Nyílt nap

Képzés struktúránk elsősorban az iskolai hagyományokra épül, valamint az évek során jelentkezett társadalmi igényeknek, szülői elvárásoknak felel meg. Igyekszünk folyamatosan megújulni, korszerű iskolaszerkezetet kialakítani, mely Miskolc város fejlesztési terveivel összhangban van. Célunk az, hogy mindazokat a képzési formákat biztosítsuk az itt lévő diákoknak, mint a belvárosi gimnáziumok. Olyan egyetemi, főiskolai tanulmányokra felkészítő képzést kapnak itt a tanulók, mely versenyképes a városban. Ugyanakkor különleges képzési területeink is vannak: a megye egyetlen köznevelési típusú sportiskolai képzést nyújtó gimnáziuma vagyunk.

Időpont
4+1 évfolyamos emelt szintű angol nyelvi képzés2023. november 8. 13:00
4+1 évfolyamos emelt szintű digitális kultúra képzés angol nyelvi előkészítő évfolyammal
4 évfolyamos általános tantervű képzés