albert Erzsébet, Andrási Ágnes, Ágotha Margit, Bánhegyi Ilona, Bernáth Julianna, Besenyei Veronika, Bonev Ibolya, Donga Erzsébet, Hájer Anna, Heczke Klára, Honti Marietta, Hosakenz Sarolta, Hungler Valéria, Jakab Rozália, Kaló Mária, Kiss Alíz, Kocsis Terézia, Lakatos Ildikó, Lopatovszky Ágnes, Rajkai Ildikó, Regős Katalin, Rudos Zita, Sárosi Mária, Svéda Jolán, Szerdahelyi Margit, Szél Éva, Técsy Ágnes, Tornesz Jolán, Zsigmond Éva

 

C osztály- Reál tagozat

Osztályfőnök: Nagy-Peti Zoltán

Borbély György, Csáji Attila, Csermely Antal, Csiszár Szilveszter, Csoport Barnabás, Földesi László, Gömöri László, Heinrich Béla , Heresz Ferenc, Hobora Béla, Imre László, Jónás Béla, Kalapos László, Kameneczky Béla, Kecskés Lajos, Kiss József, Kiszely Pál, Lakatos Mihály, Lakó Géza, Lehel Sándor, Mocsnik Alajos, Nagy Sándor, Németh László, Solymosi Vilmos, Szakszon István, Szaniszló Gyula, Szaszkó János, Szép Ervin, Szepsi Szűcs Levente, Tasnádi András, Varga Ferenc, Varga Zoltán

 

D osztály - Humán tagozat

Osztályfőnök: Burány János

Aranyosi István, Adám Klára, Ájus Gábor, Bacsai Mihály, Báthory Gábor, Bodnár Tibor, Borka Kornél, Dávid Olga, Dobozy Árpád, Drabon Ildikó, Galajda Anna, Garadnai Miklós, Garami Ottó, Gaszner Péter, Hajkó Margit, Kiss Angyalka, Kovács Katalin, Kovács László, Lantos Erzsébet, Léderer László, Menner Judit, Mészáros Sándor, Mincsik Lenke, Sass Katalin, Szamosi Magdolna, Szentendrei Klára, Szűcs Olga, Tuskó Miklós, Varga Valéria

 

1958

A osztály

Osztályfőnök: Kamarás István

Andó Lajos Berzi Piroska, Bihari Katalin, Bulik Judit, Dudits Anna Valéria, Földessy Mária, Gaál Edit, Gácsi István, Gyarmathy Sándor, Horpácsi Teréz, Járdán Gabriella, Jenet Imre, Kalmár István, Kiss István, Kocsa Klára, Kovács György, Kovács Judit, Kremniczky Irén, Lantos Mária, Lukács Lajos, Marusák Éva, Molnár István, Namesánszki Edit, Oláh Éva, Paraszka Ilona, Szerdahelyi Ilona, Szikora Katalin, Tóth László, Varga Ildikó, Weigl Erika

 

B osztály

Osztályfőnök: Dr. Dananay Lászlóné

Antal Mária Baráth Gizella, Barna Anna, Bánhegyi Ilona Valéria, Bujdos Márta Veronika, Fedor Anna, Gedeon Valéria Éva, Horváth Erzsébet, Hódi Zsófia, Juhász Mária, Kalász Lenke Gabriella, Kengyel Ibolya Judit, Klein Ida Mária, Kovács Györgyi Etelka, Kósa Edit Mária, Maczák Zsuzsánna, Madarassy Emőke Éva, Madarassy Erika Márta, Malomhegyi Piroska, Matisz Magdolna, Menner Katalin, Nagy Imola Irén, Polyánszki Erzsébet Ildikó, Rajcsuk Edit Éva, Sasvári Erzsébet Éva, Szelekovszki Éva Edit Mária, Tóth Judit, Uczekaj Ilona, Stojanov Ottilia Gabriella

 

C osztály

Osztályfőnök: Dr. Kiséry László

Alberti Imre Ágotha Tibor, Bencsik Valéria, Dévai Aranka, Dröszler Béla, Gáspár László, Greisiger Miklós, Hajdú Tibor, Hauk Éva, Ingoványi Ferenc, Jerszi Lajos, Jeszenői Emőke, Kalász Huba, Kamerman György, Kálna István, Képes László, Kiss Mónika, Kovács Imre, Kuthi Szabolcs, László Edit, Martincsák Mária Izabella, Máthé Csaba, Novák Attila, Rajkai Zsolt, Sajgál József, Seszták Sándor, Szilvási Gyula, Szekretár Zsolt, Szurovszky Erika, Takács Lajos, Várady Sándor, Vizy Ildikó, Vizslovszky Tibor Elemér, Weiling János

 

D osztály

Osztályfőnök: Tóth Kálmán

Almássy Antal Andrási Tamás, Barabás Zsuzsanna, Benyhe Éva, Demkó Sándor, Dudra Aranka, Etlényi Magdolna, Fodor Ottilia, Füredi Éva, Grausz László, Horváth Mária, Járó Erzsébet, Kolos Emma, Kozbacska Gyula, Köves Katalin, Kricsfalvi Jenő, Madarász Károly, Makár Tivadar, Mezei József, Molnár Katalin, Móricz Zsuzsanna, Nagy Péter, Nagy Zsuzsanna, Németh Ildikó, Ormai Ilona, Pásztor Győző, Petrovits Éva, Szabó Olga, Szalay Mária, Szoboszlay Ferenc, Sztahura Erzsébet, Takács Márta, Tóth Adrienn, Tóth Ilona, Vajna Judit, Várkonyi Erzsébet

 

1959

A osztály

Osztályfőnök: Kamarás István

Bakos István Bánfi Dóra Mária Gizella, Bodgál József, Császár Piroska, Csibi József, Domján Éva, Dukát Anna Ildikó, Farkas Zita, Fukk Ilona, Gombos Ilona Teréz, Gönczi Aranka, Hollósy Mária, Hunger Ilona Klára, Jánosi Péter, Juhász Judit Anna Margit, Juhász Teréz Margit, Kaszaniczky Magdolna Mária, Katona Ibolya Ilona, Kispál Erzsébet, Klemenik Ilona Irén, Kovács Julianna, Laubert Mária, László Katalin, Mérnyi Márta Valéria, Nemes Éva Aranka, Papp Terézia Irén, Pelles Gabriella Ibolya, Ráthonyi Éva Enikő, Sehirger Anna Mária, Sipos Klára, Sirk Károly, Szathmási Ilona, Szathmáry Király Erzsébet, Szemán Mihály Gyula, Szendrei Edit Mária, Volluer Zsolt Antal

 

B osztály

Osztályfőnök: Radits Erzsébet

Bánkúti Gyula Károly, Belicsák Erzsébet Anna, Dóta Mária Julianna, Bujkó Jola, Erdey Janna Irén, Földessy Attila Károly, Gulyás János Jenő, Hegyi Jolán, Hudák Piroska, Ivánka Mária, Jáger István János, Juhász Dénes Ede, Kaló Ilona, Kőrösi Erzsébet, Kúti László József, Lázár Stefánia Ilona Viktória, Leskó Emilia Terézia, Majtényi Sándor László, Medveczky Mária, Nagy Ágnes Ilona, Nagy Tamás, Nehoda Mária, Reményi Károly Antal, Rusznyák Mária Ildikó, Selmeci József Imre Árpád, Szabó István Miklós, Szabó Zsuzsanna, Szakalezai Mária Magdolna, Székely László, Szokolovszki Erzsébet Mária, Tálas Mária Jolán, Tóth Béla, Veláczki Éva, Veres Katalin Irén

 

C osztály

Osztályfőnök: Szabó Gyula

Ádám Endre, Bácskay László, Bártfai Sarolta Mária, Bíró Gábor, Csohány István, Dermondi Ágnes Ilona Márta, Esztergályos Gusztáv, Fedor Mária, Hamara József, Hegedűs Éva Erzsébet, Jankó Mária, Juhász Margit, Karvas Zoltán, Károsi Éva, Kolláth Klára, Komenda László, Korács István, Kőszegi Gábor, Lakatos Elemér, Lantos Béla Antal, Láda Edit, Ledniczky Árpád, Matyuga László Győző, Meskó Ilona Terézia, Muth Ágnes Mária, Pázsit Csaba Péter, Petró Mária Terézia, Sajó József, Szabó Ildikó Etelka, Tóth Miklós, Urbán Irén, Vas Éva Zsófia, Zágonyi Piroska

 

D osztály

Osztályfőnök: Bánk László

Bajáky Gábor Béla, Bartha Ilona Erzsébet, Báthori István Béla, Bella Benedek Bálint, Czibula Olga Mária, Drabon József Zoltán, Fehér Magdolna, Gaszner Ferenc György László, Hernádi Aranka Mária Anna, Juriss Ágnes Katalin Teréz, Kiss Árpád, Koschik Ilona, Krompaszky Tünde Mária, Morvai Róza Jolán, Orosz Csaba Antal, Panigay Ildikó Erzsébet, Sallay Karin, Sér Ildikó Edit, Solymosi Márta, Solymozi Sándor Jenő, Szabó Emőke Jolán, Szabó Zsófia, Szatmári Zoltán, Száraz Dalma, Szentendrei Nándor László, Szobornya József, Szokoly Edit, Sztaniszláv Valéria Gabriella, Tasnádi Erika Mária, Tóth Ildikó Adrienne, Tróbert Judit Mária, Varga Irén Erzsébet, Zádor György Imre Sándor

 

1960

A osztály

Osztályfőnök: Gárdus János

Baroch József János, Behinya László, Fejér György, Fenyvesi Jenő, Grescsák Zoltán Gyula, Juhász Sándor, Prókai János, Stoffel Gábor Ferenc, Stubnya Rudolf Péter, Szabó József, Szatmári István, Szávai János, Tószegi József Sándor, Tóth Zoltán Aurél, Tréba Gyula János, Varsás Frigyes Mihály, Várnai Aladár, Baldovszky Gizella Katalin, Bódi Julianna Ildikó, Bodnár Erzsébet Julianna, Bodnár Ildikó Irén Gabriella, Éles Mária, Gyarmathy Angyalka Mária, Héczey Vilma, Kopcsó Klára Ilona, Mészáros Erzsébet Anna, Morvai Magdolna Izabella, Négyessy Edit Mária, Schmidt Ilona Erzsébet, Schmidt Ilona, Szűcs Margit, Tóth Piroska, Tóth Zsuzsanna

 

B osztály

Osztályfőnök: Szabó Gyuláné

Bagdi Katalin Erzsébet, Belánszky Éva Mária, Blaskó Katalin, Bosnyák Mária Erzsébet, Cservenka Ildikó Terézia, Gál Terézia, Juhász Irén Julianna, Karaffa Gizella, Kinizsi Ilona, Kovács Erzsébet, Kubinyi Katalin, Lovász Zsuzsanna Erzsébet, Madarassy Emese Rozália, Németh Enikő Eszter Julianna, Oláh Etelka Irén, Polyánszky Katalin, Ráski Irén, Rencsicso Malvin, Solcz Julianna, Tasnádi Melinda, Técsi Sára Katalin, Újvári (Uczeháj) Mária, Kováts Árpád, Hájer Erzsébet Sarolta

 

C osztály

Osztályfőnök: Cservenka Miklós

Andorkó Ferenc István, Bajusz Győző Gyula, Bak Géza, Bernát Ferenc András, Beszeda Imre, Eperjesy Lajos, Fekete Gyula, Ferőczény Gyula Géza, Galajda József, Gáspár Illés Iván, Hegedűs Zoltán, Kalas Tibor Károly, Kertész Győző Mihály, Kiss Attila Ernő Lukács, Kiss Bertalan László, Kobolák Dezső Árpád, Korompay Zsolt Mihály Attila, Kőteleki Dénes Alajos, Namesánszki Károly, Ocskovszki János, Orosz Tibor János, Pekarovics István Árpád, Sándor Attila János, Siposs István Levente, Szabó Barnabás András, Szendrey Lajos András, Veréb József

 

D osztály

Osztályfőnök: Demeter Gyula

Babos József Sándor, Balog Ákos Pál, Bányai Éva, Bereczki Ibolya Márta, Bózsik Béla Pál, Csécsi Erzsébet, Csoport Csaba, Dékány Sándor László, Dudás Katalin Éva, Egyed László, Etlényi Edit Mária, Gaszner Marianna, Gácsi Valéria Juliánna, M. Gulyás László Attila, Halasi Mária Magdolna, Horváth Imre, Iglai Ferenc József, Imrecze Katalin, Jáborcsik Edit Mária, Jáborcsik Ferenc István, Kaáli Imre, Kalic Ibolya Erzsébet, Kaltenbach Katalin Zsófia, Kigyóssy András, Krakofszky Katalin Ilona, Ligetfalvi Erzsébet, Margitfalvi József, Molnár György János, Móricz Erzsébet, Parádi Katalin Aranka, Puklus Ferenc József, Reich István, Saad Eleonóra Mária Márta, Szabó László Zoltán, Szemán Mária, Tóth Franciska, Turos Márta Amália, Vilinszky Géza István