Cím: 3534 Miskolc
Kiss Tábornok u. 42
suli@dig-misk.sulinet.hu
Telefon: (46) 370-701
Osztályok

7.H

HAT ÉVFOLYAMOS EMELT SZINTŰ ANGOL NYELVI OSZTÁLY

osztályfőnök: Kónya György 

Aggod Ádám, Balogh Botond, Berencsi Péter, Bernáth Marcell Zalán, Béres Maja, Bordás Laura, Fajger Nándor Dezső, Faragó Hanna, Gurzó Bence, Gyöngyösi Dóra Imola, Hajdú Bendegúz, Halász Anna Rebeka, Heinisch Szimonetta, Herke Ádám Mátyás, Hédervári Anna, Juhász Dorina, Karuczka Vince Kristóf, Klusovszki Vanda, Kocsi Dominik István, Kovács Márton, Köteles Anna, Márkusz Lilla, Papp Levente, Sohajda Levente Tibor, Somfai Anna Éva, Supák Balázs, Szabó Dorottya Kata, Szűcs Kincső, Takács Emese, Ujhelyi Petra, Váradi István, Vidó Csanád

 


8.H

HAT ÉVFOLYAMOS EMELT SZINTŰ ANGOL NYELVI OSZTÁLY

osztályfőnök: Székely Gabriella

Al-Bdour Nada Fanni, Balla Sára, Csordás Levente, Dedics Kristóf, Dienes Vivien, Fajger István Attila, Fekete Vanda, Fenyvesi Noémi Csenge, Glaser Márk, Hubert Gyöngyi, Kapitány Réka, Kelemen Norbert, Kendi Máté, Kis Virág Hanna, Kól Dóra Diána, Komjáthi Levente Ferenc, Kurys Levente, Lévai Lantos Ádám, Lovassy György, Madarász Réka, Mizser Vanda, Molnár Gréta Zita, Nyeste Patrik, Nyitray Péter, Péderi Vivien, Petercsák Gréta, Pintér Pongrác, Ripszki Balázs, Szávai Kinga, Szűcs Dominik, Toronyai Ákos Imre, Tóth Botond, Záhorczki Stella


9.A

KÖZNEVELÉS TÍPUSÚ SPORTISKOLAI KÉPZÉS ÉS ÁLTALÁNOS TANTERVŰ OSZTÁLY

osztályfőnök: Espán István

Balázs Nikolett, Berentés Szabolcs, Berki Péter, Bernáth Balázs, Burján Márk, Cselényi Dominika, Feke Annabella, Fenyvesi Renáta, Füves Milán, Hauer Attila Árpád, Jakab Vivien, Jónyer Kristóf, Kiss Nándor Roland, Malyik Emese, Megyesi Marcell, Miklós Lili, Molnár Máté, Nagy Andrea, Nagy Gergő, Orliczki Bendegúz Ádám, Papp Dorina, Pócsik Blanka, Rostás Attila, Takács Márton, Tőzsér Virág Tímea, Turánszki Zalán, Vincze Panna, Zsiga Dóra


 9.C

ANGOL 5 ÉVFOLYAMOS NYELVI ELŐKÉSZÍTŐ ÉS NÉMET 5 ÉVFOLYAMOS NYELVI ELŐKÉSZÍTŐ OSZTÁLY

osztályfőnök: Krivián Marianna

Áfra Martin, Bartha Dávid Dániel, Becse Lilla, Bódi Katalin Boglárka, Bolla István, Buha Milán, Diczházi Balázs, Gutman Gréta Boglárka, Gyöngy Annamária, Győri Claudia Andrea, Haraszy Benjámin, Horváth Boglárka, Karika Balázs Bence, Koltai Krisztián, Kovács Dorina, Kőrösi Klaudia, Lupkovics Panna, Mádi Tekla Borbála, Majtényi Hanna, Oszkó Dalma, Papp Orsolya, Pavlyás Laura, Polgári Brigitta, Rigó Petra, Sajti Helga Laura, Szabó Sándor, Szanyi Tímea, Szirmai Nikoletta, Szűcs Patrik Ferenc, Terziev Dorottya, Varga Dorottya


9.H

HAT ÉVFOLYAMOS EMELT SZINTŰ ANGOL NYELVI OSZTÁLY

osztályfőnök: Demjén Zoltánné

Bacsó Zsófia, Bodnár Lilla Gréta, Burai Molli, Csontos Dóra Ildikó, Dobiász Vendel, Edelmann Patrik, Egerszegi Balázs, Farkas Réka Petra, Gyarmati Lili, Gyüre Dániel, Kisev Tamás, Kopcsó Kristóf, Kopcsó Panna, Krakovszky Virág, Laskai Lili, Lovász Lilla Kitti, Ludmány Levente Zsombor, Lukács Eszter, Lükő Dorka Eszter, Molnár Adrienn Dorina, Molnár Csenge Fanni, Nyitray Roland, Oláh Balázs, Orosz Csaba, Petőfi Soma, Pomázi Lilla Dalma, Sághy Áron Tádé, Simon Benedek, Suhajda Gergő Samu, Szecskás Enikő, Szűcs Virág Krisztina, Takács Petra, Tigyi Zsuzsanna, Tóth Tamara Eszter


9.Ny

ANGOL 5 ÉVFOLYAMOS NYELVI ELŐKÉSZÍTŐ ÉS NÉMET 5 ÉVFOLYAMOS NYELVI ELŐKÉSZÍTŐ OSZTÁLY

osztályfőnök: Gáspárné Lovas Tünde


Ács Viktória, Barczi Tamás, Botos Bence Zsolt, Braun Martin, Bugil Ákos Gergő, Czink Roland, Csohány Virág, Dézsi Richárd, Fehér Virág Eszter, Földi Barbara, Ináncsi Barbara, Kertész Dorina, Kis Martin, Kovács Balázs, Matyi Réka, Mihalcsik Gusztáv,  Molnár Lili Noémi, Nagy Flóra, Novák Máté, Oláh Andrea, Polgár Zalán, Polyák Ádám Zsolt, Sajgó Panna, Sebe Tamás Attila, Sepsi Hanna, Sulkovszki Barbara, Szászfai Attila, Szeszák Zsófia Anna, Szolnoki Barbara, Szűcs Dorka Csenge, Tarnóczi Balázs, Tekulics Adrienn, Tóth Ádám, Tóth Bence, Vendriczki Dorka Anna


10.A 

ÁLTALÁNOS TANTERVŰ ÉS EMELT SZINTŰ TESTNEVELÉS OSZTÁLY

osztályfőnök: Tigyiné Takács Zsuzsanna

Balogh Márk, Bányai Boglárka, Béres Zsuzsanna, Boros Hajnalka, Darvas Franciska, Fángli Nóra Borbála, Faragó Petra, Figeczki Ágoston, Gál Vencel Levente, Galamb Martin Sándor, Garai Máté Levente, Horváth Dorina, Javorek Anna Zsófia, Juhos Dávid, Kaczur János, Kaczur Milán, Mádai István, Mester Soma, Mihók Boglárka, Ocsenás Flóra, Ónodi Bence, Rácz Boglárka Dóra, Sáfrány Péter Marcell, Simkó Erik, Szanyi Fruzsina, Tóth Benedek Márk, Vallus Máté, Varga Dávid, Veres Fanni, Zsebik Zsófia, Zselinszki Bence


10.H

HAT ÉVFOLYAMOS EMELT SZINTŰ ANGOL NYELVI OSZTÁLY

osztályfőnök: Ádámné Prainer Ágnes

Ács Kristóf, Bacsa Fanni, Bíró Krisztina, Black Lea , Bódi Máté Gábor, Bodnár Gergely Bence , Burai Lili Hanna, Csótai Noémi, Dávid Attila Marcell, Fekete Dalma, Gácsi Péter, Gondol Bodó, Kónya Abigél, Kovács Flóra, Kovács Tamara, Krausz Réka, Lehóczki Balázs, Lehóczki Eszter Anna, Maticsák Melitta Müller Szabolcs, Novák Levente, Petercsák Milán, Répási Tamás, Sass Marcell Tibor, Svercsók Barbara, Szabó Máté, Szűcs Kornél, Tigyi József, Tokaji György Marcell, Tóth Bulcsú, Troznai Zsombor, Ujhelyi Dorina, Vimmer Boldizsár, Zachar Fanni Vivien


10.C

ANGOL 5 ÉVFOLYAMOS NYELVI ELŐKÉSZÍTŐ ÉS NÉMET 5 ÉVFOLYAMOS NYELVI ELŐKÉSZÍTŐ OSZTÁLY

osztályfőnök: Dr. Árnyasiné Nyeste Éva

Bana Márta, Barna Viktória, Bém Barbara Klaudia, Bittó Csenge Zoé, Bliszkó Bianka, Bohán Boglárka, Brájer Zoltán, Brindza Dóra Dorka, Czikora Márk, Dávid Enikő, Dávid Lili Rebeka, Demeter Dominika, Dézsi Péter, Erdős Loretta, Ferenczi Zsolt, Godó Noémi, Hartman Ákos Bálint, Hideg Máté, Juhász Máté, Kohán Ádám, Majoros Márta Katalin, Meixner Dalma, Meixner Hanna, Mokrai Máté, Nyeste Ágoston, Orosz Lilla, Papp Anett, Rácz Vivien, Schadt Martin Balázs, Takács Anna Katalin, Tuza Richárd, Üveges Kincső Lili, Veres Tamás, Zádeczki Luca Lilla



 11.A

ÁLTALÁNOS TANTERVŰ ÉS EMELT SZINTŰ TESTNEVELÉS OSZTÁLY

 osztályfőnök: Komlósiné Bodnár Judit

Bagi Bettina, Balog Ádám, Bencze Dániel, Boschánszky Iván Csongor, Bűdy Júlia Eszter, Csávás Bence, Czipa Anett, Frindt Nikolett, Fülöp Levente, Gönczi Sándor, Horváth Rebeka, Iván Dávid, Jeszenői Dorina, Kiss Levente, Kolozsvári Gergő, Mezőssy Lilla, Mikola Györgyi, Obrzut Szabina, Orosz Marcell, Oszterman Gréta, Pálffy Zsombor, Pereszlényi Kincső, Pető Ádám, Poczók Atina, Podhenszky Adél, Póti Árpád Dávid, Tóth Attila, Viszokai Evelin Bianka, Zsadányi Róbert 


11.C

ANGOL 5 ÉVFOLYAMOS NYELVI ELŐKÉSZÍTŐ ÉS NÉMET 5 ÉVFOLYAMOS NYELVI ELŐKÉSZÍTŐ OSZTÁLY

osztályfőnök: Viczián Tamás

Ádám Lili, Al-Bdour Mejszún Sztella, Bacsó Gréta, Balogh Bianka, Banga Brigitta, Belina Dzsesszika, Bércesi Richárd, Csarni Eszter Zsófia, Csilik Noémi, Derekas Zoltán Ferenc, Farkas Ámon Szilárd, Gombár Boglárka Ágnes, Karika Veronika, Keszthelyi Kristóf, Kiss Attila, Kohulák Csilla Dóra, Kól Vanessza Vivien, Kovács Adrián, Kovács Máté, Kovácsik Csenge Klaudia, Kvaszta Fanni, Marosvári Gergő, Nagy Gergő, Oláh Kamilla, Pálóczi Nóra Lili, Szepesi Marcell, Szilágyi Tamás, Tamás Bianka, Tamáskovics Dorottya Lilla, Telihay Panna, Urbán Judit


11.H

ANGOL-MAGYAR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ OSZTÁLY

osztályfőnök: Farkas Andrea 

Batizovszki Tamás, Bódi Bence László, Bodnár Zoltán, Csikos Luca, Földesi Kata, Gyarmati Tamás, Juhász Petra, Kiss Dorka, Kolozsvári Lilla, Kovács Kristóf, Lakatos Kitti, Marek Evelin Ildikó, Medgyasszy Hedvig Mariann, Melhardt Ferenc, Paranai Ádám, Rónyai Péter, Szabó Márton, Száraz Dániel, Szávai Luca, Szilágyi Gábor, Szőcs Panna Zsófia, Szűcs Martin, Tirk Dániel, Tisza Anna Krisztina, Vajnorák Zsófia, Váradi Virág, Varga Gréta, Vörös Martin



12.A
 

ÁLTALÁNOS TANTERVŰ ÉS EMELT SZINTŰ TESTNEVELÉS OSZTÁLY

osztályfőnök: Kormány Emese 

Balázs Róbert, Baranzó Ákos, Bencsik Kitti, Berta Dóra, Bitó Márk, Búza Csenge, Fehér Fanni, Fehér Gergő, Fehérvári Viktória, Géringer László, Géringer Tamás, Gönczy Ákos, Halász Zsófia, Heinrich Máté István, Huszár Levente, Kapusi Dominika, Kitl Krisztián, Koncz István, Koroly Ábel, Kovács Zsolt, Körmöndi Dániel, Krakovszky Tamás Áron, Lovász Tamás, Matyi Konrád, Mészáros Kinga, Németh Viktória, Palácsik Vanda, Pocsai Márk Zsolt, Somody Dóra, Szatmáry Zsanett, Szilágyi Gergő, Tarján Iván Dániel, Tatár Péter Patrik, Tóth Gergő, Tóth Norbert Mihály, Veres Réka 


12.C

ANGOL 5 ÉVFOLYAMOS NYELVI ELŐKÉSZÍTŐ ÉS NÉMET 5 ÉVFOLYAMOS NYELVI ELŐKÉSZÍTŐ OSZTÁLY

osztályfőnök: Kovács Miklós 

Bendász Balázs, Borsodi Gergő, Bosnyák Marcell, Csurgai Ádám János, Egerszegi Tekla, Háger Petra, Jobbágy Péter, Jónás Roland, Kavasánszki Réka, Kiss Fanni, Kondás Gabriella, Krompaszki Patrik, Molnár Szabolcs, Ónodi Eliza, Orliczki Bence Barnabás, Roskó Nelli, Sári Dávid, Sári Patrik, Simon Eszter, Sulkovszki Marcell Ferenc, Szabó Ábel Patrik, Szabó Bence, Szambanisz Jorgosz Balázs, Szilvási Balázs, Tamáskó Róbert, Troznai Nóra Csilla, Vincze Balázs, Vincze Dóra


 12.H

ANGOL-MAGYAR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ OSZTÁLY

osztályfőnök: Tóthné Számadó Éva 

Áfra Patrícia, Bertók Adrienn, Fekete Róbert, Földi Eszter, Gantner Bence, Gecse Enikő Rebeka, Karlinger Martin, Kató Gitta, Kendi Bálint László, Kiss Roberta Barbara, Kolozs Krisztián, Lánczi Evelin Nikolett, Mádai Zita, Martossy Georgina Menta, Mezőssy Laura, Molnár Anna, Molnár Márk, Nagy Katalin, Nógrádi László Krisztián, Omaszta Zsolt, Palkó Petra Dorina, Szabó Krisztina, Szabó Sára, Szarvasi László, Toldi Dominik, Valaska Gergő, Vanczák Gyöngyvirág Mercédesz, Varga Petra, Világi Marcell, Vimmer Viktor