Cím: 3534 Miskolc
Kiss Tábornok u. 42
suli@dig-misk.sulinet.hu
Telefon: (46) 370-701
6.osztályosok magyar nyelvi versenye

                                                

Versenykiírás

6. osztályosok nyelvhasználati versenye

 

A verseny ideje: 2019.01.08. (kedd)   1500-1545

Helye: Diósgyőri Gimnázium

Nevezés: e-mailben a suli@dig-misk.sulinet.hu címen

Nevezési határidő:

A verseny jellege: 80-100 pontos feladatlap kitöltése

 

Nevezési lap

 

Versenyfeladatok

  1.  Helyesírás
  2.  Azonos alakú szavak
  3.  Hasonló alakú szavak
  4.  Rokon értelmű szavak
  5.  Szólások, közmondások
  6.  Szövegértés
  7.  Játékos feladatok

 

 

HELYEZÉS

PONT NÉV ISKOLA FELKÉSZÍTŐ

1. 30 Nagy Martin Diósgyőri Szent Ferenc Ált. Iskola Hubertné Kőszegi Mariann

2. 28 Jakab Levente Vazul Könyves Kálmán Ált. Iskola Dr. Emődi Gyuláné

3. 27 Ádám Hanna Könyves Kálmán Ált. Iskola Dr. Emődi Gyuláné

4. 26 Polácsik Petra Könyves Kálmán Ált. Iskola Dr. Emődi Gyuláné

4. 26 Czifra Péter Könyves Kálmán Ált. Iskola Sajgóné Vitovics Irén

4. 25 Korányi Zsombor Könyves Kálmán Ált. Iskola

4. 25 Szabó Botond Bársony János Ált. Iskola Mező János

5. 24 Soós Eliza Kaffka Margit Ált. Iskola

5. 24 Rohály-Pető Dorka Komlóstetői Ált. Iskola Baranyai Judit

5. 24 Mende Miklós Márton Könyves Kálmán Ált. Iskola

5. 24 Rőczei Krisztián Diósgyőri Szent Ferenc Ált. Iskola Hubertné Kőszegi Mariann

6. 23 Faragó Dorián Kaffka Margit Ált. Iskola

6. 23 Horváth Gergely Bulgárföldi Ált. Iskola

6. 23 Bartók Réka Könyves Kálmán Ált. Iskola Dr. Emődi Gyuláné

6. 23 Fukk László Bársony János Ált. Iskola Szatmáriné Egyed Gabriella

6. 23 Varga Ákos Könyves Kálmán Ált. Iskola

6. 23 Svéda Zalán Diósgyőri Szent Ferenc Ált. Iskola Hubertné Kőszegi Mariann

7. 22 Répánszky Dominik Bársony János Ált. Iskola

8. 21 Kling Hanna Könyves Kálmán Ált. Iskola

8. 21 Pásztor Vivien Kaffka Margit Ált. Iskola

8. 21 Molnár-Czakó Flóra Bársony János Ált. Iskola Tóth Zsuzsanna

9. 20 Sipos Petra Bársony János Ált. Iskola Szatmáriné Egyed Gabriella

9. 20 Radványi Balázs Könyves Kálmán Ált. Iskola

9. 20 Lengyel Levente Róbert Könyves Kálmán Ált. Iskola Dr. Emődi Gyuláné

10. 19 Városi Jázmin Könyves Kálmán Ált. Iskola

10. 19 Gyöngyösi Loretta Komlóstetői Ált. Iskola Baranyai Judit

11. 18 Babinszki Botond Bársony János Ált. Iskola

11. 18 Szabó Vanda Komlóstetői Ált. Iskola Baranyai Judit

11. 18 Oravecz Zsófi Bársony János Ált. Iskola

12. 17 Toronyay Réka Diósgyőri Szent Ferenc Ált. Iskola

12. 17 Horváth Gábor Bulgárföldi Ált. Iskola

12. 17 Teleki Gordon Richárd Diósgyőri Református Ált. Iskola

12. 17 Kisnémet Olivér Szabó Lőrinc Ált. Iskola

13. 16 Lukács Kata Könyves Kálmán Ált. Iskola Sajgóné Vitovics Irén

14. 15 Tóth Boglárka Könyves Kálmán Ált. Iskola Dr. Emődi Gyuláné

15. 13 Bajnóczy Bálint Diósgyőri Nagy Lajos Király Úti Ált. Iskola

16. 10 Lovas Levente Ákos Komlóstetői Ált. Iskola