Büszkeségeink 12.A

Általános tantervű és emelt szintű testnevelés osztály

Osztályfőnök: Espán István

Bacsó Zsófia

A kosárlabda sportban nyújtott színvonalas teljesítménye emelte őt büszkeségeink sorába.

Balázs Nikolett

A közösségért végzett munkájáért és az énekkarban nyújtott kimagasló teljesítményéért vagyunk büszkék rá.

Bernáth Balázs

A labdarúgás területén nyújtott kimagasló eredményei miatt méltán vagyunk büszkék rá.

Feke Annabella

A közösségért végzett munkája és az énekkarban nyújtott kimagasló teljesítménye tesz minket büszkévé.

Füves Milán

Az irodalmi színpad előadásaiban nyújtott kimagasló tevékenységéért és a közösségért végzett munkájáért vagyunk büszkék rá.

Miklós Lili

Kitűnő tanulmányi eredményéért és a közösségért végzett munkájáért méltán vagyunk büszkék rá.

Molnár Máté

A közösségért végzett munkájáért és énekkari teljesítményéért vagyunk büszkék rá.

Papp Dorina

Az atlétika sportágban nyújtott kimagasló teljesítménye emelte őt büszkeségeink sorába.

Tőzsér Virág

Jeles tanulmányi eredménye és a sport területén nyújtott kimagasló teljesítménye méltán tesz minket büszkévé.

Az Alma Mater díj egyik jelöltje.

Bacsó Zsófia
Balázs Nikolett