Iskolánk

Tisztelt Szülők!

Szeretettel várunk mindenkit 2017. május 20-án a Diósgyőri Gimnázium főzőversennyel egybekötött Szülő-Tanár-Diák találkozóján!

Helyszín: a Diósgyőri Gimnázium sportpályája

Kezdés: 2017. május 20. (szombat) 900

A főzőversenyre az osztályok csapatai nevezhetnek, az osztályfőnökök útján, bármilyen étellel. Az alapanyagot és a főzéshez szükséges eszközöket a csapatoknak magunknak kell biztosítaniuk. Kérjük, hogy a főzéshez gázpalackos megoldást használjanak!

Az elkészült ételeket zsűri fogja értékelni.

Műanyag tányérokat, poharakat, evőeszközöket, valamint ásványvizet az iskola biztosít.

A nap folyamán tartjuk majd az EFOP-1.3.5-16-2016-00828 számú pályázatunk tájékoztatóját is az iskola aulájában. A pályázat keretében – többek között – a generációk közötti kapcsolattartást erősítő, a közösségeket fejlesztő rendezvényeket tartunk majd az elkövetkezendő időben. Ezért már ezen a programon is a zsűri plusz pontokkal jutalmazza azokat az osztályokat, ahol nagyszülő, esetleg egykori kiliános, diósgyőris diák is részt vesz a rendezvényen.

Egy jó hangulatú, sikeres és hagyományteremtő program reményében hív és vár mindenkit a Diósgyőri Gimnázium nevelőtestülete és vezetése.