Büszkeségeink 12.C

12.C

Angol 5 évfolyamos nyelvi előkészítő és német 5 évfolyamos nyelvi előkészítő osztály

Osztályfőnök: Krivián Marianna

Áfra Martin

A közösségért végzett munkája tesz minket büszkévé.

Diczházi Balázs

Az iskolai kosárlabdacsapatban nyújtott kiemelkedő teljesítménye miatt vagyunk büszkék rá.

Gyöngy Annamária

A közösségért végzett munkája és az énekkarban nyújtott teljesítménye méltán tesz minket büszkévé.

Horváth Boglárka

Jeles tanulmányi eredménye és az irodalmi színpad előadásiban nyújtott kimagasló tevékenységéért vagyunk büszkék rá.

Karika Balázs Bence

Jeles tanulmányi eredménye és a futball sportágban nyújtott kimagasló teljesítménye emelte őt büszkeségeink sorába.

Koltai Krisztián

A közösségért végzett munkája tesz minket büszkévé.

Kovács Dorina

A sport területén nyújtott teljesítménye, a közösségért végzett munkája és az énekkarban való színvonalas részvétele emelte őt büszkeségeink sorába.

Lupkovics Panna

Kiemelkedő közösségért végzett munkája és a sport területén nyújtott teljesítménye méltán tesz minket büszkévé.

Majtényi Hanna

Példamutató magatartása és kiváló tanulmányi eredménye, kimagasló sportteljesítménye és a közösségért végzett munkája emelte őt büszkeségeink sorába.

Az Alma Mater díj egyik jelöltje.

Oszkó Dalma

A közösségért végzett munkája, valamint az énekkarban nyújtott kimagasló tevékenysége tesz minket büszkévé.

Papp Orsolya

A közösségért végzett munkája és az irodalmi színpad előadásaiban nyújtott kimagasló tevékenységéért vagyunk büszkék rá.

Polgári Brigitta

Az irodalmi színpad előadásaiban nyújtott kimagasló tevékenysége méltán tesz minket büszkévé.

Sajti Helga Laura

Kiváló tanulmányi eredménye emelte őt büszkeségeink sorába.

Szanyi Tímea

Jeles tanulmányi eredménye és az irodalmi színpad előadásaiban nyújtott kimagasló tevékenységéért vagyunk büszkék rá.

Vachter Fanni

A futball sportágban nyújtott kimagasló teljesítménye emelte őt büszkeségeink sorába.

Varga Dorottya

Az irodalmi színpad előadásaiban nyújtott kimagasló tevékenysége tesz minket büszkévé.

Áfra Martin
Diczházi Balázs