Büszkeségeink 12.H

12.H

Hat évfolyamos emelt szintű angol nyelvi osztály

Osztályfőnök: Mezei Ágnes

Bodnár Lilla Gréta

Az iskolai kosárlabdacsapatban és az énekkarban nyújtott kimagasló teljesítményéért és a közösségért végzett munkájáért vagyunk büszkék rá.

Dobiász Vendel

Az irodalmi színpad előadásaiban nyújtott kimagasló teljesítményéért és közösségi munkájáért méltán vagyunk büszkék rá.

Edelmann Patrik

Az irodalmi színpad előadásaiban nyújtott kimagasló tevékenységéért vagyunk büszkék rá.

Krakovszky Virág

Az iskolai kosárlabdacsapatban elért kimagasló eredményei emelték őt büszkeségeink sorába.

Lovász Lilla

Kiemelkedő tanulmányi eredménye miatt vagyunk büszkék rá.

Ludmány Levente

Az iskolai diákönkormányzat vezetőjeként végzett önzetlen tevékenysége és az irodalmi színpad előadásaiban nyújtott kimagasló teljesítménye emelte őt büszkeségeink sorába.

Lükő Dorka

Kiemelkedő tanulmányi eredménye, az iskolai kosárlabdacsapatban és az énekkarban nyújtott tevékenysége miatt méltán vagyunk büszkék rá.

Orosz Csaba

Kitűnő tanulmányi eredménye, az országos- és területi tanulmányi versenyeken elért helyezései valamint az iskolai irodalmi színpad munkájában való színvonalas szereplése emelte őt büszkeségeink sorába.

Az Alma Mater díj egyik jelöltje.

Szűcs Virág

Az iskolai kosárlabdacsapatban és az énekkarban nyújtott kiemelkedő teljesítménye tesz minket büszkévé.

Tigyi Zsuzsanna

Kimagasló sportteljesítménye és az iskolai énekkarban végzett munkája emelte őt büszkeségeink sorába.

Bodnár Lilla Gréta
Dobiász Vendel